lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bardzo dobra wiadomość, wybaczcie dobry jest, ale by się nie sprawdził
0
oczywiście, że tak
0
wpisz na YT Dariusz Szpakowski FCB CV 6 1
edit. do Mistrzu10, sorki
0
więc powinniśmy wyrazić naszą opinię i bronić naszych
0
powiedz mi dlaczego tam mam czytać przegląd prasy, jeżeli wolałbym tutaj,
0
@SkySportsNewsHQ
na twiterze w anglii pytają się, czy karny był lekceważący, odpowiedzmy im
1
Pewnie, że akcje były magiczne, a wszyscy mówią o karnym, ponieważ to coś "nowego".
1
Jeżeli możesz, to poszukaj coś innego niż samsung, nie polecam. Zobacz htc, nie jest wysoka cena, a dłużej posłuży.
1
I oni zawsze wyprzedzają nas z przeglądem prasy, chciałem kolejny raz wspomnieć o tym.
0
i bez groźnych faulów
0
wszystkie okładki w Hiszpanii na bordowo :)
0
http://meczelive.tv/skroty/hiszpanska_primera_division/fc-barcelona-celta-vigo-61-17164.html
0
jest jakiś skrót z polskim komentarzem? plz
0
chyba Pires chciał tak wykonać, tylko machnął się
1
ma takie same szanse jak przy dobrym wykonaniu
24
podobno zarzucili Messiemu i Neymarowi, że grali w tym meczu na kodach, to już nie jest rywalizacja...lol
0
albo w skuteczności oddawania karnych
0
a jest taka strona, nigdy= nie byłem?
27
Nie chcę urazić umiejętmności Ronaldo, ale on chyba nigdy nie zdobędzie asysty przy rzucie karnym.
0
i to jest tylko z jednego meczu?
0
czyli?
1
Messi MVP!! muszę to powtórzyć!
0
ale w studiu sky beke mają
0
co to ku.... jest !
3
Messi MVP!!!
0
Sergi i Alves do zmainy już
0
cisnąć teraz, bez odpuszczania
0
chyba nie wejdzie
1
myślisz, że to program?
0
czytając, myślałem że napiszesz .... a Ronaldo drybling.... po wczorajszym meczu