lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
masz rację, oglądać?
1
Komentarz usunięty
0
trenować?
0
Benek coś wymyśli i pojadą z lisami do nory
0
Więc piszę te twoje słowa do mniejszości i gratuluję wam oby dwóm szerokiej wiedzy...
1
"If they replace the Eiffel Tower with a statue of me, then I will stay. I promise."
Bein Sport USA
Chyba nie muszę pisać kogo są te słowa.
3
nie wierzę goal.com
26
Jak to mówi się... takimi meczami wygrywa się awans do LM
0
Przyznaję, nie spodziewałem się
7
Co za meczyk jutro zapowiada się, chyba rok temu nikt by nie zwrócił uwagi.
Leicester Newcastle
1
Zazwyczaj real dużo lepiej radzi sobie z takimi drużynami niż my, przewiduje 7:0.
3
Dzisiaj Mr Cucumber show zrobi zapewne,
1
Aston jest tak słabe, że nie strzeli silnej drużynie
1
https://www.instagram.com/p/BC3OkXAze5x/
Messi
2
Jutro La Pichichi wraca
0
nie widziałem całej połowy
0
Kto najlepszy po pierwszej połowie?
2
odpowiedź:
Dać im strzelać karne
1
https://www.instagram.com/p/BCwVzSJmjqx/
pamiętacie grę tego pana?
17
A w Napoli tak trenuje się
https://www.instagram.com/p/BC028lzJOBs/
0
da radę, jeszcze z Realem w lidze europejskiej będzie mierzył się
0
Widzę, że niewiele osób jest które chcą to skomentować.
0
He is simply the BEST
15
Komentarz usunięty
0
"Chiellini podaj mi jedną osobę, która strzeliła w LM więcej bramek ode mnie. Nie znajdziesz takiej."
0
dopóki się nie przekonał jak się gra przeciwko niemu, kazdy może pomykić się
0
Pamiętam jak na początku powstania La Rambla kilku znawców pisało, że wreszcie hołota została zesłana do ich poziomu. A ja się zastanawiam, gdzie teraz te szczury szukają jedzenia.
0
Całe szczęście Ronaldo, że inni z zespołu nie grają na Twoim poziomie.
0
powinien podawać Salah
1
nie było faulu