lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie mam też, nie używałem od jakiegoś czasu, ciekawe co się dzieje?
0
ja mam, a co?
0
ale to jest w deche
0
niestety, ale mogę pograć w GTA V na ps3.
3
to mało widziałeś w życiu
0
Jakby były bajki, to Czaruś nie oglądałby jakiegoś getafe, skąd wiesz czy Lewy nie zapewnia sobie dobrej posady po zakończeniu piłkarskiej, jeżeli będzie medialny tym łatwiej mu będzie, on lubi nowe wyzwania i coraz wyższe poprzeczki zawieszone, ja już o tym transferze byłem przekonany pół roku temu i wiem że do tego dojdzie. Ostatnio oglądałem z nim wywiad i pytano go o r mad, a on nie potrafił zaprzeczyć, ani nic nie zdradził. Jest coś na rzeczy, jeżeli dogadają się z pieniążkami, to kto wie.
0
Uważam, że Lewy przejdzie do realu, jak nie teraz to już nigdy, a pozatym to jest jego prywatna sprawa i on wie najlepiej co robi, wasze przewidywania co do jego kariery w realu są pesymistyczne, po co on wogóle ruszał się z Lecha?
0
masz rację, co trzeci wpis będzie troll
0
wszystko odwrotnie, 80% wejdzie
12
La Rambla to był złoty środek, ludzie wchodzą tutaj w pierwszej kolejności, chyba że zobaczą artykuł który ich zainteresuje i coś tam puszczą, oraz oczywiście w trakcie meczu spotykamy się na głównej, super pomysł REDAKCJO!
1
gdzie oglądacie to?
0
oni chyba copy right
1
polecam, jeżeli nudzicie się
1
teraz tylko krzyczę, graj na lewą flanke, podczas meczu
2
tak, on służy dokomputera, więc zagrasz
1
narzekają tylko niewierni i nowicjusze
0
liverpool, milan, rsss, werder
result/both teams to score; bologna, villarreal, marseille, feyenoord
0
oglądałem powtórkę man utd z mocnym west ham i powiem wam, że united fajną piłkę gra, dużo akcji kombinacyjnej, piłki prostopadłe na szybki bieg, fajnie się ogląda już ten zespół.
0
macie jakiś pomysł, żeby uzupełnić mi kupon dwoma dzisiejszymi meczami?
0
Rok temu Valencia zagrała u siebie wyśmienity mecz i przegrała, doskonale pamiętam to
0
może coś jest na rzeczy
0
chyba fizioterapeute mamy
7
Rozumiem, że po ostatnich kosmicznych meczach ten nie wyglądał super, ale według mnie był bardzo dobry i wasze negatywne komentarze świadczą tylko jakimi jesteście kibicami
1
nie było, dalej atakowali, oni wyglądają bardzo dobrze
0
wracaj na swoją stronę czarna owco
2
haha, prponuję powtórkę, a nie patrzenie na wynik
0
brak szczęścia i duże szczęście Valencji, ni z pietruszki akcja i gol
0
po pierwsze Ci ludzie nie są dojrzali, więc dla nich każdy mecz ze straconymi pnktami będzie kiepski.
1
proszę bez krytyki, nawet gdy nie wygramy, ok?
0
o co Ci chodzi?