21

Super Sunday w Premier League (Arsenal, Liverpool, City), 6 godzin fajnego futbolu, a potem deser w postaci Atletico i Barcelony (+ 4 godziny) i wszystko w pakecie HD bez dziewczyny.

0

bet365 jak dla mnie przejrzysty i nie robią problemu z wypłaceniem,

10

takie oczywiste mecze niby wydaje się

0

zrobiłem to z piątaka x 246

1

Mój typ na dziś:
aston villa
remis man city- tot
palermo
levante
=246

2

Wydaje mi się, że Mario jest bardziej typem celebryty niż piłkarza, który wyciska ostatnie poty na treningu dla drużyny.

0

tylko ostatni może być x, ale warto ryzykować, dobry kupon.

1

Jednak bez Żyro w składzie kolejny raz odnosi porażkę, szkoda że kontuzja tak szybko pojawiła się jemu w tym klubie. Jednak trening w premiership jest dużo cięższy niż w naszej ekstraklasie, ponieważ z obciążenia kontuzja pojawiła się, za dużo chciał z siebie wycisnąć dla drużyny. W trzech meczach trzy bramki, oby jak najszybciej wrócił i kontynuował swoją passę.

0

Alan Shearer w studiu poucza i mówi jak powinien Steve McClaren prowadzić drużynę, jak można mieć tak krótką pamięć.

2

to było tydzień temu

2

nie będzie, to była widownia, cała rodzina siadała oglądać naszego Orła,..... leć Adam, leć....cóż za wspomnienia

3

nie..., ta Valencia przegra ten mecz, oni nie wiedzą co to jest krycie, pressing, atak, jak mogli zatrudnić żółtodzioba z anglii

0

A jak z nami grała Valencia to Phill siedział na ławce, bo nie widziałem go?

1

trzymamy kciuki, Espanyol gra

0

mamy Zorro i Robina na boisku The Blues

0

Real ma teraz dwa trudne wyjazdy w jeden tydzień, Zidane ma możliwość udowodnić, że nie jest przypadkowo trenerem tak wiekiego klubu. Jak dotąd Real grał bardzo słabo na wyjazdach, więc nikłe szanse że poradzi sobie, z drugiej strony mecz z Bilbao na pewno doda im skrzydeł i pozwoli uwierzyć w siebie. A my czekamy na jutrzejszy hit, super mecz, jeżeli Celta będzie grała jak ostatnio w co wątpie (brak motoru napędowego Celty, czyli Aspas).

0

ładna bramka/ akcja Bilbao?

2

Komentarz usunięty

0

nie każda gra musi mieć piłkę i rzeczywiście tak jak piszą, cały czas powtarzają słowo kabbadi

0

nawet nie wiem do jakiego sportu przyłączyć to

0

Właśnie oglądam Pro Kabaddi League i nie wiem o co w tym chodzi, może ktoś zna się?

0

dla mnie dwie jedynki, ale mogę mylić się

3

Nie wierz we wszystko co gazety piszą i nie panikuj z Neymarem, bo nie odejdzie.

0

Jest to też jego zasługa, ale pomyśl gdyby inny trener nie wykorzystał w 100% umiejętności Messiego lub prowadził inną taktyką zespół, czy tam dobierał mu innych zawodników?

0

a jak tam Deadpool?

1

dawno już nie oglądam skoków, mówicie o tym Kasai, "staruszku" za dawnych czasów Małysza?

6

dzięki za inteligentny komentarz

2

Kiedyś PSG oddało nam Ronaldinho, a teraz chcą go z powrotem w postaci Neymara.

8

Jak to jest, że nam się trafiają trenerzy bez ogromnego CV, czy doświadczenia i biją na głowy starych wyjadaczy, a taki utd, blues, city czy nawet real (chociaż teraz skopiował nas) płacą ile tylko się da, żeby ich zespół jakikolwiek puchar zdobył i nic.

2

Już zapomniałem kto to jest Wishere, coś nie tak jest w Arsenalu ze sztabem medycznym oraz szkoleniowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?