lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
na filetowej czekają już jak zawieszą buty na kołku Messi, Suarez, Busi i Iniesta, bo nie widzą innego rozwiązania, żeby nasi przestali ciągle wygrywać, czy aż nie za bardzo nam pochlebiają?
0
nie piszę kto jest lepszy tylko, że Neymara rola jest zastąpienie Messiego
0
zapomniałeś o jednym meczu z Celtą?
2
chyba chodzi mu o Suareza i zagranie ręką
2
Mam pytanie:
Panie Olłowski, zmieniamy tlijo czy nie?
0
chyba na man u
0
nie miałem tego na myśli, chciałem dać do zrozumienia, że narzekanie na niego jest obrazą dla mnie za to wszystko co osiągnął, w szczególności,że mamy Neymara który może go zastąpić.
0
nie spodziewajcie się, że Messi będzie ciągle nas zachwycał, już wszystko zrobił, czas na Neymara!
0
taki żart do tych, co tak piszą?
3
wolność słowa < poprawność polityczna
0
OMG przewinienie
1
ale mnie irytują
0
ale mnie Neymar irytuje :)
0
sposób na nich- pressing
0
nie mogę tego el la l l el nejmal słuchać
0
chamsko bez piłki wszedł w niego, sprytnie?
0
dajcie już spokój z tym Mathieu, jak już coś to Rakitic zawala, brak przejścia piłki z obrony na atak
0
według komentatorów nie było na czystej
0
tak, tak, masz rację jak oni tak mogą
0
według mnie nie ma łączności między obroną i pomocą, Lucho pewnie zmieni to po przerwie
1
ale komentatorzy dzisiaj mają chill out, całe trio zmieniają
0
co oni biorą
0
dla mnie sam na sam
0
stawiam na dogrywkę, dawno nie było długiego meczu
0
był?
1
https://www.instagram.com/p/BBDSfYppOEk/
jutro budzimy się, a tu takie zmiany!
8
https://www.instagram.com/p/BBDXDTLn2DS/
wiedzieliście?
0
jednak można.
0
nie wiem jaki wulgaryzm tam widzisz, a za głupotę i cytaty można bana dostać?
0
za co ban?