0

Lepiej niech tam rozwija się piłka niż w krajach arabskich.

0

raczej kalambury, człowiek człowiekowi wilkiem

0

0

widocznie nudzi wam się jeżeli piszecie jak was boli spamowanie.

1

35 milionów euro premii to jak dwa lata pracy Neymara, Perez chyba jest z desperowany, ale po co mu on, jeżeli ma najlepszy zespół na świecie.

0

Nie wiem jak wy myślicie, ale dla mnie on jest graczem który nie potrafi rozwijać się, nie ma tej umiejętności.

0

Haha, to ja jestem.

0

Fischer nie lubi dzielić się piłką.

1

ale one są kuszące

0

Ja dalej nie rozumiem dlaczego on gra w tak silnej drużynie, gdzie oni mają oczy?

0

nie Lucho, tylko AS.

1

ja już nie narzekam, można przyzwyczaić się do wszystkiego

0

powinni go w końcu ukarać,

1

to jest zwykły troll.

5

7

Messi, Suarez OK
Ronaldo, Benzema KO

0

z tym Douglas to jakąś umowę z Santosem musieli mieć

0

Smutne jest to, że Betis dalej ogląda plecy Espanyol, ale już za tydzień sami z siebie to zmienią.

0

a Alves Krystynie, jednak muszą z tym żyć

1

Chelsea DNA - drewno.

0

ciekawe co na to Benek?
pewnie: a nie mówiłem

0

w pierwszej nic, dopiero pod koniec odnalazł się, może taka taktyla, podajemy do benzyny

0

i co Ty na to?

1

na pewno to real pozostaje na trzecim miejscu

0

oni też mieli dwa karne

0

spalony Jamesa.

0

Ok, nie wiedziałem.

0

pewnie żałuje, że u nas nie gra

0

jak już sami kibice robią z niego beke, chociaż Krystyna jest najlepszym strzelecem tego klubu, to już nie wiem jak mam to komentować

1

czemu nie karny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?