0

Pomyśleć, że dzisiaj rano próbowałem sprowadzić tego 19 -latka z San Sebastian do W Kraków(fifa16), niestety nie udało się i są skutki :). Tak na serio, nikt nie mówił że będzie łatwo i każdy wiedział, że zmęczenie prędzej czy później przyjdzie. Musimy wierzyć i dopingować, a nie patrzeć na czyjeś potknięcia (dotyczy się LM też), jest takie przysłowie: "Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku, ...". Tym cytatem życzę wszystkim dobrej nocy i wiary do końca.

0

ochłonąć musisz, takie oszukiwanie nie jest teraz wskazane

5

będzie dobrze.

0

Leo prawdopodobnie dzisiaj odpali

1

Liczyć na czyjeś potknięcia może źle skończyć się dla nas, już wyobrażam sobie Twój komentarz jeżeli nie zdobędziemy 3pkt.

2

Brawo Atletico, nie rozumiem jak można chcieć drugiego miejsca dla Realu Madryt, jeżeli mamy wygrać ligę to dzięki sobie, Real nie zasługuje na 2 miejsce w tym sezonie.

0

dzięki temu real będzie miał drugą pozycję, chcesz tego?

0

A jak będzie miał słaby następny sezon, to pierwszy będziesz narzekał.

9

3

0

2019 mam, a czytam :D

0

ale Marca wierzy.

0

A Marca dalej swoje, robią z kibiców debili.

4

Chyba Real i Ronaldo skupił się na Eibar przed tym meczem

9

teraz tylko czekać na odwet katalońskich gazet,

2

nie ma jak eksperci z c+

1

Real znami grał padakę, więc bez zmian

0

chwileczkę, coś się chyba zacięło...

0

Jakie dzisiaj wyniki przewidujecie?

0

A co? Bayern już w półfinale już jest?

0

patrząc na dwa ostatnie mecze w jego wykonaniu widać, że nie jest w dobrej dyspozycji

0

Messi ma doła, ale lepiej teraz niż potem:)

1

Rangers wraca do gry i do tego grają finał pucharu kraju

7

Czy tylko ja uważam, że dzisiejsze komentowanie było niesmaczne, aż do tej pory odbija się żygowinami i do tego ten śmiech konia, chyba nie zasnę dzisiaj.

0

jak pokojówka Messiego strzeliła?

1

Conte do Chelsea poszedł, nie wiem czy było.:)

4

Don, jeżeli można zapytać to ile masz lat? Kilka dni temu pytałem kto jest najstarszym wiekiem kibicem na tej stronie i było wskazane na Ciebie.

3

Messi zatrudnił drogą pokojówkę z Madrytu...już byle co napiszą żeby przeczytać :x :o :O

0

dostał na 18 urodziny

2

Nie lubisz swojej strony? Nie obrażaj się, pytam z ciekawości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?