lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzisiaj David Bowie zmarł na raka, mikrofon i faja w gębie, artysta.
0
jedenastka roku z duby wzięta
0
w ten sposób obrażał refugees, a wtedy fifa musiałaby płacić odszkodowania.
1
bardzo bolą, cieszysz się?
2
a tym czasem na błękitnej głównym tematem jest środek ciężkości, czego to ludzie nie wymyślą...
2
Antonella przytyła, może wciąży?
0
ale Ty jesteś poprawny, mam nadzieję że nie zepsułem dnia
0
A ja pytam się, gdzie jest przegląd prasy, gdy na fioletowej jest? Tylko proszę bez banów jak ostatnio szanowna redakcji.
Bale powiedział, że nie wierzy w nagrody indywidualne i chce zdobywać tytuły, nie rozumiem jak można być aż tak zastraszonym przez kolegę z drużyny.
0
https://www.instagram.com/p/BAX_gN0mePm/
gdzie można kupić taką czapkę?
0
a nie miał, bo nie oglądałem?
0
do kogo ty porównujesz Ronaldo,
0
Nie mogę w to uwierzyć, a Ronaldo dalej sobie klepie, trener piz..
2
Jak długo jeszcze wam ten remis z dep będzie siedział w dup..?
0
jest młodszy od Iniesty, a on nie długo wyjdzie z pierwszego składu
0
nie pierwszy taki zespół, który przed wyjściem na boisko są przegrańcami
0
mam nadzieję, że uda nam się przejąść Jamesa w następnym sezonie
0
stara się być z drużyną i cieszyć się z bramki
0
Ronaldo daleko od formy, dawać mu na pustą, uwielbiam te cieszynki
0
Ciekawe na kogo CR7 był zły jak piłka nie weszła do bramki pod konie, jak myślicie;
A. piłka?
B. słupek?
C. Bale?
0
i dobrze, dla mnie Benek miał chociaż duże doświadczenie, tylko nie mówcie że Luis też nie miał sporo, bo on jest z rodziny.
1
2 0 dla realu przewiduję, przecież grają u siebie i sędzia będzie "grał"
1
nie przesadzaj,
0
Messi za nogę trzymał się?
0
więc zaczynamy, powodzenia barca, mam nadzieję że sędzia będzie lepszy niż ostatnio
2
można bana dostać za to
3
nie kumam czasami tej redakcji
2
chora sytuacja, nie rozumie jej za bardzo, ponieważ dla nich to brak szacunku, a wyzywanie matek, popychanie, kopanie to już nie, ktoś mi wyjaśni?
0
0
pisałem ogólnie, nie o tym meczu dokładnie,
0
widzę, że nie ogarniasz.