0

wtedy będzie inny mecz, nie martw się

0

ale konkurs beka

0

szkoda, że nie grają tak cały sezon

0

Las Palmas ma dobry bilans z nami

0

napisałeś "chciałbym", a nie "moim zdaniem" .......... mnie to irytuje

0

City.

0

chciałbym?

2

Marca na siłę przekonuje kibiców o przydatności Ronaldo w klubie, więc wychodzi na to że Ronaldo nigdzie nie wybiera się po tym sezonie.

0

Nie wydaje mi się, pozatym on może pozwolić sobie na kurację, która może spowolnić lub zapobiec proces łysienia.

1

Najdroższa guma do żucia( a raczej do wyplucia) na świecie.
https://www.instagram.com/p/BB-pyNsH2CR/

2

0

co takiego?

0

Każdy ma swoją opinię.... kiedyś na fioletowej dowiedziałem się, że bardzo dyplomatyczną odpowiedzią jest....Wiem, ale nie powiem.
Chyba każdy ma swój styl, ten najlepszy według samych siebie.

1

0

Chyba dzięki mistrzostwom, bo niby kiedy?

0

Zapomniałeś, że Ronaldo i jego karne mogą ga dogonić...

0

nie o to mu chodziło

0

ten kto to napisał nie ma pojęcia o futbolu, jest zwykłym pisakiem

0

Gigantyczne słowa Jorge Valdano... Ni Pep Ni Lucho, es el Barca de Messi

0

wierzysz w to, że Valencia wygra?

0

bo jest końcówka sezonu i nie chcą zatrudniać kogoś na szybko,

1

Jak to się mówi... z palcem w ....

10

Messi znowu MVP

0

Już Perez miał uszykowaną wypowiedź do gazet...po co nam Suarez, jak Ronaldo zawsze strzeli karnego.

0

uczy się

0

popatrzcie na to z innej strony, nie potrzebujemy karnych by być mistrzem

0

ja zawsze oglądam powtórkę, 15 minut opóźnioną, kumasz

1

Messi strzela 10 000 bramkę Barcelony

2

w pierwszej połowie dwie bramki, jestem pełen podziwu

0

wiemy dlaczego strzelił, czy nie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?