0

Było bardzo blisko wyrównania

0

komentator nawet po powtórce powiedział, że nie było

0

to prawda

0

nie było, popatrz na powtórkę w dobrej jakości

1

i co? nie było!

0

był i nie był, jak kto woli

0

wow

0

powiem jak Pique; te gwizdy są dla mnie jak koncert

0

co takiego?

0

nie mieli szczęścia

0

ale koledzy zmęczeni za bardzo

1

co?

1

kolejny nawiedzony.....

0

mając drużyne przeciwko sobie i CR7 w składzie to cięzko jest trenować nowemu trenerowi, wcześniej nawet dobrze radził sobie jako trener, nie rozumiem Twojego prostackiego komentarza

0

obiektywnie nie powinien, ale nigdy nie wiadomo

0

mecz wyjazdowy zawsze może być powodem potknięcia

1

ja stawiam na ich przegraną

0

nie obrażamy się...

0

dzisiejsza wygrana Realu Betis może przynieść dwie dobre informacje , R Madryt -3, Espanyol pozycję niżej!

0

haha, ok, ruszyłem już, dzięki

0

proszę tylko nie ujawniaj wszystkiego co As napisze, bo unikają prawdy jeżeli chodzi o Barcelone

0

i Ty w to wierzysz, że nam ujawniasz to?

1

to prawda, niech będzie byli nasi

0

tam grają nasi i tak im życzysz?

0

R. Betis ma o co walczyć , oddalić się o spadkową

0

bo liga jeszcze trwa?

0

szkoda, że większość z obecnych tak krytykowała ten zespół i jego lidera,

0

mamy mecz przewagi i wiem, że Barcelona jest tak silna, że rywalizacja na dobre im wyjdzie

1

wolę, żeby Barcelona walczyła o mistrzostwo z Atletico

0

czytaj ze zrozumieniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?