0

Oby Barca lepiej rozegrała to w głowie.

0

Mogą trafić na Brazylię. Im to bez różnicy, oddają całe serce na boisku i Brazylii się nie przestraszą. Skora Meksyk zremisował z Brazylią to czego Chile ma nie wygrać.
Moim zdaniem ją wyeliminują, chyba że sędziowie się włączą do gry.

0

Nie można grać tym samym składem od kilku lata. Mają Hiszpanię świetną młodzież powinni im dać szansę.

1

Beznadziejny sezon Barcelony = beznadziejny Mundial Hiszpanii.

Hiszpania było opierana przez barcelońską tiki-takę. Era tiki-taki się skończyła to i era Barcelony i Hiszpanii.

Mam nadzieję, że Enrique zmieni nieco styl i w następnym sezonie zacznie się nowa era Barcelony

0

Oby to była prawda. Będziemy mieli dwóch bardzo dobrych bramkarzy i wcale Bravo nie musi być rezerwowym. Będzie rywalizacja w składzie i bardzo dobrze.

0

Vidal to by było coś. Koleś zapierd... przez 90 minut.

0

NIE NIE NIE Alexis musi zostać. Wczoraj po raz kolejny razem ze swoją reprezentacją zagrał bardzo dobry mecz.

0

Brawo Meksyk wielkie słowa uznania. Jeśli któraś z tych drużyn zasłużyła zwycięstwo to był to Meksyk. Zaangażowanie, walka, szybko wymiana piłki, z przyjemnością się ich oglądało. Brazylia mnie nie zachwyciła.Podobała mi się 67 min. spotkania wtedy do gry włączył się Dariusz Szpakowski: "Fred ma tam Pauliste...... przepraszam Paulinho" heheh :D

1

Racja. Coll to osoba, która wie co się dzieje w zarządzie i nie chce dalej w to brnąć.

4

No Belgia wymęczyła ale słabo dziś zagrali.

0

Małe szanse, żeby go wyciągnąć. Jest Rafinha - szkoda by było zmarnować jego talentu, niech chłopak gra.

0

Na razie nie ma oficjalnej informacji, ale coraz częściej się o tym pisze więc musi być coś na rzeczy.

0

70 mln hahahha

0

Obrona, obrona, obrona mając dwóch dobrych bramkarzy nic nie da jak nie mamy obrony!

2

Belgia na stojąco. Algeria zasłużenie prowadzi do przerwy.

0

Rozegrał kilka spotkań jako prawy obrońca w Fiorentinie ale tam mają włoski styl czyli 3 środkowych obrońców i dwóch niby bocznych ale to tak naprawdę skrzydłowi.

0

Panowie w końcu muszą zajść zmiany. Xavi to legenda Barcy ale on już ma swoje lata. Barca musi być wielka a do tego są potrzebne głębokie zmiany.

Od kilku lat mamy ten sam skład i każdy wie jaka 11-stka wyjdzie w ważnym meczu. Nasza trójka podstawowych pomocników jest praktycznie od kilku lat taka sama.

Trzeba zmian!

0

Cuadrado bardzo dobry skrzydłowy, jeśli by dołączył to raczej oznaczałoby, że odejdzie Alexis bo jakoś trudno mi uwierzyć, że pozbędą się słabego od 3 lat Pedro.
Chyba, że Enrique chce mieć Cuadrado, Alexisa i Pedro

1

Brawo w końcu ktoś wymienił tego zawodnika. Dużo lepsza opcji niż z Higuainem.
Messi nie powinien mieć nic do gadania w sprawie transferów.

0

Ciężko będzie. Niektórzy zawodnicy Barcy bez formy ale może właśnie w takich meczach się przebudzą

0

Chciałby remis ale ciężko będzie.

6

Hehehe świetne. Ronaldo jak i cała Portugalia wczoraj bardzo słabo. Oby tak do końca :D

0

Adriano to dobry zmiennik w razie kontuzji Alby

4

Brawo. W końcu oficjalna informacja.

1

Mam nadzieję, że te informacje to po prostu zwykłe plotki.

0

To jeszcze nic pewnego. Nie ma oficjalnej informacji.

0

Liczyłem na więcej ze strony Messiego i całej Argentyny.

0

Były emocje. Brawo Barca !!!

0

Obrona Hiszpanii podobnie jak Barcy to KABARET.

5

Alexis dobry mecz rozegrał, jak większość w reprezentacji. Motor napędowy drużyny.
Wczoraj ogólnie Chile nie zachwyciło oprócz początku spotkania. Ale liczę na nich w następnych meczach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?