lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://www.instagram.com/p/_U3EtPH2LG/
Xabi
0
Jaki był wynik był pierwszego spotkania?
11
Czasami trzeba z daleka przyje***, żeby weszło.
https://www.instagram.com/p/_UE2TUmKBs/
2
Messi musiałby stać się człowiekiem, żeby mieć takie osiągnięcie.
1
14 pkt różnicy, 66 pkt jeszcze do zdobycia, why not?
0
Już prawie środek sezonu w anglii, Lester na pierwszym miejscu, ale ja dalej nie sądzę, że pod koniec sezonu złapią się do top 4
0
A Ty?
0
Jak już piszemy Chelsea, to mam tutaj jedną ich walkę
https://www.instagram.com/p/_SeNzfs4RL/
0
mylisz informacje, szkoła bezpłatna w anglii zaczyna się od trzeciego roku życia
0
negatywnie pisał o Messi, typowy "trolling"
0
Pewnie kiedyś wróci w nowej szacie
2
Jak Jose przychodził ponownie do Chelsea, to powiedział że PL jest nudną ligą, bo ciągle wygrywa się, teraz ma bardzo interesującą ligę.
0
Pytanie do redakcji.
Czy można wiedzieć na jak długo jarluk dostał bana?
0
Rasiak również i także tam grał
0
wow, jacy oni są inteligentni
0
w stu procentach popieram to co mówi
0
to jest normalne w anglii, więc może w hiszpanii też
0
tro l l i k sie masz?
0
i nawet Suarez, ups
0
Gdzie podziały się te wspaniałe bramki?
https://www.instagram.com/p/_RG6VNu_TN/
0
https://www.instagram.com/p/_RlcrgGjt4/
Ktoś wie podczas jakiego meczu to było?
0
Ktoś może wie co on tam wymalował na boisku podczas meczu?
https://www.instagram.com/p/_RywLQGKOy/
0
może to jest As w rękawie
0
po tym zdj mam stwierdzić, że masz rację?
12
https://www.instagram.com/p/_RlcrgGjt4/
Ronaldo poczuł się oszukany
7
https://www.instagram.com/p/_Rq7zks4QH/
Dzisiejsze losowanie,
not man u
1
https://www.instagram.com/p/_Qf_tCrCh8/
chłopaki, to gdzie lecimy?
-po puchar!
0
Ja nie mam tam konta nawet, ale widziałem czytając opinie po meczu
0
Jak można dostać 6 miesięcznego bana?(realmadryt.pl)
0
nie mam, ale wiem że jest dobra graficznie zrobiona, więc to jest powód