lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
powiem Ci jasno, musi jej czegoś brakować co on jej dawał a Ty tego nie potrafisz nieświadomie.
0
wczoraj o tym pisałem, dla mnie jest pewne że Jose będzie ich trenerem
0
https://www.instagram.com/p/_mXgihJaNE/
Mój ulubiony film na święta.
2
https://www.instagram.com/p/_kXHl6n2H0/
Mesut dorabia na boku, ciekawe po co mu ta druga praca jeżeli tyle zarabia, nie rozumiem.
0
podobno jutro rano mają potwierdzić
0
pytam, bo kolega fan oznajmił to na portalu
0
Jose trenerem man utd?
0
nie było, sroki.
0
1:0 nazywasz laniem,
0
zobacz powtórkę.
0
spalony był.
0
w barcelonie byłaby asysta z tego uderzenia
3
To napisz do związku może przełożą
0
https://www.instagram.com/p/_jY2N3n2I3/
chyba każdy zgodzi się z tym.
0
lepiej nie odpalaj bo końcówka filmu psuje całość, a co do Prometusza 2, to mało kiedy się zdarza żeby część druga była lepsza, ale też czekam.
0
masz to gdzieś, chętnie bym zobaczył
1
https://www.instagram.com/p/_hlYNuH2Fk/
Ibra ma jednak coś nie tak z głową
0
Czy wcześniej nie pokazywano liczby użytkowników online, bądź zarejestrowanych? Może redakcja pomyśli o tym?
20
...co za potwora stworzył, wstydź się Luis Enrique.
2
a ja pierwszy raz
1
Drake...
4
Barca zdobywa puchar, już Europa nie musi wstydzić się za poprzedni klub który go posiadał, a tu tylko 1717 komentarzy? ;)
1
wogóle nie kumam o co Ci chodzi
0
real mecz życia.
1
Cieszmy się z każdej bramki, jutro gazety rozkręcą i Benitez dalej będzie pracował
0
pewnie będzie powrót króla i podwładnych
0
Mam pytanko, nie mam kodu na weeb.tv i nie wiem czy tvp sport jest, może ktoś sprawdzić?
1
masz wybór, zawsze możesz stać się gypsy i mieć wszystkich gdzieś...Lol :)
1
w połowie drugiego przestałem i też kiedyś myślałem żeby zacząć jeszcze raz.
0
pamiętasz bramkę z Valencia na 3:2?