lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
raczej liga upadłych, bo poziom jaki oni reprezentują w LM nie jest zachwycający.
0
Za sto dni Mistrzostwa Europy rozpoczynają się.
0
cda ma dobrą jakość.
0
real wygra, ale mały kurs jest
0
Widzę że mnie prześladujesz, no to pochwal się, czy masz szóstkę plus s i ile gb?
2
https://www.instagram.com/p/BCW_OljL8f3/
Ta to potrafi ubrać się na przyjęcie
0
bo innej nie możesz.
0
Jaką używacie przeglądarkę do telefonu? Długo szukałem i wczoraj znalazłem UC Browser, super szybka.
0
Suarez coś powiedział.
1
Ktoś może wie o co chodzi z tymi palcami, czy to przypadek?
https://www.instagram.com/p/BCbFi-jBf2j/
0
nie Messi, raz dostał i wystarczy, może Benzema, bo gra w Realu?
0
to jest moja opinia i nie mam zamiaru kłócić się kto miał w ręce iPhone, whatever.
1
iP6 jest lepszy i tak od galaxy s7, iPhone 7 będzię miał pewnie więcej gadżetów i to tyle
1
czy Ty masz mózg dziecka, że tak piszesz?
2
jest bardzo dobry, ale za bardzo naciągają na kase
0
edit, nie ten post
11
Pytanie do redakcji, czy jest możliwość utworzenia aplikacji fcbarca.com, oczywiście z La Rambla.
8
iPhone jest przereklamowany
0
Marca ciężko pracuje nad tym żeby odkręcić słowa CR7, niedługo zacznie wciskać ludziom, że ma całkowitą rację. To jest żałosne, zamiast skupić się nad tym żeby przeprowadzić analizę ostatniego meczu ( plusy minusy), to oni robią z ludzi debili.
0
http://en.scometix.com/
0
Dużo osób pewnie to miało, ja kilka razy i nie fajne uczucie walczyć z mózgiem, żeby w końcu zakręcił. Do tego ktoś siada obok lub wchodzi do pokoju, Ty się budzisz i nikogo nie ma.
0
A czy cywilizacja istnieje 100 lat?
11
https://www.instagram.com/p/BCYgLL5jxIv/
Ten zespół w lidze hiszpańskiej mógłby zajmować pierwsze miejsce.
0
Można zasadzić nowe, o tym właśnie mówię ...naprawić.
0
też tak uważam, tylko niektórzy tutaj jak widzą zło to nie myślą o tym żeby naprawić tylko o tym, żeby zniszczyć.
3
Jeżeli według was wiara jest bezużyteczna, zła i została wymyślona żeby łatwiej było rządzić ludem, to powiedzcie mi jakby było na świecie (jeżeliby do tej pory cywilizacja istniała) gdyby wiara nigdy nie miała miejsca?
0
Omg.... za bardzo we wszystko wierzysz, tyle religii na świecie i Ty tak serio? Najważniejsze, żebyś miał w sobie coś, co ułatwia Ci żyć na tym świecie w zgodzie i w szacunku z innymi.
0
ooo... i cisza
1
Komentarz usunięty
8
Komentarz usunięty