1

Dzisiaj David Bowie zmarł na raka, mikrofon i faja w gębie, artysta.

0

jedenastka roku z duby wzięta

0

w ten sposób obrażał refugees, a wtedy fifa musiałaby płacić odszkodowania.

1

bardzo bolą, cieszysz się?

2

a tym czasem na błękitnej głównym tematem jest środek ciężkości, czego to ludzie nie wymyślą...

2

Antonella przytyła, może wciąży?

0

ale Ty jesteś poprawny, mam nadzieję że nie zepsułem dnia

0

A ja pytam się, gdzie jest przegląd prasy, gdy na fioletowej jest? Tylko proszę bez banów jak ostatnio szanowna redakcji.
Bale powiedział, że nie wierzy w nagrody indywidualne i chce zdobywać tytuły, nie rozumiem jak można być aż tak zastraszonym przez kolegę z drużyny.

0

https://www.instagram.com/p/BAX_gN0mePm/

gdzie można kupić taką czapkę?

0

a nie miał, bo nie oglądałem?

0

do kogo ty porównujesz Ronaldo,

0

Nie mogę w to uwierzyć, a Ronaldo dalej sobie klepie, trener piz..

2

Jak długo jeszcze wam ten remis z dep będzie siedział w dup..?

0

jest młodszy od Iniesty, a on nie długo wyjdzie z pierwszego składu

0

nie pierwszy taki zespół, który przed wyjściem na boisko są przegrańcami

0

mam nadzieję, że uda nam się przejąść Jamesa w następnym sezonie

0

stara się być z drużyną i cieszyć się z bramki

0

Ronaldo daleko od formy, dawać mu na pustą, uwielbiam te cieszynki

0

Ciekawe na kogo CR7 był zły jak piłka nie weszła do bramki pod konie, jak myślicie;
A. piłka?
B. słupek?
C. Bale?

0

i dobrze, dla mnie Benek miał chociaż duże doświadczenie, tylko nie mówcie że Luis też nie miał sporo, bo on jest z rodziny.

1

2 0 dla realu przewiduję, przecież grają u siebie i sędzia będzie "grał"

1

nie przesadzaj,

0

Messi za nogę trzymał się?

0

więc zaczynamy, powodzenia barca, mam nadzieję że sędzia będzie lepszy niż ostatnio

2

można bana dostać za to

3

nie kumam czasami tej redakcji

2

chora sytuacja, nie rozumie jej za bardzo, ponieważ dla nich to brak szacunku, a wyzywanie matek, popychanie, kopanie to już nie, ktoś mi wyjaśni?

0

0

pisałem ogólnie, nie o tym meczu dokładnie,

0

widzę, że nie ogarniasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?