lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie trener gra a zawodnicy. W 80% to wina zawodników ta porażka. Zakazał im ktoś biegać czy grać w piłkę?
0
Bo nie ogląda. Tylko spojrzałem na sam koniec kto wygrał.
0
W playofach w Anglii liczą się bramki na wyjeździe podwójnie?
0
Gazety czyta stare pokolenie które kiedyś się skończy. To samo jest z telewizja. Po co płacić 50 za internet i 120 za telewizję jak można dołożyć 20 zł i mieć ekstra internet bez telewizji. Zresztą w telewizji nie ma i tak nic ciekawego.
0
Jeszcze 20,30 lat i telewizja całkiem upadnie. Większość przesiadzie się na internet.
0
Wmawiaj sobie dalej. Tak samo jest dobry jak Cichopek i bracia Mroczkowie.
0
Karolak. Proszę cię ani on śmieszny ani mądry. Jak można oglądać filmy z Karolakiem. Przecież to poziom właśnie Gimpera.
0
O Radwańskiej już nie wspomnę jak odpadła na samym początku prawie.
0
Właśnie o to chodzi. Myślisz że taki 10 letni dzieciak wysyła 2 smsy? Rodzice doładuja mu konto i za całość lecą smsy.
1
No raczej znany jest skoro jest w 20 jeśli chodzi o subskrypcje.
1
Lepszy to odpadł odcinek temu bo nie miał głosów nieletnich fanów z internetu i był zdrowy.
0
Serio są ludzie dorośli którzy ładują konto za 100 zł i wysyłają durne smsy na obcych ludzi?
1
Myślisz że gimpera oglądają tylko małe dzieci?W telewizji 90 % teleturniejow i tych tańców jest ustawiane.
2
Wierzysz w to że dostała więcej głosów. Zobacz ile gimper ma widzów. Niech każdy wyślę po 5 głosów to ile masz już głosów.
0
Nie miała szans dostać więcej głosów od gimpera.
0
Wierzysz w to że wygrali dzięki glosom widzów. Przecież sam gimper ma 2 miliony subskrypcji.
0
To czemu nie wygrała ta ciemnoskora?
8
Było do przewidzenia. W następnej edycji wygra osoba na wózku.
0
Ta ciemnoskora tańczyła jeszcze lepiej a w finale jest koleś na którego głosują nieletnie dzieciaki za pieniądze rodziców i osoba niepełnosprawna gdzie wypadałoby żeby w nim była.
0
Wygrać to powinna ta ciemnoskora bo najlepiej tańczyła.
4
Wygra niewidoma bo tak nakazuje poprawność polityczna i współczucie.
4
Ja.
1
Ja kojarzę dużo klubów bo kiedyś się bawiłem w gry układanki na telefonie gdzie trzeba było ułożyć z rozsypanki nazwę klubu.
0
Asuncao coś takiego. Piszę Olympia Club na Google.
0
River Plate, Boca Juniors, Colo colo, Fenerbahce, Milan, chyba Grashopers ze Szwajcarii, Liverpool, Galatasaray, Anderlecht, Juventus, United, Ajax, Bayern, Porto, Olympiakos, Benfica, Bayern, Barca, Celtic, Glasgow Rangers i chyba Montevideo, reszty nie znam.Moze jeszcze CSKA Sofia i Steaua Bukareszt ale niewiem czy to ten klub jest. Jeszcze Indepedientes czy jakoś tak z Argentyny.
2
Najlepsze jest to że ludzie chcą zwolnienia Valverde bo taki ma styl a chcą zatrudnienia Conte który ma taki sam styl.
0
Teraz powiedziałeś. Nawet Wenger... Jakby to był jakiś Fornalik czy Smuda. Wenger to jeden z lepszych trenerów obok Fergusona.
0
Chyba chodzi o to żeby było lepiej a nie tak samo. Skoro Valverde tego nie ma to myślisz że ten Hag to ma?
0
Filozofia nie wystarczy. Trzeba mieć jeszcze posłuch i szacunek w szatni.
0
A w czym ten trener Ajaxu jest lepszy? Bo mu się udał jeden sezon? A Koeman co takiego osiągnął że jest lepszy? Już nie wspomnę o Conte który preferuje ten sam typ taktyki co Valverde czyli murowanie.