26

na filetowej czekają już jak zawieszą buty na kołku Messi, Suarez, Busi i Iniesta, bo nie widzą innego rozwiązania, żeby nasi przestali ciągle wygrywać, czy aż nie za bardzo nam pochlebiają?

0

nie piszę kto jest lepszy tylko, że Neymara rola jest zastąpienie Messiego

0

zapomniałeś o jednym meczu z Celtą?

2

chyba chodzi mu o Suareza i zagranie ręką

2

Mam pytanie:
Panie Olłowski, zmieniamy tlijo czy nie?

0

chyba na man u

0

nie miałem tego na myśli, chciałem dać do zrozumienia, że narzekanie na niego jest obrazą dla mnie za to wszystko co osiągnął, w szczególności,że mamy Neymara który może go zastąpić.

0

nie spodziewajcie się, że Messi będzie ciągle nas zachwycał, już wszystko zrobił, czas na Neymara!

0

taki żart do tych, co tak piszą?

3

wolność słowa < poprawność polityczna

0

OMG przewinienie

1

ale mnie irytują

0

ale mnie Neymar irytuje :)

0

sposób na nich- pressing

0

nie mogę tego el la l l el nejmal słuchać

0

chamsko bez piłki wszedł w niego, sprytnie?

0

dajcie już spokój z tym Mathieu, jak już coś to Rakitic zawala, brak przejścia piłki z obrony na atak

0

według komentatorów nie było na czystej

0

tak, tak, masz rację jak oni tak mogą

0

według mnie nie ma łączności między obroną i pomocą, Lucho pewnie zmieni to po przerwie

1

ale komentatorzy dzisiaj mają chill out, całe trio zmieniają

0

co oni biorą

0

dla mnie sam na sam

0

stawiam na dogrywkę, dawno nie było długiego meczu

0

był?

1

https://www.instagram.com/p/BBDSfYppOEk/
jutro budzimy się, a tu takie zmiany!

8

0

jednak można.

0

nie wiem jaki wulgaryzm tam widzisz, a za głupotę i cytaty można bana dostać?

0

za co ban?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?