0

Edge of tomorrow z Tom Cruise lub też z nim obvilion

0

Historia jest bardzo ważna dla ludzkuści, więc plus dla Ciebie

0

Jest tutaj jakiś fanatyk dark orbit?

0

Neymar gra na dłużo wyższym poziomie niż CR7, a co dopiero Messi

0

dzisiaj rano to oglądałem i nie dałem rady do końca, porażka

0

dzięki wielkie dobry człowieku

0


To jest beeebebe, Messi wogóle nie umie grać na oscara,

0

Jak to nigdy?

0

Jak można kochać klub i nie kochać jeżeli rywal wygrał?!

0

plus ankieta sprzedaży Messi ujrzała światło dzienne, dosłownie jak w naszym kraju przed wyborami.

0

Laporta musiał zdobywać jakoś głosy.

0

mam to gdzieś.

0

to chyba zdjęcie z Dubaju
https://www.instagram.com/p/_y2Ow0PM3g/

2

https://www.instagram.com/p/_yinCNGeGc/
Nasi młodzi zawodnicy.

0

A ojciec ma wielki wpływ na niego. Pamiętacie jak Neymar napisał raz, że tak bardzo kocha tatę że oddałby życie swojego dziecka za ojca?

0

Mam nadzieję, że nasz klub puści go za żadne skarby, Neymar jeszcze nie jest w największej formie, więc można sobie wyobrazić jak będzie grał na optymalnych obrotach, jest wart 140 mln według mnie już teraz,. Jeżeli klub myśli o przedłużaniu sukcesów po Messi, to on jest odpowiednim zawodnikiem który poprowadzi barce do nich.

0

Father of the Bide właśnie oglądam, ktoś widział?

1

dobrze zaczyna się, potem kupa rośnie

1

każdy zasługuje na troszkę poniesienia się fantazjom o serniku

1

może redakcja powinna pomyśleć dla nocnych batków o La Boom Boom?

0

tu jest większość facetów, to jest zamierzona prowokacja ;)

0

tak są, ale swojej natury nie powstrzymasz, co nie?

3

Po to są Święta, nie żałuj, ksiądz na mszy powiedział;

chociaż raz w roku zatrzymajcie się w tym zabieganym świecie, usiądźcie, żeby porządnie zjeść i wypić.

5

0

https://www.instagram.com/p/_xUDnHGKPY/
Potraficie podać różnice między zdjeciami?

2

Co dzieje się w Premier League to ja nie kumam. Fajnie to wygląda w środku, każdy może wygrać z każdym, lider jest niespodzianką sezonu, mistrz na dnie, zupełny hardcore, ale jak przychodzi do rozgrywek europejskich stają się chłopcami do bicia. Te grube miliony, trenerzy i zawodnicy z pierwszej półki są bezradni. Kasa coraz większa tam wpływa, a poziom coraz gorszy, ogarnia to ktoś? Guardiola robi wielki błąd idąc tam!

0

że co?

0

https://www.instagram.com/p/_xEKlMmKLI/



Podoba wam się nowy badge man city?

2

A czytałeś artykuł, czy na pałe piszesz?

8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?