lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Casemiro dobrze zagrał.
1
Ty to piszesz, ja napisałem brak szacunku. Powinien zachować się profesjonalnie, ale to może wynikać z tego, że jest kimś o kim napisałeś przed chwilą.
2
było.....o Pique to samo mogę napisać .
2
W piłce jest tak, że kibic ma prawo, a piłkarz powinien profesjonalnie zachowywać się, na pewno nie wdawać się w zaczepki.
3
https://www.instagram.com/p/BDvCdCQO78U/
Ronaldo w swoim stylu, bez szacunku .
0
dzięki tej wygranej na Camp Nou kibice realu zamkną usta
2
Fajne masz poczucie humoru, bo to żart, prawda?
9
https://www.instagram.com/p/BDvDxyHO7-7/
Pique jest niemożliwy :D....:D
0
to prawda, nic nie daliśmy wczoraj od siebie, a Real bez formy nadal jest, jedynie mają duże chęci i dzięki temu wczoraj wygrali.
3
Real 100% zasłużenie wygrał wczorajszy mecz na Camp Nou, ale z ich grą w tym sezonie nie zasługują na jakikolwiek tytuł.
0
swoją grą, to real nie zasługuje na finał
0
Były takie kom? Jeżeli tak , to nie Nasi na pewno!
0
Real powinien wcześniej już prowadzić po golu Bale, oni grali z nami finał do samego końca, finał który miał na celu przybliżyć swoich kibiców do siebie. Gratuluję. Dla mnie klasyk bez życia ze strony fcb, podnosimy się i idziemy dalej!
0
boli, ale to nic nie zmienia, pozdrawiam
0
Dobrą grę i dużo bramek po obu stronach z jedną bramką przewagi lub remisem biorę w ciemno!
0
bez Jamesa, rozumiem na ten moment jest ktoś lepszy, ale taki talent zmarnować, tego nie rozumiem.
0
Najciekawsza propozycja na oglądanie dzisiejszego klasyku (oglądanie na stadionie odpada)?
0
Edit. .
7
https://www.instagram.com/p/BDqYt_HD0r6/
żeby jutro nam to nie przytrafiło się
1
podasz linka?
14
już mam boki zrywać?
0
Ile Don ma, wiesz?
0
Jestem ciekaw kto jest najstarszym wiekiem kibicem na tej stronie, ja 31, są starsi?
6
https://www.instagram.com/p/BDqM2UND0iv/
BBC vs MSN.
6
ponieważ gramy jutro z nimi... :D
4
Witaj na stronie filozofów i żartownisiòw :D, pozdrawiam.
0
https://www.instagram.com/p/BDmPv8RTe5Z/
0
Valencia wyrzuciła trenera, więc już nie będzie tak łatwo o wygraną jak wcześniej. Ostatnio ktoś pisał, że Anglicy mogą coś ugrać na Euro, więc muszę tę osobę zmartwić, podobno Gary Neville ma pomagać reprezentacji w przygotowaniach
0
chyba już nie taka nowa, sprawiedliwa
1
https://www.instagram.com/p/BDlajbhmeBH/
nowa cieszynka dla Ronaldo