0

idź zrób ją lepiej

0

uuuu, czerwo można za to dawać

1

żartujesz sobie, czy masz mało lat?

0

w tym roku chyba już nie da rady utrzymać się w PL

0

pomyśleć, że postwaiłem na ville..., aah te wyczucie

0

to fanatycy, którzy regularnie zaglądają na jej konto, może myślą że przez nią stracił formę, wait.....król wrócił

0

ciekawe czy obejrzał

0

Sturridge wraca do gry po 4 miesiącach przerwy

0

Wasyl zawalił na całości

0

druga ręka dzisiaj

0

pij wodę, będziesz piłkarzem

0

kartka dla Mahrez powinna być

2

ciekawe czy wspomniałbyś o tym, gdyby Lester nie wygrywał?

0

Nie muszą tytułu wygrywać, żeby zobaczyć ich w LM.

0

niech będzie, ja tylko oglądałem jego wypowiedź i napisałem co powiedział

0

Mahrez marzy o Barcelonie, grać obok Messiego

0

był, ale mógł nie gwizdnąc też za naciąganie

0

dla mnie jest na miarę fcb

3

średniak, który może mieć drugie miejsce w lidze po gwizdku końcowym,

1

słabą jakość masz, czy co?

0

edit. ...

1

haha, bez przesady

0

wiem, też uważam że ręka była

0

Arsenal lepiej gra jak do tej pory niż Lester

0

czy Ty nie cytujesz kogoś ?

0

piłka zablokowana ręką która nie była przy ciele, dla mnie jasne

0

ruch ręką do piłki dla mnie po powtórce

0

Ja może też nie, ale spóbuję, pierwszy i ostatni na pewno obejrzę.

0

też mam, a Ty nie?

0

remis to wynik który może przytrafić się w każdym meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?