lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta nie zagra przeciwko Villarreal.
2
Tak, do kwadratu.
8
Podania otwierające asystę w tym sezonie:
Iniesta 14
Messi 13
Suarez 9
Busquets 9
Neymar 9
Rakitic 6
Arda 4
Sergi 4
1
Te losowanie to żenada, tylko głupi może myśleć że los ustawił takie pary, wielka reklama UEFA na półfinał.
0
Alejandro Jose Hernandez będzie sędziował El Clasico
8
https://www.instagram.com/p/BDDv9WpyGKb/
0
rzecz jasna.
0
Bardzo słaby jest sztab szkoleniowy w Madrycie, jeżeli po kilku meczach chcą już oszczędzać Bale....
0
Niektórzy piszą, żeby wylosować Bayern, ale ja wolałbym ich w finale. Co to za emocje byłyby w polskiej Tiwi, nasi komentatorzy .....ahh.
5
Chociaż nasi komentatorzy będą mieć dłuższe podniecenie w tegorocznej LM, jakie to profesjonalne.
0
już nie ma komentowania z cieszącej mordy, jakie to nieprofesjonalne
0
Ty Grubasie..................
0
zapraszamy do studio "Bayedowski"
4
jaki faul , co ono gadają, czy mam słabą jakość?
0
kanał dodali na żywo Barca
0
chyba jest
2
widzę, że studio tylko dla Bayernu
0
Serio? Ten co więcej na wyjeździe.
4
w rzutach wolnych?
2
Tak naprawdę czy piłka , czy nie piłka, ta osoba będzie miała w sobie coś, co pozwoli ci zdecydować by być z nią i nikt nie powie Ci co to jest.
5
https://www.instagram.com/p/-MUKPoiOaS/
Jest tu jakiś cwaniak?
0
Do Newcastle został zatrudniony, żeby utrzymać ich w PL, zobaczymy.
14
wystarczy, że akceptuje oglądanie meczy
0
głupie, ale taki dzień nadejdzie, dla mnie oni są jak ulubiona zabawka z dzieciństwa
1
gra jest fajna, Benek jest dobrym trenerem, tylko real taki dziwny
7
zdecydowanie?
1
wiem, że ciężkie i sam z wielkim bólem typuje LS
3
aż boli.
2
Nie musicie odpisywać sarkazmem, jeżeli mielibyśmy zrezygnować z jednego piłkarza z naszego trio, to kto to by był?
0
Komentarz usunięty