3

raczej liga upadłych, bo poziom jaki oni reprezentują w LM nie jest zachwycający.

0

Za sto dni Mistrzostwa Europy rozpoczynają się.

0

cda ma dobrą jakość.

0

real wygra, ale mały kurs jest

0

Widzę że mnie prześladujesz, no to pochwal się, czy masz szóstkę plus s i ile gb?

2

https://www.instagram.com/p/BCW_OljL8f3/
Ta to potrafi ubrać się na przyjęcie

0

bo innej nie możesz.

0

Jaką używacie przeglądarkę do telefonu? Długo szukałem i wczoraj znalazłem UC Browser, super szybka.

0

Suarez coś powiedział.

1

Ktoś może wie o co chodzi z tymi palcami, czy to przypadek?
https://www.instagram.com/p/BCbFi-jBf2j/

0

nie Messi, raz dostał i wystarczy, może Benzema, bo gra w Realu?

0

to jest moja opinia i nie mam zamiaru kłócić się kto miał w ręce iPhone, whatever.

1

iP6 jest lepszy i tak od galaxy s7, iPhone 7 będzię miał pewnie więcej gadżetów i to tyle

1

czy Ty masz mózg dziecka, że tak piszesz?

2

jest bardzo dobry, ale za bardzo naciągają na kase

0

edit, nie ten post

11

Pytanie do redakcji, czy jest możliwość utworzenia aplikacji fcbarca.com, oczywiście z La Rambla.

8

iPhone jest przereklamowany

0

Marca ciężko pracuje nad tym żeby odkręcić słowa CR7, niedługo zacznie wciskać ludziom, że ma całkowitą rację. To jest żałosne, zamiast skupić się nad tym żeby przeprowadzić analizę ostatniego meczu ( plusy minusy), to oni robią z ludzi debili.

0

0

Dużo osób pewnie to miało, ja kilka razy i nie fajne uczucie walczyć z mózgiem, żeby w końcu zakręcił. Do tego ktoś siada obok lub wchodzi do pokoju, Ty się budzisz i nikogo nie ma.

0

A czy cywilizacja istnieje 100 lat?

11

https://www.instagram.com/p/BCYgLL5jxIv/
Ten zespół w lidze hiszpańskiej mógłby zajmować pierwsze miejsce.

0

Można zasadzić nowe, o tym właśnie mówię ...naprawić.

0

też tak uważam, tylko niektórzy tutaj jak widzą zło to nie myślą o tym żeby naprawić tylko o tym, żeby zniszczyć.

3

Jeżeli według was wiara jest bezużyteczna, zła i została wymyślona żeby łatwiej było rządzić ludem, to powiedzcie mi jakby było na świecie (jeżeliby do tej pory cywilizacja istniała) gdyby wiara nigdy nie miała miejsca?

0

Omg.... za bardzo we wszystko wierzysz, tyle religii na świecie i Ty tak serio? Najważniejsze, żebyś miał w sobie coś, co ułatwia Ci żyć na tym świecie w zgodzie i w szacunku z innymi.

0

ooo... i cisza

1

Komentarz usunięty

8

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?