lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pomyśleć, że dzisiaj rano próbowałem sprowadzić tego 19 -latka z San Sebastian do W Kraków(fifa16), niestety nie udało się i są skutki :). Tak na serio, nikt nie mówił że będzie łatwo i każdy wiedział, że zmęczenie prędzej czy później przyjdzie. Musimy wierzyć i dopingować, a nie patrzeć na czyjeś potknięcia (dotyczy się LM też), jest takie przysłowie: "Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku, ...". Tym cytatem życzę wszystkim dobrej nocy i wiary do końca.
0
ochłonąć musisz, takie oszukiwanie nie jest teraz wskazane
5
będzie dobrze.
0
Leo prawdopodobnie dzisiaj odpali
1
Liczyć na czyjeś potknięcia może źle skończyć się dla nas, już wyobrażam sobie Twój komentarz jeżeli nie zdobędziemy 3pkt.
2
Brawo Atletico, nie rozumiem jak można chcieć drugiego miejsca dla Realu Madryt, jeżeli mamy wygrać ligę to dzięki sobie, Real nie zasługuje na 2 miejsce w tym sezonie.
0
dzięki temu real będzie miał drugą pozycję, chcesz tego?
0
A jak będzie miał słaby następny sezon, to pierwszy będziesz narzekał.
9
https://www.instagram.com/p/BD8ftOOM4ak/
ale wiocha
3
https://www.instagram.com/p/BD7fqTdkL8g/
Arda2
0
2019 mam, a czytam :D
0
ale Marca wierzy.
0
A Marca dalej swoje, robią z kibiców debili.
4
Chyba Real i Ronaldo skupił się na Eibar przed tym meczem
9
teraz tylko czekać na odwet katalońskich gazet,
2
nie ma jak eksperci z c+
1
Real znami grał padakę, więc bez zmian
0
chwileczkę, coś się chyba zacięło...
0
Jakie dzisiaj wyniki przewidujecie?
0
A co? Bayern już w półfinale już jest?
0
patrząc na dwa ostatnie mecze w jego wykonaniu widać, że nie jest w dobrej dyspozycji
0
Messi ma doła, ale lepiej teraz niż potem:)
1
Rangers wraca do gry i do tego grają finał pucharu kraju
7
Czy tylko ja uważam, że dzisiejsze komentowanie było niesmaczne, aż do tej pory odbija się żygowinami i do tego ten śmiech konia, chyba nie zasnę dzisiaj.
0
jak pokojówka Messiego strzeliła?
1
Conte do Chelsea poszedł, nie wiem czy było.:)
4
Don, jeżeli można zapytać to ile masz lat? Kilka dni temu pytałem kto jest najstarszym wiekiem kibicem na tej stronie i było wskazane na Ciebie.
3
Messi zatrudnił drogą pokojówkę z Madrytu...już byle co napiszą żeby przeczytać :x :o :O
0
dostał na 18 urodziny
2
Nie lubisz swojej strony? Nie obrażaj się, pytam z ciekawości.