lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko dlatego tak napisałem, bo oby dwoje panowie (nie będę pisał szczegółów) wyszli z wielkiego szamba po mistrzowsku, tego im nie można odebrać, a co do nie których to pamiętam jak Rivaldo biegał po boisku...Lol
0
Teraz podobno podkupujemy i osłabiamy drużyny hiszp czego real nie robi, takie rzeczy
1
ok, więc którego nie lubisz?
1
Ty napisałeś, więc wszystko już ok.
3
Enrique + Bartomeu > Guardiola + Laporta
11
Jeszcze Bartra odpali, zobaczycie
1
za to, co kolega napisał, Ney gra kosmos ale patrząc jak Suarez od siebie włożył w wynik, to nie ma co zastanawiać się
6
zgłaszam gwałt w polu karnym,
0
nie lubię takich pewnych
0
ale czasami zrobi to coś, co powoduje że jest w składzie
0
Kaur czy Sik?
5
zaraz ban, brak poprawności politycznej
1
Komentarz usunięty
0
no to kwita.
0
Jeszcze tylko Ney i Suarez i sprawdzi się
2
Nie zaczynajcie narzekać,
0
Messi 1, Ney 2, Suarez 1,
0
widocznie jest najpewniejszy, to nie przypadek.
1
o czym wogóle Ty piszesz?
0
Jak Halilovic grał?
0
też się boję....booo.
1
tp prawda, to przypomina mi chorobę fejsa, a mianowicie: daj mi lajka,
3
90% pytań zadanych tutaj można sprawdzić w internecie, chyba nie zamierzasz każdemu zwracać uwagi?
1
Tak.
0
podziel ekran.
0
wie ktoś, czemu Nolito nie był we wczorajszej kadrze?
6
ten klub idzie ku zagłady, ja tylko czekam na LM
55
Zidane dopiero z jednym meczem na ławce, a już go skromność opuściła.
0
Masz rację z wychowankami, ale to nie są maszyny które można zaprogramować na granie w pierwszym składzie, Iniesta, Xavi, Puyol czy Sergio to talenty, Twoim tokiem myślenia klub zrobił błąd kupując Ney, Suarez, Arda, co nie?
0
Pogba leci na Barcelone, coraz bardziej wierzę w ten transfer.