lukaszw_1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
-
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Barca lepiej rozegrała to w głowie.
0
Mogą trafić na Brazylię. Im to bez różnicy, oddają całe serce na boisku i Brazylii się nie przestraszą. Skora Meksyk zremisował z Brazylią to czego Chile ma nie wygrać.
Moim zdaniem ją wyeliminują, chyba że sędziowie się włączą do gry.
0
Nie można grać tym samym składem od kilku lata. Mają Hiszpanię świetną młodzież powinni im dać szansę.
1
Beznadziejny sezon Barcelony = beznadziejny Mundial Hiszpanii.
Hiszpania było opierana przez barcelońską tiki-takę. Era tiki-taki się skończyła to i era Barcelony i Hiszpanii.
Mam nadzieję, że Enrique zmieni nieco styl i w następnym sezonie zacznie się nowa era Barcelony
0
Oby to była prawda. Będziemy mieli dwóch bardzo dobrych bramkarzy i wcale Bravo nie musi być rezerwowym. Będzie rywalizacja w składzie i bardzo dobrze.
0
Vidal to by było coś. Koleś zapierd... przez 90 minut.
0
NIE NIE NIE Alexis musi zostać. Wczoraj po raz kolejny razem ze swoją reprezentacją zagrał bardzo dobry mecz.
0
Brawo Meksyk wielkie słowa uznania. Jeśli któraś z tych drużyn zasłużyła zwycięstwo to był to Meksyk. Zaangażowanie, walka, szybko wymiana piłki, z przyjemnością się ich oglądało. Brazylia mnie nie zachwyciła.Podobała mi się 67 min. spotkania wtedy do gry włączył się Dariusz Szpakowski: "Fred ma tam Pauliste...... przepraszam Paulinho" heheh :D
1
Racja. Coll to osoba, która wie co się dzieje w zarządzie i nie chce dalej w to brnąć.
4
No Belgia wymęczyła ale słabo dziś zagrali.
0
Małe szanse, żeby go wyciągnąć. Jest Rafinha - szkoda by było zmarnować jego talentu, niech chłopak gra.
0
Na razie nie ma oficjalnej informacji, ale coraz częściej się o tym pisze więc musi być coś na rzeczy.
0
70 mln hahahha
0
Obrona, obrona, obrona mając dwóch dobrych bramkarzy nic nie da jak nie mamy obrony!
2
Belgia na stojąco. Algeria zasłużenie prowadzi do przerwy.
0
Rozegrał kilka spotkań jako prawy obrońca w Fiorentinie ale tam mają włoski styl czyli 3 środkowych obrońców i dwóch niby bocznych ale to tak naprawdę skrzydłowi.
0
Panowie w końcu muszą zajść zmiany. Xavi to legenda Barcy ale on już ma swoje lata. Barca musi być wielka a do tego są potrzebne głębokie zmiany.
Od kilku lat mamy ten sam skład i każdy wie jaka 11-stka wyjdzie w ważnym meczu. Nasza trójka podstawowych pomocników jest praktycznie od kilku lat taka sama.
Trzeba zmian!
0
Cuadrado bardzo dobry skrzydłowy, jeśli by dołączył to raczej oznaczałoby, że odejdzie Alexis bo jakoś trudno mi uwierzyć, że pozbędą się słabego od 3 lat Pedro.
Chyba, że Enrique chce mieć Cuadrado, Alexisa i Pedro
1
Brawo w końcu ktoś wymienił tego zawodnika. Dużo lepsza opcji niż z Higuainem.
Messi nie powinien mieć nic do gadania w sprawie transferów.
0
Ciężko będzie. Niektórzy zawodnicy Barcy bez formy ale może właśnie w takich meczach się przebudzą
0
Chciałby remis ale ciężko będzie.
6
Hehehe świetne. Ronaldo jak i cała Portugalia wczoraj bardzo słabo. Oby tak do końca :D
0
Adriano to dobry zmiennik w razie kontuzji Alby
4
Brawo. W końcu oficjalna informacja.
1
Mam nadzieję, że te informacje to po prostu zwykłe plotki.
0
To jeszcze nic pewnego. Nie ma oficjalnej informacji.
0
Liczyłem na więcej ze strony Messiego i całej Argentyny.
0
Były emocje. Brawo Barca !!!
0
Obrona Hiszpanii podobnie jak Barcy to KABARET.
5
Alexis dobry mecz rozegrał, jak większość w reprezentacji. Motor napędowy drużyny.
Wczoraj ogólnie Chile nie zachwyciło oprócz początku spotkania. Ale liczę na nich w następnych meczach.