1

To suuuuuper ;)

0

Nie przepadam jakoś za Nim

0

Real będzie w drugim i z pierwszego wylosują pewnie PSV, które się zapewne osłabi bo już Depaya do Manchesteru Utd sprzedali.
Z trzeciego APOEL a z czwartego dadzą mu giganta z Dani ;)

0

Mamy dwóch świetnych bramkarzy, żaden klub na Świecie nie ma dwóch takich goalkeeperów

2

wielka szkoda, legenda Barcy

1

awansujemy :) czuje to

1

w drugiej czesci moze nie od poczatku ale Alba i Rakitic powinni sie pojawic

1

Adriano do zmiany w przerwie ma zolte i jego strona ataki

0

Xavi nieco tą grę pchnął

0

Messi i dlugo dlugo nic

0

na stojaco nie wygramy

0

gramy kiche niestety ;/

0

tak ma grać Barca

0

Porto wygra ;)

1

Trzeba było brać Bielse jak był wolny, dla mnie to jest trener, który potrafi z nawet średnich zawodników zrobić super zespół, popatrzcie na Marsylię w tym sezonie. Nie ma tam wcale jakiś rewelacyjnych zawodników. Trener to musi być wariat, jak oglądam OM i widzę jak Bielsa rzuca butelką, chodzi zdenerwowany przy linii to nie wiem czego ale przydał by się ktoś taki u Nas a nie spokój przy linii nikt nie krzyczy. Trener musi mieć jaja !!!

0

nie ma co czekac ZMIANY

0

yyyeeeeeeee eeee

0

zaraz bedzie moja ulubiona zmiana czyli Pedro

1

ale fuks teraz, jak widze jak biegnie Sergio to mnie cos trzaska

0

zmianay LE Sergio out, Rakitic in

0

zaraz będzie moja ulubiona zmiana. wejdzie Pedrito!!!

0

brawo !!! dawac teraz

0

ja pier... roma juz 3:0

0

ma ktos link do ceremoni otwarcia MŚ?

1

błąd Busquetsa,

0

Żeby nie stracić bramki i strzelić z 2/3 i będę zadowolony.

0

Według mnie dobry transfer.

2

Zobaczycie że Celtic w fazie grupowej jeszcze będzie grał

0

Brawo Barca, brawo Lampe!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?