lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
idź zrób ją lepiej
0
uuuu, czerwo można za to dawać
1
żartujesz sobie, czy masz mało lat?
0
w tym roku chyba już nie da rady utrzymać się w PL
0
pomyśleć, że postwaiłem na ville..., aah te wyczucie
0
to fanatycy, którzy regularnie zaglądają na jej konto, może myślą że przez nią stracił formę, wait.....król wrócił
0
ciekawe czy obejrzał
0
Sturridge wraca do gry po 4 miesiącach przerwy
0
Wasyl zawalił na całości
0
druga ręka dzisiaj
0
pij wodę, będziesz piłkarzem
0
kartka dla Mahrez powinna być
2
ciekawe czy wspomniałbyś o tym, gdyby Lester nie wygrywał?
0
Nie muszą tytułu wygrywać, żeby zobaczyć ich w LM.
0
niech będzie, ja tylko oglądałem jego wypowiedź i napisałem co powiedział
0
Mahrez marzy o Barcelonie, grać obok Messiego
0
był, ale mógł nie gwizdnąc też za naciąganie
0
dla mnie jest na miarę fcb
3
średniak, który może mieć drugie miejsce w lidze po gwizdku końcowym,
1
słabą jakość masz, czy co?
0
edit. ...
1
haha, bez przesady
0
wiem, też uważam że ręka była
0
Arsenal lepiej gra jak do tej pory niż Lester
0
czy Ty nie cytujesz kogoś ?
0
piłka zablokowana ręką która nie była przy ciele, dla mnie jasne
0
ruch ręką do piłki dla mnie po powtórce
0
Ja może też nie, ale spóbuję, pierwszy i ostatni na pewno obejrzę.
0
też mam, a Ty nie?
0
remis to wynik który może przytrafić się w każdym meczu