lukaszw_1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
-
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To suuuuuper ;)
0
Nie przepadam jakoś za Nim
0
Real będzie w drugim i z pierwszego wylosują pewnie PSV, które się zapewne osłabi bo już Depaya do Manchesteru Utd sprzedali.
Z trzeciego APOEL a z czwartego dadzą mu giganta z Dani ;)
0
Mamy dwóch świetnych bramkarzy, żaden klub na Świecie nie ma dwóch takich goalkeeperów
2
wielka szkoda, legenda Barcy
1
awansujemy :) czuje to
0
http://frikotv.tk/canal-sport-online-plus-tv/ link
1
w drugiej czesci moze nie od poczatku ale Alba i Rakitic powinni sie pojawic
1
Adriano do zmiany w przerwie ma zolte i jego strona ataki
0
Xavi nieco tą grę pchnął
0
Messi i dlugo dlugo nic
0
na stojaco nie wygramy
0
gramy kiche niestety ;/
0
tak ma grać Barca
0
Porto wygra ;)
1
Trzeba było brać Bielse jak był wolny, dla mnie to jest trener, który potrafi z nawet średnich zawodników zrobić super zespół, popatrzcie na Marsylię w tym sezonie. Nie ma tam wcale jakiś rewelacyjnych zawodników. Trener to musi być wariat, jak oglądam OM i widzę jak Bielsa rzuca butelką, chodzi zdenerwowany przy linii to nie wiem czego ale przydał by się ktoś taki u Nas a nie spokój przy linii nikt nie krzyczy. Trener musi mieć jaja !!!
0
nie ma co czekac ZMIANY
0
yyyeeeeeeee eeee
0
zaraz bedzie moja ulubiona zmiana czyli Pedro
1
ale fuks teraz, jak widze jak biegnie Sergio to mnie cos trzaska
0
zmianay LE Sergio out, Rakitic in
0
zaraz będzie moja ulubiona zmiana. wejdzie Pedrito!!!
0
brawo !!! dawac teraz
0
ja pier... roma juz 3:0
0
ma ktos link do ceremoni otwarcia MŚ?
1
błąd Busquetsa,
0
Żeby nie stracić bramki i strzelić z 2/3 i będę zadowolony.
0
Według mnie dobry transfer.
2
Zobaczycie że Celtic w fazie grupowej jeszcze będzie grał
0
Brawo Barca, brawo Lampe!