0

Mam nadzieję, że Alexis go powita i zostanie z nami. Dzisiaj Alexis brameczka i Brazylia out.

0

Tani transfer za dość dobre zawodnika, szkoda, że doznał ciężkiego urazu.

1

Brawa dla redakcji za pomysł o Mundialowej Lidze typerów. Świetna zabawa

0

No to Urugwaj duże osłabienie przed 1/8 finału. Suarez jedzie na dłuższe wakacje.

0

Jego czas już minął w Barcie. Niech zmieni środowisko.

0

Oby u Enrique nie było opierdalania się i Messi będzie zapier... a nie spacerował.

0

Teraz 2 mecze u siebie. Fajnie by było wygrać ale ciężko będzie. Może być 5 spotkań w tym finale.

1

Idealnie będzie pasował swoim zachowanie do Chelsea Mourinho.

0

Gago to w ogóle porażka jest. Co ten zawodnik robi w tej reprezentacji? Co do trenera to masz rację. Wygląda to tak jakby wystawiał zawodników za nazwiska, nie muszą grać na swojej pozycji byle grali.

0

Słaba Argentyna, słaby Messi. To on jej zapewnia zwycięstwa ale to są wymęczone mecze. Ciężko im będzie w 1/8.

1

Roberto ma potencjał. Jeśli Enrique widz go w swojej drużynie to znaczy, że da mu szansę na grę.

1

Brawo Ghana. Zajebiste spotkanie. Szkoda by było, żeby taka walcząca drużyna jak Ghana nie wyszła z grupy. Oby Portugalia wygrała z USA i w ostatniej kolejce Ghana wygrała z Portugalią i awansują dalej.

1

Oby chłopak grał bo talent to gry ma

2

Mascherano i Busquets są w kadrze na następnym sezon to Gustavo nam jest kompletnie niepotrzebny.

0

Niech chłopak idzie grać. W Barcie skrzydła są mocno obsadzone i ciężko mu będzie się przebić.

0

Plota

0

Brawo. Zapowiada się emocjonujący finał.

0

Ale plota z Suarezem. Po meczu z Anglią będzie codziennie w innym klubie.

0

On już w Barcie nic nie osiągnie, nie mas sensu go wypożyczać. Sprzedać, niech chłopaka gra sobie w innym klubie.

0

Cuadrado świetnie się prezentuję na Mundialu. Jego szybkość i technika robi wrażenie.

0

Oby to plota była

0

Jego czas już minął w Barcie

0

Nie wiem po co on nam

0

Oby szybko potwierdzić oficjalnie i budujemy obronę.

1

Wydaje się, że to plota ale znając nasz zarząd wszystko jest możliwe

2

Bardzo podoba mi się gra Alexisa w reprezentacji.

Oceny jak najbardziej prawidłowe.

0

Rakitic doby mecz rozegrał. Song fatalnie się zachował.

0

Konkurencja musi być

0

No chce odjeść ale głupotą jest puszczanie zawodnika za darmo skoro kontrakt ma ważny jeszcze przez 2 lata

2

Skoro Xavi ma jeszcze kontrakt ważny 2 lata to dlaczego odchodzi za darmo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?