lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepiej niech tam rozwija się piłka niż w krajach arabskich.
0
raczej kalambury, człowiek człowiekowi wilkiem
0
https://www.instagram.com/p/BBC5PSeQCE6/
0
widocznie nudzi wam się jeżeli piszecie jak was boli spamowanie.
1
35 milionów euro premii to jak dwa lata pracy Neymara, Perez chyba jest z desperowany, ale po co mu on, jeżeli ma najlepszy zespół na świecie.
0
Nie wiem jak wy myślicie, ale dla mnie on jest graczem który nie potrafi rozwijać się, nie ma tej umiejętności.
0
Haha, to ja jestem.
0
Fischer nie lubi dzielić się piłką.
1
ale one są kuszące
0
Ja dalej nie rozumiem dlaczego on gra w tak silnej drużynie, gdzie oni mają oczy?
0
nie Lucho, tylko AS.
1
ja już nie narzekam, można przyzwyczaić się do wszystkiego
0
powinni go w końcu ukarać,
1
to jest zwykły troll.
5
https://www.instagram.com/p/BA8DSYZO70h/
po meczu realu...
7
Messi, Suarez OK
Ronaldo, Benzema KO
0
z tym Douglas to jakąś umowę z Santosem musieli mieć
0
Smutne jest to, że Betis dalej ogląda plecy Espanyol, ale już za tydzień sami z siebie to zmienią.
0
a Alves Krystynie, jednak muszą z tym żyć
1
Chelsea DNA - drewno.
0
ciekawe co na to Benek?
pewnie: a nie mówiłem
0
w pierwszej nic, dopiero pod koniec odnalazł się, może taka taktyla, podajemy do benzyny
0
i co Ty na to?
1
na pewno to real pozostaje na trzecim miejscu
0
oni też mieli dwa karne
0
spalony Jamesa.
0
Ok, nie wiedziałem.
0
pewnie żałuje, że u nas nie gra
0
jak już sami kibice robią z niego beke, chociaż Krystyna jest najlepszym strzelecem tego klubu, to już nie wiem jak mam to komentować
1
czemu nie karny?