lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Edge of tomorrow z Tom Cruise lub też z nim obvilion
0
Historia jest bardzo ważna dla ludzkuści, więc plus dla Ciebie
0
Jest tutaj jakiś fanatyk dark orbit?
0
Neymar gra na dłużo wyższym poziomie niż CR7, a co dopiero Messi
0
dzisiaj rano to oglądałem i nie dałem rady do końca, porażka
0
dzięki wielkie dobry człowieku
0
To jest beeebebe, Messi wogóle nie umie grać na oscara,
0
Jak to nigdy?
0
Jak można kochać klub i nie kochać jeżeli rywal wygrał?!
0
plus ankieta sprzedaży Messi ujrzała światło dzienne, dosłownie jak w naszym kraju przed wyborami.
0
Laporta musiał zdobywać jakoś głosy.
0
mam to gdzieś.
0
to chyba zdjęcie z Dubaju
https://www.instagram.com/p/_y2Ow0PM3g/
2
https://www.instagram.com/p/_yinCNGeGc/
Nasi młodzi zawodnicy.
0
A ojciec ma wielki wpływ na niego. Pamiętacie jak Neymar napisał raz, że tak bardzo kocha tatę że oddałby życie swojego dziecka za ojca?
0
Mam nadzieję, że nasz klub puści go za żadne skarby, Neymar jeszcze nie jest w największej formie, więc można sobie wyobrazić jak będzie grał na optymalnych obrotach, jest wart 140 mln według mnie już teraz,. Jeżeli klub myśli o przedłużaniu sukcesów po Messi, to on jest odpowiednim zawodnikiem który poprowadzi barce do nich.
0
Father of the Bide właśnie oglądam, ktoś widział?
1
dobrze zaczyna się, potem kupa rośnie
1
każdy zasługuje na troszkę poniesienia się fantazjom o serniku
1
może redakcja powinna pomyśleć dla nocnych batków o La Boom Boom?
0
tu jest większość facetów, to jest zamierzona prowokacja ;)
0
tak są, ale swojej natury nie powstrzymasz, co nie?
3
Po to są Święta, nie żałuj, ksiądz na mszy powiedział;
chociaż raz w roku zatrzymajcie się w tym zabieganym świecie, usiądźcie, żeby porządnie zjeść i wypić.
5
https://www.instagram.com/p/_xO245O75y/
WTF?
0
https://www.instagram.com/p/_xUDnHGKPY/
Potraficie podać różnice między zdjeciami?
2
Co dzieje się w Premier League to ja nie kumam. Fajnie to wygląda w środku, każdy może wygrać z każdym, lider jest niespodzianką sezonu, mistrz na dnie, zupełny hardcore, ale jak przychodzi do rozgrywek europejskich stają się chłopcami do bicia. Te grube miliony, trenerzy i zawodnicy z pierwszej półki są bezradni. Kasa coraz większa tam wpływa, a poziom coraz gorszy, ogarnia to ktoś? Guardiola robi wielki błąd idąc tam!
0
że co?
0
https://www.instagram.com/p/_xEKlMmKLI/
Podoba wam się nowy badge man city?
2
A czytałeś artykuł, czy na pałe piszesz?
8
https://www.instagram.com/p/-h3XaNgqZH/
Piękna i Leo