lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest C na weeb.tv, bo nie wiem czy premium kupować?
2
Selfie z kumplami
https://www.instagram.com/p/_FHilBOgyK/
0
super, a to pamiętasz?
0
C. Ronaldo: "I don't look for records, the records look for me"
10
https://www.instagram.com/p/_FE0LdO7-H/
Powrót Krula
0
Obejrz sobie Dr Quinn, to zobaczysz jak Ci się spodoba
0
https://www.instagram.com/p/_E85bJn2D-/
omg
0
Ale to jest maszyna, bramkarz nie zdążył upaść, gdy piłka wpadła do bramki.
https://www.instagram.com/p/_FAhcDv0tZ/
0
chcesz modne buty, to kup skechers, jeżeli Cię stać.
1
Raczej Hercules, a nie Vegeta
0
tego mi nie zabronisz, napisałem prawdopodobnie, więc to nie znaczy że na 100%, po meczu możecie napisać do mnie jak się myliłem.
0
Oglądam mecze i widzę z której strony i dzięki komu stwarzamy najgroźniejsze akcje, nie jestem 'ślepowidzem'
0
Z Chuck Norris trochę przesadzili
https://www.instagram.com/p/_E2Dxfs4QI/
0
Ja tylko piszę jak mecz prawdopodobnie będzie wyglądał.
0
W którym odcinku Songo Ku założył koszulkę Barcy?
2
Dzisiaj możemy przegrać ten mecz, nie spodziewam się dużo akcji z naszej strony, przecież Messi sam do siebie nie może podawać, Nie ma Neymara, nie ma kosmicznej gry.
2
Nie rozumiem tego, a szczególnie jak kibice man u mogą to zaakceptować, przecież tyle pieniędzy włożone, dany im czas na przebudowe drużyny, trener powiedzmy na poziomie, co jest w tej angli nie tak. Albo rozgrywki u nich są tak wyczerpujące, bo to się dzieje z każdą ang drużyną, albo olewają to.
0
święta prawda
0
zapytam jeszcze raz, był połer rendżers?
1
Może boli, ale też krzywdzi ten sport, statystyki nie powiedzą z kim.
0
Panowie mnie interesuje jedno, czy są cieszynki Połer Rendżers?
2
https://www.instagram.com/p/_BjISin2PV/
Benitez też im to pokazywał, ale jeszcze im daleko
0
Obstawiam 5 goli cr7
0
Więc nie czytaj gazet, oni muszą pisać najmniejsze podejrzenia żeby się sprzedać, czasami bzdury z palca wyssane. Nie bierz tych artykułów na poważnie.
0
Benitez nie powołał Bale na dzisiejszy mecz chba na prośbę samego CR7, może wydaje mu się że przynosi mu pecha. Co za parodia z tego klubu, to jest takie nienaturalne, nawet nie kryją się z tym. Benitez pewnie powie drużynie przed meczem: "Panowie, nikt nie strzela oprócz Ronaldo".
7
Jak Ronaldo już nie daje rady to trzeba wspominać historię, żeby nie przyznać się do błędu:
"Zidane w najlepszym okresie zjada Messiego na śniadanie:)"
"Zizou = R9 prime > Messi. To tak apropo historii"
"Lubiłem Zidane'a o wiele bardziej niż Messiego i Ronaldo razem wziętych.:)"
"Dla mnie Zidane i Ronaldinho są wyżej niż Messi.:)"
5
tumblr_mtg609kqGN1r3maj7o1_500.jpg (413×600)
http://40.media.tumblr.com/0d7e83250bf530ea839c3d2d69004bb9/tumblr_mtg609kqGN1r3maj7o1_500.jpg
te zdj jest lepsze
1
Wiki już mi powiedziała
1
dużo mi nie podpowiedziałeś
1
Co to jest za avatar? Pytam z ciekawości.