1

Może dla niektórych to jest przyjemny czas. Dla mnie np strata czasu to czytanie książek.

0

Komentarz usunięty

0

Nie obchodzi bo dzieci mieć nie będę.

0

Za nie udzielenie pomocy idzie się do więzienia.

0

A czemu ja? Mi jest dobrze tak jak jest.

0

Nie strasz nie strasz bo się zes.... Robią ci sieczke w głowie a ty się jeszcze cieszysz. Prosze bardzo wymienmy piece ale niech państwo na nie da a nie ze ludzie z własnej kieszeni maja wykładać na to

2

Komentarz usunięty

1

Co to ma do tego. Godzina wcześniej wstawania i uratujesz ziemię zbawco.

9

Tak bo jak jeździsz komunikacja miejska to pewnie przyczyniasz się do poprawy środowiska. Może przesiadź się na rower skoro tak dbasz o środowisko.

18

To sobie poczytaj. Takie ocieplenie odbywa się samoistnie co kilka tysięcy lat.

11

Bo to bzdura. W czasach dinozaurów też było globalne ocieplenie a ludzi na świecie nie było. Może dinozaury jeździły samochodami?

3

Gościu ma 23 lata a karze sobie mówić na Pan... Porażka po prostu.

1

Widzę że ten Pan wyżej to typ piłkarza z B klasy który jak powyzywa sędziego to myśli że ma charyzme.

7

Odważnie? On jest napewno najlepszym piłkarzem XXI wieku bo kto był lepszy? Ja bym powiedział że jest w 3 najlepszych polskich piłkarzy w historii.

0

Powiedz to piłkarzom. Piłkarzem się jest a nie bywa a ja tu piłkarzy nie widzę tylko sieroty co nie potrafią przyjąć piłki.

0

Powodzenia. Masochista nie jestem.

6

Iron Man 3 na tvn. Polecam zamiast tego meczu.

0

Skoro ma swoje lata to powinien już podziękować. Jak komentator może co chwilę mylić zawodników.

0

Ten Szpakowski jest ślepy?

0

Znacie dobre strony do oglądania filmów za darmo?

0

Nie każdy może grać na poziomie Messiego a w każdej lidze liczą się zazwyczaj 2,3 kluby w walce o mistrzostwo.

2

W piłkę nie gra się dla trofeów tylko dla samej gry.

0

Chodzi o to że gdyby nie gracze Barcy to Hiszpania by nic nie wygrała. Jak myślisz dlaczego w 2014 roku wygrały Niemcy? Bo większość graczy grała w Bayernie i zgranie było ich atutem.

0

A Iniesta strzelił zwycięska bramke a on był z Barcelony tak samo jak Puyol z Niemcami w półfinale.

0

Patologia jedna w tą ręczna z jakimiś oslami nie potrafią wygrać.

0

Mam handicap 1,5 bramki

0

Durne Kielce. Kupon do kosza.

0

Te Kielce to chyba bez bramkarza grają.

0

Kielce dawać tam.

0

Ma ktoś jakiś kupon ciekawy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?