lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wtedy będzie inny mecz, nie martw się
0
ale konkurs beka
0
szkoda, że nie grają tak cały sezon
0
Las Palmas ma dobry bilans z nami
0
napisałeś "chciałbym", a nie "moim zdaniem" .......... mnie to irytuje
0
City.
0
chciałbym?
2
Marca na siłę przekonuje kibiców o przydatności Ronaldo w klubie, więc wychodzi na to że Ronaldo nigdzie nie wybiera się po tym sezonie.
0
Nie wydaje mi się, pozatym on może pozwolić sobie na kurację, która może spowolnić lub zapobiec proces łysienia.
1
Najdroższa guma do żucia( a raczej do wyplucia) na świecie.
https://www.instagram.com/p/BB-pyNsH2CR/
2
https://www.instagram.com/p/BB-tkVsu733/
just
0
co takiego?
0
Każdy ma swoją opinię.... kiedyś na fioletowej dowiedziałem się, że bardzo dyplomatyczną odpowiedzią jest....Wiem, ale nie powiem.
Chyba każdy ma swój styl, ten najlepszy według samych siebie.
1
https://www.instagram.com/p/BB-VEIyGKJM/
wiedzieliście?
0
Chyba dzięki mistrzostwom, bo niby kiedy?
0
Zapomniałeś, że Ronaldo i jego karne mogą ga dogonić...
0
nie o to mu chodziło
0
ten kto to napisał nie ma pojęcia o futbolu, jest zwykłym pisakiem
0
Gigantyczne słowa Jorge Valdano... Ni Pep Ni Lucho, es el Barca de Messi
0
wierzysz w to, że Valencia wygra?
0
bo jest końcówka sezonu i nie chcą zatrudniać kogoś na szybko,
1
Jak to się mówi... z palcem w ....
10
Messi znowu MVP
0
Już Perez miał uszykowaną wypowiedź do gazet...po co nam Suarez, jak Ronaldo zawsze strzeli karnego.
0
uczy się
0
popatrzcie na to z innej strony, nie potrzebujemy karnych by być mistrzem
0
ja zawsze oglądam powtórkę, 15 minut opóźnioną, kumasz
1
Messi strzela 10 000 bramkę Barcelony
2
w pierwszej połowie dwie bramki, jestem pełen podziwu
0
wiemy dlaczego strzelił, czy nie...