lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja znowu na drugą połowę wpadam.
0
Mam nadzieję, że Rakitic coś pogra dzisiaj, dużo od niego zależy jak gra będzie się toczyć.
1
ostatnio bywa, więc chyba tak
0
wyluzuj, zamiast patrzeć jak w ang dla wygody skracają słówka, to lepiej weź polski słownik do ręki i poczytaj, bo to jest nasz język.
0
Lubię skromność, ale wydaje mi się że dzisiaj Barca rozegra wyjątkowy mecz.
2
Nieważne już, rozumiem że zawsze masz rację.
0
Wybacz, że wtrącam się, jeżeli ktoś ma dysleksje to powinien pisać tutaj według Ciebie?
0
więc koleżanka, ok.
4
https://www.instagram.com/p/BBFtB6fpNox/
na przyszły sezon takie powinny być koszulki
2
zajebista noc w łóżku
2
https://www.instagram.com/p/BBI_r-uzL2V/
Jak jeszcze ktoś nie wie jak wygląda dziewczyna Neymara.
0
Żeby właśnie tak było jak piszesz,
0
to może zacznij po angielsku mówić, będziesz miał wygodniej
0
Martial bawi się w Neymara
1
a telefon posiada przeglądarkę?Lol.
0
Oglądam puchar Anglii i tak sobie myślę jakby Barcelona wjechała w takie Derby to by nie było co zbierać, a oni 1:1 już nie pisząc czy prawidłowo uznana.
0
Nie wydaje wam się, że od powstania La Rambla to artykuły nadawane codziennie na tej stronie straciły na komentarzach, a nawet na odsłonach, chyba redakcja nie przewidziała tego.
1
Czemu tak jest, że jak ma się wolne to człowiek wstaje wcześnie i już nie chce spać?
0
nieważne, dobrze że jest u nas,
0
nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie.
0
Komentarz usunięty
0
Oglądam Real Madryt 96-03 i wydaje mi się, że w tamtych latach Neymar chyba wybrałby białą koszulkę
0
najlepsza broń na nich to nie czytać ich.
0
Ok, powoli, na której stronie?
3
Nie obejrzałem żadnego meczu i nie czułem złości, załamania po wczorajszym meczu i chyba jestem jedynym szczęściarzem, który uniknął tego. Czasami warto zrobić detox.
0
to jest prawda, że czarni sądzą tak jak kolega napisał.
0
Dlatego chcą zmienić reguły kto ma przydzielać nominację, ponieważ oni twierdzą że biali wybierają ciągle białych i tak w kółko, a wiadomo że zdobywcy dają nominację na przyszły rok.
0
Komentarz usunięty
0
ok, ale Neymarem jest inna sytuacja, każdy wiedział że to jest mega talent i musieliśmy go zachęcić, a Xavi był wychowankiem, który nie był decydującym zawodnikiem. Neymar to skarb, w czystej postaci, jeżeli byłby wychowankiem to pewnie szedł by po szczeblu wynagrodzenia jak Messi.
0
oni płaczą w trakcie meczu, nie wspierają, robią przykrą atmosferę, a potem cieszą się jakby nigdy nic