lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja jestem za tym, żeby Atletico zdobyło trzy pkt, czemu mają tracić je na rzecz drugiego miejsca dla realu?
0
jeżeli tak dużą masz wiedzę, to jeszcze mi odpowiedz co będzie, gdy nie zapłacą kary, to co się stanie?
0
patrząc na jego wiek, pewnie nie zostaną wyciągnięte żadne konsekwencje,
0
Dzisiaj w małym stopniu możemy się przekonać ile Zidane jest warty, wyjazd, do tego wybór zawodnika na miejsce Bale
0
I kto ją zapłaci, te dziecko?
0
z nami finał mistrzostw świata z realem mecz ligi hiszpańskiej
6
podobnie jak niektóre wpisy tutaj
2
bzdura,
2
Dalej płaczemy i narzekamy jaki to piach? Nawet jak grają piach czekaj do końca zanim wylejesz swoje bzdury na tej stronie.
0
dzieci treraz jest czas na przewietrzenie się i
4
nie mogę z tego płaczu, strzelą bramkę i wszyscy przejdą transformację z narzekających
0
Mam wrażenie, że w godzinach popołudniowych źle gra się naszej drużynie
0
Norwegia czarny koń turnieju, może być ciężko jutro
1
skąd wiesz jakie okładki będą?
0
gdyby nie ten napis...przepraszam za brak poprawności politycznej
1
nie płakać jest dobry wynik
0
I po co nam starszy Nolito?
0
może być 0;0 , 1;0 ale nie powtórka
0
słownik działa.
0
przyczna? Messi nie gra!
0
Komentarz usunięty
4
to jest jak hazard, nic pewnego
0
wydaje mi się, że na to jest artykuł, więc może to drogą pójdź,
5
nie patrz, wyłącz agresora
0
To są jego początki, dajcie mu czasu żeby dopatrywać się czegokolwiek
3
serio piszesz, to smutne, ale niczym nie przekonasz jej rówieśników dopóki same nie zrozumieją, w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest podtrzymywanie siostry na duchu z całych sił.
0
dużo mi to nie mówi, żeby ocenić sytuację
2
nie ma co się dziwić, pochodzenie krwi mówi dużo
0
a co Alves powiedział?
4
To jest skandal, że mecz Barcy tak krótko trwał. Na meczu liv-utd wypiłem dwa piwa, a na meczu fcb-ath jednego nie zdążyłem.