0

Xavi musi zostać! Doświadczony zawodnik jest potrzebny w zespole.

1

No coś się dzieje w tej Polsce. Borussia we Wrocławiu, Real w Warszawie.

0

Brawo BARCA!!!

0

ale brednie

0

Wszystko ładnie, pięknie tylko jak Rakitić przyjdzie to szkoda będzie takich zawodników jak choćby Rafinha.
Miejmy nadzieję, że Enrique będzie dawał grać również tym młodym.

0

Może czuję się smutny ale tylko dlatego, że jego partnerka mieszka w Angili.
Ale w Barcie jestem pewien, że czuję się szczęśliwy. Cesc jest wychowankiem klubu ma tu przyjaciół na boisku i poza nim. Barca mimo słabego sezonu to wciąż wielka światowa marka, marzenie wielu zawodników. Nie ma zawodników, którzy by się czuli nieszczęśliwi, są tacy co chcą coś w życiu zmienić lub po prostu idą grać gdzieś dla kasy.

0

''Interesuję się sprawą Cesca, wiem, że nie czuje się on w klubie szczęśliwy..

Co ty chłopie możesz wiedzieć ? Cesc w Barcie na pewno nie czuje się nieszczęśliwy, że nie był to udany rok dla całego zespołu to nie znaczy, że jakiś piłkarz czuję się nieszczęśliwy.

0

Na rezerwę dobry, ale jakby był Bravo to przynajmniej była by rywalizacja o miejsce w składzie z ter Stegen, bo Bravo to naprawdę dobry bramkarz i myślę, że ta rywalizacja wyszła by Niemcowi na dobre.

0

Po tych informacja to już się wydaje wszystko przesądzone. Szkoda, dla mnie to bardzo dobry zawodnik, który nie był wystawiany na swojej nominalnej pozycji i tylko dlatego grał słabiej.

Jeśli ktoś go ma zastąpić to zarząd naprawdę musi się postarać.

0

Masakra !!! to nie jest jego winna, że grał słabiej w tym sezonie tylko ludzi, którzy go wystawiali na pozycji do której nie jest przystosowany.

4

Vidal bardzo dobry zawodnik ale nie kosztem Alexisa.

0

Czyżby "zasłona dymna" Niemców przed Mundialem.

Mimo wszystko brawa dla Kamerunu.

1

Przypuszczałem przed rozpoczęciem rozgrywek, że Deportivo awansuje. Zasługują na grę w La Liga.
Eibar dla mnie sporo niespodzianka. 27,5 tys. mieszkańców szok, brawo dla nich za wywalczenie awansu.

0

Kuna jak i Koke będzie bardzo ciężko wyciągnąć. Nie ma co marzyć o nich dwóch. Co chwile jakieś nowe nazwisko w kontekście Barcy nawet bramkarz z Meksyku się pojawił. Lepiej przed Mundial się już określić kogo chce Enrique w drużynie po Mundialu ceny mogą znacznie wzrosnąć co niektórych zawodników.

Co do Cesca to głupota sprzedawać takiego zawodnika. Nie jego wina, że grał słabiej skoro grał na ataku a nie na swojej nominalnej pozycji.

1

Szkoda. Kontuzja zahamowała go. Powodzenia David.

0

NIE NIE NIE temu Panu dziękujemy!

0

Brawo Barca! oby tak dalej.

0

Brawo. Zawsze na nich stawiam u bukmachera ;) fajne kursy;) Młodzież pokazuje, że warto na nich stawiać. Oby zostali powoli wprowadzani co niektórzy do pierwszej drużyny.

2

Według mnie Juanfran bardziej zasłużył na Mundial niż Carvajal

0

Rzadko oglądam włoską ligę bo dla mnie jest nudna, oglądałem kilka meczów i jakoś zapamiętałem tylko napastników Torino: Cerci i Immobile

0

Szkoda. Byłem pewien, że w dotrą do finału bo pakę w tym sezonie mają niesamowitą.

0

Zgodzę się z Tobą - Belgia też i dołączył bym do tego jeszcze Kolumbię, która według mnie ma znakomitych zawodników ofensywnych o może namieszać.

6

Chile będzie "czarnym koniem " Mundialu.

0

Świetny gracz. W ostatnim latach zrobił gigantyczne postępy.

1

Zasłużył na to, żeby pełnić jakąś funkcję w klubie. Tyle dobrego zrobił dla Barcy.

0

No też się zdziwiłem brakiem Iniesty.

0

Oby dostawał dużo szans w Barcie bo to bardzo utalentowany zawodnik.

0

Niech idzie gdzieś grać. W Barcie nie ma obecnie miejsca dla Niego.

0

Dobrze. Niech chłopak gra w Celcie. U Nas i tak bym nie grał.

0

No nie bym był taki pewien czy ściągnie. Jeżeli by kupił najpierw Aguero, to nie wiem czy to nie był by ostatni Nasz transfer. Bo City po pierwsze Aguero za takie pieniądze nie puści według mnie. Też jest za ogrywanie Bartry, ale środkowy obrońca jak i prawy są nam potrzebni. No i Masche, który nie jest obrońcą i nigdy nie będzie i powinien grać defensywnego i walczyć o miejsce z Sergio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?