1

Ja jestem za tym, żeby Atletico zdobyło trzy pkt, czemu mają tracić je na rzecz drugiego miejsca dla realu?

0

jeżeli tak dużą masz wiedzę, to jeszcze mi odpowiedz co będzie, gdy nie zapłacą kary, to co się stanie?

0

patrząc na jego wiek, pewnie nie zostaną wyciągnięte żadne konsekwencje,

0

Dzisiaj w małym stopniu możemy się przekonać ile Zidane jest warty, wyjazd, do tego wybór zawodnika na miejsce Bale

0

I kto ją zapłaci, te dziecko?

0

z nami finał mistrzostw świata z realem mecz ligi hiszpańskiej

6

podobnie jak niektóre wpisy tutaj

2

bzdura,

2

Dalej płaczemy i narzekamy jaki to piach? Nawet jak grają piach czekaj do końca zanim wylejesz swoje bzdury na tej stronie.

0

dzieci treraz jest czas na przewietrzenie się i

4

nie mogę z tego płaczu, strzelą bramkę i wszyscy przejdą transformację z narzekających

0

Mam wrażenie, że w godzinach popołudniowych źle gra się naszej drużynie

0

Norwegia czarny koń turnieju, może być ciężko jutro

1

skąd wiesz jakie okładki będą?

0

gdyby nie ten napis...przepraszam za brak poprawności politycznej

1

nie płakać jest dobry wynik

0

I po co nam starszy Nolito?

0

może być 0;0 , 1;0 ale nie powtórka

0

słownik działa.

0

przyczna? Messi nie gra!

0

Komentarz usunięty

4

to jest jak hazard, nic pewnego

0

wydaje mi się, że na to jest artykuł, więc może to drogą pójdź,

5

nie patrz, wyłącz agresora

0

To są jego początki, dajcie mu czasu żeby dopatrywać się czegokolwiek

3

serio piszesz, to smutne, ale niczym nie przekonasz jej rówieśników dopóki same nie zrozumieją, w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest podtrzymywanie siostry na duchu z całych sił.

0

dużo mi to nie mówi, żeby ocenić sytuację

2

nie ma co się dziwić, pochodzenie krwi mówi dużo

0

a co Alves powiedział?

4

To jest skandal, że mecz Barcy tak krótko trwał. Na meczu liv-utd wypiłem dwa piwa, a na meczu fcb-ath jednego nie zdążyłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?