lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie podpisał ale podpisze. Niemcy by byli głupi jak by go nie wzięli.
0
Słabe prima aprilis
0
A co złego jest w transformersach?
0
Jaka pedofilia jak Rose ma 17 lat a chyba od 15 lat mozna uprawiać sex bez konsekwencji.
1
Słaba prowokacja.
17
Tak, reklamy są przed albo po nigdy w trakcie.
1
Sorry ale jak człowiek myśli 5 najsilniejszych lig to wie że to są: angielska, hiszpańska, niemiecka, włoska i francuska. Żaden ranking tego nie zmieni.
0
Co w tym złego że człowiek chce być slawny i bogaty. W dzisiejszych czasach YouTuber to już zawód. Czym różni się od takiego księdza który zbiera pieniądze na kwiaty. Uzbiera 12 tys, wyda 2 tys a reszta idzie do jego kieszeni...
0
Jesteś pewny że nic nie biorą? Widziałeś to?
0
Już wolę takiego trzepaka niż tych śmiesznych polityków którzy zamiast pomagać Polakom to tylko się wyzywaja. Czyn różni się taka Linkiewicz od Kaczyńskiego czy Schetyny?
2
Tylko nie on. Góralski osiol.
0
Mam nadzieję że wygra i pokaże temu lamusowi isamu. Nie lubię tego cwaniaczka.
3
The last of us
0
Messi zrownal się z Ronaldo jeśli chodzi o gole ligowe w 5 najsilniejszych ligach. Obaj maja po 414.
2
Bramki 31 do 26 dla Messiego ale PSG ma jeden mecz więcej do rozegrania.
0
Messiego.
0
Semedo sam się niszczy. Co on dzisiaj takiego pokazał że miał do końca grać?
1
Jak to może być samoboj skoro piłka leciała w światło bramki.
13
Skoro te mecze są ustawiane to trochę śmiesznie brzmią te rekordy bo to nie zasługa zawodników tylko wyreżyserowane.
0
Wystarczy wpisać herb klubu i wiadomo które dobre są.
0
Rozumiem że był faworytem ale dostawać 20 pktami po 2 kwartach to chyba przegięcie.
0
Może mi ktoś powiedzieć czemu zielona Góra przegrywa z jakimś estonskim zespołem w kosza?
0
Nie dziwie się
1
Do tego jeszcze Alba
0
Dziękuję skra za kupon.
0
Widziałem w ostatniej minucie wyrównali.
0
Nie wszystkie to strata czasu ale większość. Między innymi durne lektury.
0
Kielce drugi pod rząd popsuty kupon. Nigdy więcej na was nie postawie.
0
Barcelony też czytam książki.
0
Nie będę czytał czegoś co jest bezsensowne. Na co mi np znajomość jakiegoś Pana Tadeusza. Myślisz że Mickiewicz pisał to po trzezwemu?