lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w tłumie kibiców z sevilli wyróżniają się napisy arabskie, szkoda tej Europy
0
prawdziwy kibic tęskni
1
https://www.instagram.com/p/BBr0p4mpOFi/
prawda
1
https://www.instagram.com/p/BBr9V5HmquN/
Pinto w nowym wydaniu
0
więc poczekaj, może inna platforma wykupi eleven lub inna stacja wykupi la liga przyszłym sezonie
0
Można powiedzieć, że Douglas był częścią transferu Neymara więc przestańcie się przebijać w żartach o nim,
33
Marca oczywiście nic o Espanyol, a przecież król gol tyle im ładuje bramek. Wydaje mi się, że też powinni zaprosić Espanyol na tą galę.
0
https://www.instagram.com/p/BBipdVMM4f-/
Właśnie dowiedziałem się, że prowadzę podwójne życie.
1
chłopaki mają ducha walki, grać najlepszy mecz sezonu z nami, a potem wielkie lanie.
0
Jestem ciekaw co Marca na pisze jutro o meczu Espanyol,
0
A teraz Valencia w lidze, która też nie ma daleko do spadku, mam nadzieję że nie grają chłopaki przeciwko trenerowi. Jeżeli nie, to Espanyol będzie w tarapatach pod koniec sezonu.
0
Ja już miałem kilka, to chyba nie.
0
A jaki mecz jest 14?
0
Mam pytanie do redakcji oraz do Was, czy na tej stronie dostaje się bana z automatu, czy program komputerowy blokuje konto? Wczoraj cały dzień byłem odcięty za spamowanie, co było nieprawdą, dostałem bana na tydzień, a dzisiaj mnie przywrócili. Miał ktoś kiedyś tak?
0
dzisiaj popcorn i będę kibicował Sociedad.
0
0
Więc mam go na siłę lubić, bo tyle nie osiągnę?
1
?
0
Jestem ciekaw wyniku : FC Barcelon - Leicester City?
0
Pytam się, bo piszesz ogólnikowo i nie wiem o co Tobie chodzi dokładnie. Smród można różnie definiować.
0
A jaki ten całokształt jest? Jeżeli piszesz, że nie oskarżasz go po tym co przeczytałeś, więc za co?
13
Wygląda na to, że Messi jest w najtrudniejszej sytuacji, bo od początku gra w silnej lidze.
0
Jak narazie oskarżasz go po przeczytaniu plotkarskich gazet, ja wiem tylko że klub jest na szczycie od kilu lat i ma się dobrze i to że w polityce podkładają sobie świnie aby nie spaść ze stołka.
8
https://www.instagram.com/p/BBbBrKFM4YO/
ciekawostka
4
Weekend zaczyna się wyśmienicie, Getafe przegrywa już 3:0!
2
Jaki prezent jej wręczyłeś, jeżeli można zapytać?
5
Neymar ma dzisiaj 24, C Ronaldo 31, a C Tevez 32 lata, sto lat!
1
więc CR7 ma 31 dzisiaj
1
To Ty Ronaldinho uzdrowiłeś Barcelonę, dzięki Tobie wróciliśmy na top, wspaniały człowiek!
0
Dwa i pół roku kontraktu to długi okres w porównaniu do 4 miesięcy, kiedy można mieć kolejne 3 tytuły w CV. A wtedy klub większe pieniądze do zaproponowania, każdy agent by tak doradził, Neymar jest jeszcze młody i łatwo nim manipulować.