0

masz rację, oglądać?

1

Komentarz usunięty

0

trenować?

0

Benek coś wymyśli i pojadą z lisami do nory

0

Więc piszę te twoje słowa do mniejszości i gratuluję wam oby dwóm szerokiej wiedzy...

1

"If they replace the Eiffel Tower with a statue of me, then I will stay. I promise."
Bein Sport USA
Chyba nie muszę pisać kogo są te słowa.

3

nie wierzę goal.com

26

Jak to mówi się... takimi meczami wygrywa się awans do LM

0

Przyznaję, nie spodziewałem się

7

Co za meczyk jutro zapowiada się, chyba rok temu nikt by nie zwrócił uwagi.
Leicester Newcastle

1

Zazwyczaj real dużo lepiej radzi sobie z takimi drużynami niż my, przewiduje 7:0.

3

Dzisiaj Mr Cucumber show zrobi zapewne,

1

Aston jest tak słabe, że nie strzeli silnej drużynie

1

2

Jutro La Pichichi wraca

0

nie widziałem całej połowy

0

Kto najlepszy po pierwszej połowie?

2

odpowiedź:
Dać im strzelać karne

1

https://www.instagram.com/p/BCwVzSJmjqx/
pamiętacie grę tego pana?

17

A w Napoli tak trenuje się
https://www.instagram.com/p/BC028lzJOBs/

0

da radę, jeszcze z Realem w lidze europejskiej będzie mierzył się

0

Widzę, że niewiele osób jest które chcą to skomentować.

0

He is simply the BEST

15

Komentarz usunięty

0

"Chiellini podaj mi jedną osobę, która strzeliła w LM więcej bramek ode mnie. Nie znajdziesz takiej."

0

dopóki się nie przekonał jak się gra przeciwko niemu, kazdy może pomykić się

0

Pamiętam jak na początku powstania La Rambla kilku znawców pisało, że wreszcie hołota została zesłana do ich poziomu. A ja się zastanawiam, gdzie teraz te szczury szukają jedzenia.

0

Całe szczęście Ronaldo, że inni z zespołu nie grają na Twoim poziomie.

0

powinien podawać Salah

1

nie było faulu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?