0

Tylko dlatego tak napisałem, bo oby dwoje panowie (nie będę pisał szczegółów) wyszli z wielkiego szamba po mistrzowsku, tego im nie można odebrać, a co do nie których to pamiętam jak Rivaldo biegał po boisku...Lol

0

Teraz podobno podkupujemy i osłabiamy drużyny hiszp czego real nie robi, takie rzeczy

1

ok, więc którego nie lubisz?

1

Ty napisałeś, więc wszystko już ok.

3

Enrique + Bartomeu > Guardiola + Laporta

11

Jeszcze Bartra odpali, zobaczycie

1

za to, co kolega napisał, Ney gra kosmos ale patrząc jak Suarez od siebie włożył w wynik, to nie ma co zastanawiać się

6

zgłaszam gwałt w polu karnym,

0

nie lubię takich pewnych

0

ale czasami zrobi to coś, co powoduje że jest w składzie

0

Kaur czy Sik?

5

zaraz ban, brak poprawności politycznej

1

Komentarz usunięty

0

no to kwita.

0

Jeszcze tylko Ney i Suarez i sprawdzi się

2

Nie zaczynajcie narzekać,

0

Messi 1, Ney 2, Suarez 1,

0

widocznie jest najpewniejszy, to nie przypadek.

1

o czym wogóle Ty piszesz?

0

Jak Halilovic grał?

0

też się boję....booo.

1

tp prawda, to przypomina mi chorobę fejsa, a mianowicie: daj mi lajka,

3

90% pytań zadanych tutaj można sprawdzić w internecie, chyba nie zamierzasz każdemu zwracać uwagi?

1

Tak.

0

podziel ekran.

0

wie ktoś, czemu Nolito nie był we wczorajszej kadrze?

6

ten klub idzie ku zagłady, ja tylko czekam na LM

55

Zidane dopiero z jednym meczem na ławce, a już go skromność opuściła.

0

Masz rację z wychowankami, ale to nie są maszyny które można zaprogramować na granie w pierwszym składzie, Iniesta, Xavi, Puyol czy Sergio to talenty, Twoim tokiem myślenia klub zrobił błąd kupując Ney, Suarez, Arda, co nie?

0

Pogba leci na Barcelone, coraz bardziej wierzę w ten transfer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?