lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może dla niektórych to jest przyjemny czas. Dla mnie np strata czasu to czytanie książek.
0
Komentarz usunięty
0
Nie obchodzi bo dzieci mieć nie będę.
0
Za nie udzielenie pomocy idzie się do więzienia.
0
A czemu ja? Mi jest dobrze tak jak jest.
0
Nie strasz nie strasz bo się zes.... Robią ci sieczke w głowie a ty się jeszcze cieszysz. Prosze bardzo wymienmy piece ale niech państwo na nie da a nie ze ludzie z własnej kieszeni maja wykładać na to
2
Komentarz usunięty
1
Co to ma do tego. Godzina wcześniej wstawania i uratujesz ziemię zbawco.
9
Tak bo jak jeździsz komunikacja miejska to pewnie przyczyniasz się do poprawy środowiska. Może przesiadź się na rower skoro tak dbasz o środowisko.
18
To sobie poczytaj. Takie ocieplenie odbywa się samoistnie co kilka tysięcy lat.
11
Bo to bzdura. W czasach dinozaurów też było globalne ocieplenie a ludzi na świecie nie było. Może dinozaury jeździły samochodami?
3
Gościu ma 23 lata a karze sobie mówić na Pan... Porażka po prostu.
1
Widzę że ten Pan wyżej to typ piłkarza z B klasy który jak powyzywa sędziego to myśli że ma charyzme.
7
Odważnie? On jest napewno najlepszym piłkarzem XXI wieku bo kto był lepszy? Ja bym powiedział że jest w 3 najlepszych polskich piłkarzy w historii.
0
Powiedz to piłkarzom. Piłkarzem się jest a nie bywa a ja tu piłkarzy nie widzę tylko sieroty co nie potrafią przyjąć piłki.
0
Powodzenia. Masochista nie jestem.
6
Iron Man 3 na tvn. Polecam zamiast tego meczu.
0
Skoro ma swoje lata to powinien już podziękować. Jak komentator może co chwilę mylić zawodników.
0
Ten Szpakowski jest ślepy?
0
Znacie dobre strony do oglądania filmów za darmo?
0
Nie każdy może grać na poziomie Messiego a w każdej lidze liczą się zazwyczaj 2,3 kluby w walce o mistrzostwo.
2
W piłkę nie gra się dla trofeów tylko dla samej gry.
0
Chodzi o to że gdyby nie gracze Barcy to Hiszpania by nic nie wygrała. Jak myślisz dlaczego w 2014 roku wygrały Niemcy? Bo większość graczy grała w Bayernie i zgranie było ich atutem.
0
A Iniesta strzelił zwycięska bramke a on był z Barcelony tak samo jak Puyol z Niemcami w półfinale.
0
Patologia jedna w tą ręczna z jakimiś oslami nie potrafią wygrać.
0
Mam handicap 1,5 bramki
0
Durne Kielce. Kupon do kosza.
0
Te Kielce to chyba bez bramkarza grają.
0
Kielce dawać tam.
0
Ma ktoś jakiś kupon ciekawy?