6

Nie trener gra a zawodnicy. W 80% to wina zawodników ta porażka. Zakazał im ktoś biegać czy grać w piłkę?

0

Bo nie ogląda. Tylko spojrzałem na sam koniec kto wygrał.

0

W playofach w Anglii liczą się bramki na wyjeździe podwójnie?

0

Gazety czyta stare pokolenie które kiedyś się skończy. To samo jest z telewizja. Po co płacić 50 za internet i 120 za telewizję jak można dołożyć 20 zł i mieć ekstra internet bez telewizji. Zresztą w telewizji nie ma i tak nic ciekawego.

0

Jeszcze 20,30 lat i telewizja całkiem upadnie. Większość przesiadzie się na internet.

0

Wmawiaj sobie dalej. Tak samo jest dobry jak Cichopek i bracia Mroczkowie.

0

Karolak. Proszę cię ani on śmieszny ani mądry. Jak można oglądać filmy z Karolakiem. Przecież to poziom właśnie Gimpera.

0

O Radwańskiej już nie wspomnę jak odpadła na samym początku prawie.

0

Właśnie o to chodzi. Myślisz że taki 10 letni dzieciak wysyła 2 smsy? Rodzice doładuja mu konto i za całość lecą smsy.

1

No raczej znany jest skoro jest w 20 jeśli chodzi o subskrypcje.

1

Lepszy to odpadł odcinek temu bo nie miał głosów nieletnich fanów z internetu i był zdrowy.

0

Serio są ludzie dorośli którzy ładują konto za 100 zł i wysyłają durne smsy na obcych ludzi?

1

Myślisz że gimpera oglądają tylko małe dzieci?W telewizji 90 % teleturniejow i tych tańców jest ustawiane.

2

Wierzysz w to że dostała więcej głosów. Zobacz ile gimper ma widzów. Niech każdy wyślę po 5 głosów to ile masz już głosów.

0

Nie miała szans dostać więcej głosów od gimpera.

0

Wierzysz w to że wygrali dzięki glosom widzów. Przecież sam gimper ma 2 miliony subskrypcji.

0

To czemu nie wygrała ta ciemnoskora?

8

Było do przewidzenia. W następnej edycji wygra osoba na wózku.

0

Ta ciemnoskora tańczyła jeszcze lepiej a w finale jest koleś na którego głosują nieletnie dzieciaki za pieniądze rodziców i osoba niepełnosprawna gdzie wypadałoby żeby w nim była.

0

Wygrać to powinna ta ciemnoskora bo najlepiej tańczyła.

4

Wygra niewidoma bo tak nakazuje poprawność polityczna i współczucie.

4

Ja.

1

Ja kojarzę dużo klubów bo kiedyś się bawiłem w gry układanki na telefonie gdzie trzeba było ułożyć z rozsypanki nazwę klubu.

0

Asuncao coś takiego. Piszę Olympia Club na Google.

0

River Plate, Boca Juniors, Colo colo, Fenerbahce, Milan, chyba Grashopers ze Szwajcarii, Liverpool, Galatasaray, Anderlecht, Juventus, United, Ajax, Bayern, Porto, Olympiakos, Benfica, Bayern, Barca, Celtic, Glasgow Rangers i chyba Montevideo, reszty nie znam.Moze jeszcze CSKA Sofia i Steaua Bukareszt ale niewiem czy to ten klub jest. Jeszcze Indepedientes czy jakoś tak z Argentyny.

2

Najlepsze jest to że ludzie chcą zwolnienia Valverde bo taki ma styl a chcą zatrudnienia Conte który ma taki sam styl.

0

Teraz powiedziałeś. Nawet Wenger... Jakby to był jakiś Fornalik czy Smuda. Wenger to jeden z lepszych trenerów obok Fergusona.

0

Chyba chodzi o to żeby było lepiej a nie tak samo. Skoro Valverde tego nie ma to myślisz że ten Hag to ma?

0

Filozofia nie wystarczy. Trzeba mieć jeszcze posłuch i szacunek w szatni.

0

A w czym ten trener Ajaxu jest lepszy? Bo mu się udał jeden sezon? A Koeman co takiego osiągnął że jest lepszy? Już nie wspomnę o Conte który preferuje ten sam typ taktyki co Valverde czyli murowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?