0

w tłumie kibiców z sevilli wyróżniają się napisy arabskie, szkoda tej Europy

0

prawdziwy kibic tęskni

1

1

0

więc poczekaj, może inna platforma wykupi eleven lub inna stacja wykupi la liga przyszłym sezonie

0

Można powiedzieć, że Douglas był częścią transferu Neymara więc przestańcie się przebijać w żartach o nim,

33

Marca oczywiście nic o Espanyol, a przecież król gol tyle im ładuje bramek. Wydaje mi się, że też powinni zaprosić Espanyol na tą galę.

0

https://www.instagram.com/p/BBipdVMM4f-/
Właśnie dowiedziałem się, że prowadzę podwójne życie.

1

chłopaki mają ducha walki, grać najlepszy mecz sezonu z nami, a potem wielkie lanie.

0

Jestem ciekaw co Marca na pisze jutro o meczu Espanyol,

0

A teraz Valencia w lidze, która też nie ma daleko do spadku, mam nadzieję że nie grają chłopaki przeciwko trenerowi. Jeżeli nie, to Espanyol będzie w tarapatach pod koniec sezonu.

0

Ja już miałem kilka, to chyba nie.

0

A jaki mecz jest 14?

0

Mam pytanie do redakcji oraz do Was, czy na tej stronie dostaje się bana z automatu, czy program komputerowy blokuje konto? Wczoraj cały dzień byłem odcięty za spamowanie, co było nieprawdą, dostałem bana na tydzień, a dzisiaj mnie przywrócili. Miał ktoś kiedyś tak?

0

dzisiaj popcorn i będę kibicował Sociedad.

0

0

Więc mam go na siłę lubić, bo tyle nie osiągnę?

1

?

0

Jestem ciekaw wyniku : FC Barcelon - Leicester City?

0

Pytam się, bo piszesz ogólnikowo i nie wiem o co Tobie chodzi dokładnie. Smród można różnie definiować.

0

A jaki ten całokształt jest? Jeżeli piszesz, że nie oskarżasz go po tym co przeczytałeś, więc za co?

13

Wygląda na to, że Messi jest w najtrudniejszej sytuacji, bo od początku gra w silnej lidze.

0

Jak narazie oskarżasz go po przeczytaniu plotkarskich gazet, ja wiem tylko że klub jest na szczycie od kilu lat i ma się dobrze i to że w polityce podkładają sobie świnie aby nie spaść ze stołka.

8

4

Weekend zaczyna się wyśmienicie, Getafe przegrywa już 3:0!

2

Jaki prezent jej wręczyłeś, jeżeli można zapytać?

5

Neymar ma dzisiaj 24, C Ronaldo 31, a C Tevez 32 lata, sto lat!

1

więc CR7 ma 31 dzisiaj

1

To Ty Ronaldinho uzdrowiłeś Barcelonę, dzięki Tobie wróciliśmy na top, wspaniały człowiek!

0

Dwa i pół roku kontraktu to długi okres w porównaniu do 4 miesięcy, kiedy można mieć kolejne 3 tytuły w CV. A wtedy klub większe pieniądze do zaproponowania, każdy agent by tak doradził, Neymar jest jeszcze młody i łatwo nim manipulować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?