0

Casemiro dobrze zagrał.

1

Ty to piszesz, ja napisałem brak szacunku. Powinien zachować się profesjonalnie, ale to może wynikać z tego, że jest kimś o kim napisałeś przed chwilą.

2

było.....o Pique to samo mogę napisać .

2

W piłce jest tak, że kibic ma prawo, a piłkarz powinien profesjonalnie zachowywać się, na pewno nie wdawać się w zaczepki.

3

https://www.instagram.com/p/BDvCdCQO78U/
Ronaldo w swoim stylu, bez szacunku .

0

dzięki tej wygranej na Camp Nou kibice realu zamkną usta

2

Fajne masz poczucie humoru, bo to żart, prawda?

9

https://www.instagram.com/p/BDvDxyHO7-7/
Pique jest niemożliwy :D....:D

0

to prawda, nic nie daliśmy wczoraj od siebie, a Real bez formy nadal jest, jedynie mają duże chęci i dzięki temu wczoraj wygrali.

3

Real 100% zasłużenie wygrał wczorajszy mecz na Camp Nou, ale z ich grą w tym sezonie nie zasługują na jakikolwiek tytuł.

0

swoją grą, to real nie zasługuje na finał

0

Były takie kom? Jeżeli tak , to nie Nasi na pewno!

0

Real powinien wcześniej już prowadzić po golu Bale, oni grali z nami finał do samego końca, finał który miał na celu przybliżyć swoich kibiców do siebie. Gratuluję. Dla mnie klasyk bez życia ze strony fcb, podnosimy się i idziemy dalej!

0

boli, ale to nic nie zmienia, pozdrawiam

0

Dobrą grę i dużo bramek po obu stronach z jedną bramką przewagi lub remisem biorę w ciemno!

0

bez Jamesa, rozumiem na ten moment jest ktoś lepszy, ale taki talent zmarnować, tego nie rozumiem.

0

Najciekawsza propozycja na oglądanie dzisiejszego klasyku (oglądanie na stadionie odpada)?

0

Edit. .

7

https://www.instagram.com/p/BDqYt_HD0r6/
żeby jutro nam to nie przytrafiło się

1

podasz linka?

14

już mam boki zrywać?

0

Ile Don ma, wiesz?

0

Jestem ciekaw kto jest najstarszym wiekiem kibicem na tej stronie, ja 31, są starsi?

6

6

ponieważ gramy jutro z nimi... :D

4

Witaj na stronie filozofów i żartownisiòw :D, pozdrawiam.

0

Valencia wyrzuciła trenera, więc już nie będzie tak łatwo o wygraną jak wcześniej. Ostatnio ktoś pisał, że Anglicy mogą coś ugrać na Euro, więc muszę tę osobę zmartwić, podobno Gary Neville ma pomagać reprezentacji w przygotowaniach

0

chyba już nie taka nowa, sprawiedliwa

1

https://www.instagram.com/p/BDlajbhmeBH/

nowa cieszynka dla Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?