lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pogba za to często tak robi...
1
Kyrgios jest nieobliczalny.
0
Real dramat zawsze jak na nich postawie.
0
Real coś słabo zaczął w kosza.
0
Nie widzisz różnicy między ptakiem a człowiekiem?
0
A co nie mówię prawdy?to jest sprawiedliwe że 1% społeczeństwa ma połowę majątku świata?
1
Ludzie nie mają co do garnka włożyć a taki osiol kupuje gołębia za 1,5 miliona. Jak ma być dobrze na tym świecie.
0
Poniekąd tak.
0
Milioner i hodowca kur xd
0
Mówiłem ogólnie o "ludziach sukcesu". Koleś który ma farmę drobiu może być milionerem a Stolarz już nie?
0
Chodzi mi ogólnie o przedsiębiorców np mających zakłady stolarskie.
2
Taka jest prawda. Dadzą człowiekowi pensje głodowa a sami woza dupe limuzynami. Więc dla mnie są i będę złodziejami.
2
Szkoda tylko że ci miliarderzy nie są bogaci dzięki sobie tylko dzięki biednym ludziom którzy robią u nich za pół darmo.
0
Life is strange
0
Ta tak samo jak Lewy. Za to że są sławni to dostają za darmo papierki.
0
2 powinien być Mbappe a 3 Lewy
0
Wszolek czy Frankowski to nigdy nie będzie na poziom kadry. Kuba bez formy jest od nich lepszy niż oni z formą.
0
Spójrz na Barcelonę. Cały czas jest 4-3-3 raz na jakiś czas 4-4-2.
0
Spokojnie jeszcze z 3 mecze bez gola Piątka i będą jego wyzywać.
9
A kto ma grać za niego? Znajdź mi lepszego na jego pozycje.
0
Jak ciężko wystarczy że w tym roku Barca wygra i już zrownuje się z Ronaldo.
1
Długo się będziesz powtarzać?
0
Z łatwością wyprzedzi Xaviego i przebije 800 meczów.
0
Napewno dużo bardziej wartościowe niż seriale. Sport uczy pokory i szacunku.
0
Większość transferów jest przeplacona. Dembele czy Mbappe też nie są warci tych pieniędzy.
0
Minimum 80.
0
Chodziło mi o to że ludzie wola oglądać jakieś durne trudne sprawy niż wartościowe programy.
0
To już dawno nadeszło.Pierwszy przecież pobił rekord Raula.
9
Coutinho wart 40 mln? Było pite coś w sobotę?
0
Bo niestety w Polsce jest więcej debili niż ludzi mądrych.