0

Ja znowu na drugą połowę wpadam.

0

Mam nadzieję, że Rakitic coś pogra dzisiaj, dużo od niego zależy jak gra będzie się toczyć.

1

ostatnio bywa, więc chyba tak

0

wyluzuj, zamiast patrzeć jak w ang dla wygody skracają słówka, to lepiej weź polski słownik do ręki i poczytaj, bo to jest nasz język.

0

Lubię skromność, ale wydaje mi się że dzisiaj Barca rozegra wyjątkowy mecz.

2

Nieważne już, rozumiem że zawsze masz rację.

0

Wybacz, że wtrącam się, jeżeli ktoś ma dysleksje to powinien pisać tutaj według Ciebie?

0

więc koleżanka, ok.

4

https://www.instagram.com/p/BBFtB6fpNox/
na przyszły sezon takie powinny być koszulki

2

zajebista noc w łóżku

2

https://www.instagram.com/p/BBI_r-uzL2V/
Jak jeszcze ktoś nie wie jak wygląda dziewczyna Neymara.

0

Żeby właśnie tak było jak piszesz,

0

to może zacznij po angielsku mówić, będziesz miał wygodniej

0

Martial bawi się w Neymara

1

a telefon posiada przeglądarkę?Lol.

0

Oglądam puchar Anglii i tak sobie myślę jakby Barcelona wjechała w takie Derby to by nie było co zbierać, a oni 1:1 już nie pisząc czy prawidłowo uznana.

0

Nie wydaje wam się, że od powstania La Rambla to artykuły nadawane codziennie na tej stronie straciły na komentarzach, a nawet na odsłonach, chyba redakcja nie przewidziała tego.

1

Czemu tak jest, że jak ma się wolne to człowiek wstaje wcześnie i już nie chce spać?

0

nieważne, dobrze że jest u nas,

0

nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie.

0

Komentarz usunięty

0

Oglądam Real Madryt 96-03 i wydaje mi się, że w tamtych latach Neymar chyba wybrałby białą koszulkę

0

najlepsza broń na nich to nie czytać ich.

0

Ok, powoli, na której stronie?

3

Nie obejrzałem żadnego meczu i nie czułem złości, załamania po wczorajszym meczu i chyba jestem jedynym szczęściarzem, który uniknął tego. Czasami warto zrobić detox.

0

to jest prawda, że czarni sądzą tak jak kolega napisał.

0

Dlatego chcą zmienić reguły kto ma przydzielać nominację, ponieważ oni twierdzą że biali wybierają ciągle białych i tak w kółko, a wiadomo że zdobywcy dają nominację na przyszły rok.

0

Komentarz usunięty

0

ok, ale Neymarem jest inna sytuacja, każdy wiedział że to jest mega talent i musieliśmy go zachęcić, a Xavi był wychowankiem, który nie był decydującym zawodnikiem. Neymar to skarb, w czystej postaci, jeżeli byłby wychowankiem to pewnie szedł by po szczeblu wynagrodzenia jak Messi.

0

oni płaczą w trakcie meczu, nie wspierają, robią przykrą atmosferę, a potem cieszą się jakby nigdy nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?