0

zgadzam się z kolegami, MaraVilla na szpicę, wielki minus dla trenerów za to, że poszedł w odstawkę

0

barcatikitaka,
a od kiedy to pożegnanie z lm daje mandat sezonowca lub nie? potrafisz to jakoś logicznie wyjaśnić? a kim ty jesteś, żeby rzucać takie teksty? nie wierzę w awans, bo gra Barcy nie daje ku temu podstaw. Jeśli jednak awansują, posypię głowę popiołem i przyznam, że się myliłem. Nie przestałem być kibicem tej Drużyny. Pewnie według niektórych powinienem napisać: "W rewanżu ich rozjedziemy, Barca rządzi". i byłby to faktycznie baaardzo inteligentny wpis i wnoszący wiele do dyskusji.

0

@barcatikitaka,
sezonwowcu? ty do mnie? który zarejestrowałeś się w tym serwisie 19.11.2012? bo potrafię uczciwie przyznać, że mój ukochany Klub zagrał po prostu fatalnie?

0

Scorpion rulez :)))) A co do gry poszczególnych zawodników Barcy, to niestety nikt nie zasłużył na pochwały. Allegri ma rację, Milan zasłużył na wygraną. Barca zagrała straszny kał, a przecież rywal nie pokazał jakichś cudów. Trudno mi uwierzyć, że w trzy tygodnie uda się coś zmienić, żeby z tak broniącym się rywalem wygrać 3-0. Goodbye Champions League...

0

nie wierzę, fatalny mecz. no wstyd po prostu.

0

co za leszcze... dno. Pep, wróć!

0

Myślę, że wystarczy już tych rozczuleń nad Abim i jego chorobą. Będzie zdrów, bo ma szczęście i kupę kasy, więc może zatrudnić najlepszych lekarzy, to wszystko.

0

"Josép Lluís Núñez Y jego żona" :)

0

Chakuo96

Właśnie, bardziej kontrolowała grę.

0

A mnie brakuje tej dominacji, jaka była za Guardioli... Wydaje mi się, że teraz Barca nie potrafi tak dyktować gry. Za łatwo tracimy piłkę, a prawie każda kontra rywala pachnie golem. Ale to przecież początki Tito jako bossa. Mam nadzieję, że będzie ustawicznie udoskonalał swoje dzieło.

0

A ja za nim nie tęsknię. Wolałem Yaya Toure

0

Zgadzam się ze sk1n3r'em. Pamiętajmy o sytuacji gospodarczej, zwłaszcza w Hiszpanii. Tak potężne przedsięwzięcie w czasach kryzysu to spore ryzyko. Przypomnijcie sobie casus Nuevo Mestalla. Ale remont bym zaryzykował.

0

Tylko remont. Po co nam "najlepszy stadion świata" za ciężkie pieniądze? Lepiej przeznaczyć je na budowanie i utrzymywanie najlepszej drużyny świata. Poza tym CN to kawał pięknej historii i miejsce magiczne, Świątynia Futbolu. Nie wyobrażam sobie Barcy na innym obiekcie, choćby nie wiem jak pięknym i nowoczesnym. A remont na pewno ileś tam BĘDZIE TAŃSZY.

0

a ja powiem, że na początku sezonu to takie gdybanie nie ma sensu. Zobaczymy najwcześniej w grudniu.

0

Kiepskie. Ale lepszego bym nie zrobił.

0

NIEEEE!!! Bez sensu wywalać kupę kasy na transfery, skoro mamy TAKICH wychowanków. Na Bojana, Thiago czy Jeffrena trzeba po prostu zdecydowanie postawić, zaufać im, dać im dużo czasu na boisku. Oni wtedy ograją się, nabiorą doświadczenia i będą pełnowartościowymi graczami, gotowymi do gry w pierwszej jedenastce. A Cesc niech się kisi w Arsenalu bez sukcesów. Skoro uciekł z Barcy, to ma teraz karę. A Barca wygrywa.

0

Claudio.

0

no lipa. Laporta też zastał Klub tonący w długach i dał radę. Poza tym skoro przez 111 lat dało się żyć bez sponsora na koszulkach, to dałoby się i tym razem. Światowa ekonomia aż tak bardzo się nie zmieniła. Mam jedynie nadzieję, że umowa potrwa jedynie 5 lat. I ani jednego dnia więcej!

0

1. Xavi

2. Xavi

3. Iniesta/Messi ;-)

0

Teraz to przesadził z tą skromnością. Ani Milan Sacchiego, ani ManU Fergusona, ani Ajax Michelsa, ani Real del Bosque nie porywali tak tłumów, jak Barca obecnie, bądź ta za szczytowych czasów Rijkaarda. I nie obchodzi mnie, że teraz każdy błysk geniuszu niesamowicie rozdmuchują media. Barca obecnych czasów jest zjawiskiem w futbolu unikalnym. Korci mnie, by napisać jakiś artykulik...

0

peterpunq

dobre z tym modelem :-)

0

Casillas

Maicon

Puyol

Piqué

Coentrao/van Bronckhorst

Robben

Xavi

Sneijder

Iniesta

Messi

Forlán

i mimo wszystko... The Special Five ;-) Mou

0

To jasne, że przydałby się na Camp Nou, ale mam wątpliwości, czy zasługuje na grę w Barcy. Nie wymagam, żeby ślepo kochał Blaugranę, ale jego wypowiedzi na temat Klubu są naprawdę bardzo różne. Wybaczcie porównanie, ale jego zachowanie trochę przypomina mi Judasza Figo.

0

Tylko Xavi. Trenerzy i kapitanowie reprezentacji się znają.

0

Ludzie, weźcie się uspokójcie, przecież to żenujące i nic nie wnosi do dyskusji... Każdy ma prawo do własnego zdania i błędów ortograficznych. Nie naskakujcie na siebie, bo po co? NO PO CO?

0

Cóż, zgadza się. Messi w kadrze daje ciała. Ale dlatego, że ma słabszych partnerów.

0

mój skład na finał:

Valdes

Keita(Caceres) Puyol Pique Sylvinho

Yaya

Xavi Iniesta

Messi Eto'o Henry(Bojan)

0

Yaya w obronie, Keita na środku.

0

Przestań, karramba, każdy, kto oglądal mecz z chelsea dobrze wie, że sędzia nie widzial, albo nie chcial widzieć, jak zespól hiddinka na początku drugiej polowy polowal na nogi zawodników Barcy. Po co ta ironia???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?