lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Było bardzo blisko wyrównania
0
komentator nawet po powtórce powiedział, że nie było
0
to prawda
0
nie było, popatrz na powtórkę w dobrej jakości
1
i co? nie było!
0
był i nie był, jak kto woli
0
wow
0
powiem jak Pique; te gwizdy są dla mnie jak koncert
0
co takiego?
0
nie mieli szczęścia
0
ale koledzy zmęczeni za bardzo
1
co?
1
kolejny nawiedzony.....
0
mając drużyne przeciwko sobie i CR7 w składzie to cięzko jest trenować nowemu trenerowi, wcześniej nawet dobrze radził sobie jako trener, nie rozumiem Twojego prostackiego komentarza
0
obiektywnie nie powinien, ale nigdy nie wiadomo
0
mecz wyjazdowy zawsze może być powodem potknięcia
1
ja stawiam na ich przegraną
0
nie obrażamy się...
0
dzisiejsza wygrana Realu Betis może przynieść dwie dobre informacje , R Madryt -3, Espanyol pozycję niżej!
0
haha, ok, ruszyłem już, dzięki
0
proszę tylko nie ujawniaj wszystkiego co As napisze, bo unikają prawdy jeżeli chodzi o Barcelone
0
i Ty w to wierzysz, że nam ujawniasz to?
1
to prawda, niech będzie byli nasi
0
tam grają nasi i tak im życzysz?
0
R. Betis ma o co walczyć , oddalić się o spadkową
0
bo liga jeszcze trwa?
0
szkoda, że większość z obecnych tak krytykowała ten zespół i jego lidera,
0
mamy mecz przewagi i wiem, że Barcelona jest tak silna, że rywalizacja na dobre im wyjdzie
1
wolę, żeby Barcelona walczyła o mistrzostwo z Atletico
0
czytaj ze zrozumieniem