lukaszw_1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
-
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że Alexis go powita i zostanie z nami. Dzisiaj Alexis brameczka i Brazylia out.
0
Tani transfer za dość dobre zawodnika, szkoda, że doznał ciężkiego urazu.
1
Brawa dla redakcji za pomysł o Mundialowej Lidze typerów. Świetna zabawa
0
No to Urugwaj duże osłabienie przed 1/8 finału. Suarez jedzie na dłuższe wakacje.
0
Jego czas już minął w Barcie. Niech zmieni środowisko.
0
Oby u Enrique nie było opierdalania się i Messi będzie zapier... a nie spacerował.
0
Teraz 2 mecze u siebie. Fajnie by było wygrać ale ciężko będzie. Może być 5 spotkań w tym finale.
1
Idealnie będzie pasował swoim zachowanie do Chelsea Mourinho.
0
Gago to w ogóle porażka jest. Co ten zawodnik robi w tej reprezentacji? Co do trenera to masz rację. Wygląda to tak jakby wystawiał zawodników za nazwiska, nie muszą grać na swojej pozycji byle grali.
0
Słaba Argentyna, słaby Messi. To on jej zapewnia zwycięstwa ale to są wymęczone mecze. Ciężko im będzie w 1/8.
1
Roberto ma potencjał. Jeśli Enrique widz go w swojej drużynie to znaczy, że da mu szansę na grę.
1
Brawo Ghana. Zajebiste spotkanie. Szkoda by było, żeby taka walcząca drużyna jak Ghana nie wyszła z grupy. Oby Portugalia wygrała z USA i w ostatniej kolejce Ghana wygrała z Portugalią i awansują dalej.
1
Oby chłopak grał bo talent to gry ma
2
Mascherano i Busquets są w kadrze na następnym sezon to Gustavo nam jest kompletnie niepotrzebny.
0
Niech chłopak idzie grać. W Barcie skrzydła są mocno obsadzone i ciężko mu będzie się przebić.
0
Plota
0
Brawo. Zapowiada się emocjonujący finał.
0
Ale plota z Suarezem. Po meczu z Anglią będzie codziennie w innym klubie.
0
On już w Barcie nic nie osiągnie, nie mas sensu go wypożyczać. Sprzedać, niech chłopaka gra sobie w innym klubie.
0
Cuadrado świetnie się prezentuję na Mundialu. Jego szybkość i technika robi wrażenie.
0
Oby to plota była
0
Jego czas już minął w Barcie
0
Nie wiem po co on nam
0
Oby szybko potwierdzić oficjalnie i budujemy obronę.
1
Wydaje się, że to plota ale znając nasz zarząd wszystko jest możliwe
2
Bardzo podoba mi się gra Alexisa w reprezentacji.
Oceny jak najbardziej prawidłowe.
0
Rakitic doby mecz rozegrał. Song fatalnie się zachował.
0
Konkurencja musi być
0
No chce odjeść ale głupotą jest puszczanie zawodnika za darmo skoro kontrakt ma ważny jeszcze przez 2 lata
2
Skoro Xavi ma jeszcze kontrakt ważny 2 lata to dlaczego odchodzi za darmo?