lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jordan Rhodes w Middlesbrough
0
godzina i 49 minut pozostało
1
£154,350,000 wydano do tej pory w Angli, a tu jeszcze dwie godziny
0
dobrze napisane
0
A potem poszedł do Bayernu i co? A Anglia to nie Niemcy.
0
Everton sign Oumar Niasse
0
albo w SimCity?
2
Steven Flechter poszedł na wypożyczenie do Marseille
0
nie piszę, że to nic trudnego, tylko że Barcelona to inny klub niż Man City, do tego inna liga, Jose zdobywał LM z Porto, z Inter, a teoretycznie z lepszymi klubami nie.
0
właśnie, z Barceloną
0
Komentarz usunięty
0
Debuchy loan to Bordeaux
0
Wiem, że niektórzy rajcują się objęcie Man City przez Pepa, ale tak naprawdę co on zrobił?
2
kolejna drużyna której będę kibicował w la liga, Espanyol żeby spadł.
0
Komentarz usunięty
0
Rok? Nie wierzę i za co?
0
na pewno dużo i na pewno google wie
0
na dziewiątkę, na skrzydło, na jedną połowę jak znalazł, jestem za.
1
Wczoraj pisałem, że ich crack strzelił w tym sezonie 30 bramek z czego 14 bramek wpakował Espanyol i Malmo. To robi wrażenie, 14 bramek w czterech meczach. Współczesny Conan Barbarzyńca Ogórków.
0
z nami grają jak finały, a jak real przychodzi to wogóle inna drużyna,
0
u mnie to raczej strach, bo idą na lidera
14
14 bramek Ronaldo przeciwko Espanyol i Malmo w tym sezonie
16 bramek Ronaldo przeciwko innym zespołom w tym sezonie
0
to się nazywa nabijanie licznika
0
Ronaldo strzelił 9 goli w ostatnich trzech meczach przeciwko Espanyol
0
bardzo fajnie wygląda
0
jeszcze trzy brameczki
1
u u będzie banik
2
czemu ból dupy, przyjemnie się ogląda
0
ale jaja, jak ze scenariuszu
4
Inter według mnie