lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Super Sunday w Premier League (Arsenal, Liverpool, City), 6 godzin fajnego futbolu, a potem deser w postaci Atletico i Barcelony (+ 4 godziny) i wszystko w pakecie HD bez dziewczyny.
0
bet365 jak dla mnie przejrzysty i nie robią problemu z wypłaceniem,
10
takie oczywiste mecze niby wydaje się
0
zrobiłem to z piątaka x 246
1
Mój typ na dziś:
aston villa
remis man city- tot
palermo
levante
=246
2
Wydaje mi się, że Mario jest bardziej typem celebryty niż piłkarza, który wyciska ostatnie poty na treningu dla drużyny.
0
tylko ostatni może być x, ale warto ryzykować, dobry kupon.
1
Jednak bez Żyro w składzie kolejny raz odnosi porażkę, szkoda że kontuzja tak szybko pojawiła się jemu w tym klubie. Jednak trening w premiership jest dużo cięższy niż w naszej ekstraklasie, ponieważ z obciążenia kontuzja pojawiła się, za dużo chciał z siebie wycisnąć dla drużyny. W trzech meczach trzy bramki, oby jak najszybciej wrócił i kontynuował swoją passę.
0
Alan Shearer w studiu poucza i mówi jak powinien Steve McClaren prowadzić drużynę, jak można mieć tak krótką pamięć.
2
to było tydzień temu
2
nie będzie, to była widownia, cała rodzina siadała oglądać naszego Orła,..... leć Adam, leć....cóż za wspomnienia
3
nie..., ta Valencia przegra ten mecz, oni nie wiedzą co to jest krycie, pressing, atak, jak mogli zatrudnić żółtodzioba z anglii
0
A jak z nami grała Valencia to Phill siedział na ławce, bo nie widziałem go?
1
trzymamy kciuki, Espanyol gra
0
mamy Zorro i Robina na boisku The Blues
0
Real ma teraz dwa trudne wyjazdy w jeden tydzień, Zidane ma możliwość udowodnić, że nie jest przypadkowo trenerem tak wiekiego klubu. Jak dotąd Real grał bardzo słabo na wyjazdach, więc nikłe szanse że poradzi sobie, z drugiej strony mecz z Bilbao na pewno doda im skrzydeł i pozwoli uwierzyć w siebie. A my czekamy na jutrzejszy hit, super mecz, jeżeli Celta będzie grała jak ostatnio w co wątpie (brak motoru napędowego Celty, czyli Aspas).
0
ładna bramka/ akcja Bilbao?
2
Komentarz usunięty
0
nie każda gra musi mieć piłkę i rzeczywiście tak jak piszą, cały czas powtarzają słowo kabbadi
0
nawet nie wiem do jakiego sportu przyłączyć to
0
Właśnie oglądam Pro Kabaddi League i nie wiem o co w tym chodzi, może ktoś zna się?
0
dla mnie dwie jedynki, ale mogę mylić się
3
Nie wierz we wszystko co gazety piszą i nie panikuj z Neymarem, bo nie odejdzie.
0
Jest to też jego zasługa, ale pomyśl gdyby inny trener nie wykorzystał w 100% umiejętności Messiego lub prowadził inną taktyką zespół, czy tam dobierał mu innych zawodników?
0
a jak tam Deadpool?
1
dawno już nie oglądam skoków, mówicie o tym Kasai, "staruszku" za dawnych czasów Małysza?
6
dzięki za inteligentny komentarz
2
Kiedyś PSG oddało nam Ronaldinho, a teraz chcą go z powrotem w postaci Neymara.
8
Jak to jest, że nam się trafiają trenerzy bez ogromnego CV, czy doświadczenia i biją na głowy starych wyjadaczy, a taki utd, blues, city czy nawet real (chociaż teraz skopiował nas) płacą ile tylko się da, żeby ich zespół jakikolwiek puchar zdobył i nic.
2
Już zapomniałem kto to jest Wishere, coś nie tak jest w Arsenalu ze sztabem medycznym oraz szkoleniowym.