0

Iniesta nie zagra przeciwko Villarreal.

2

Tak, do kwadratu.

8

Podania otwierające asystę w tym sezonie:
Iniesta 14
Messi 13
Suarez 9
Busquets 9
Neymar 9
Rakitic 6
Arda 4
Sergi 4

1

Te losowanie to żenada, tylko głupi może myśleć że los ustawił takie pary, wielka reklama UEFA na półfinał.

0

Alejandro Jose Hernandez będzie sędziował El Clasico

0

rzecz jasna.

0

Bardzo słaby jest sztab szkoleniowy w Madrycie, jeżeli po kilku meczach chcą już oszczędzać Bale....

0

Niektórzy piszą, żeby wylosować Bayern, ale ja wolałbym ich w finale. Co to za emocje byłyby w polskiej Tiwi, nasi komentatorzy .....ahh.

5

Chociaż nasi komentatorzy będą mieć dłuższe podniecenie w tegorocznej LM, jakie to profesjonalne.

0

już nie ma komentowania z cieszącej mordy, jakie to nieprofesjonalne

0

Ty Grubasie..................

0

zapraszamy do studio "Bayedowski"

4

jaki faul , co ono gadają, czy mam słabą jakość?

0

kanał dodali na żywo Barca

0

chyba jest

2

widzę, że studio tylko dla Bayernu

0

Serio? Ten co więcej na wyjeździe.

4

w rzutach wolnych?

2

Tak naprawdę czy piłka , czy nie piłka, ta osoba będzie miała w sobie coś, co pozwoli ci zdecydować by być z nią i nikt nie powie Ci co to jest.

5

https://www.instagram.com/p/-MUKPoiOaS/
Jest tu jakiś cwaniak?

0

Do Newcastle został zatrudniony, żeby utrzymać ich w PL, zobaczymy.

14

wystarczy, że akceptuje oglądanie meczy

0

głupie, ale taki dzień nadejdzie, dla mnie oni są jak ulubiona zabawka z dzieciństwa

1

gra jest fajna, Benek jest dobrym trenerem, tylko real taki dziwny

7

zdecydowanie?

1

wiem, że ciężkie i sam z wielkim bólem typuje LS

3

aż boli.

2

Nie musicie odpisywać sarkazmem, jeżeli mielibyśmy zrezygnować z jednego piłkarza z naszego trio, to kto to by był?

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?