lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
obyś miał rację, martwie się że w LM z doświadczonym zespołem to może być za mało.
0
Ok, wskaż mi obok Ardy drugiego konkretnego ofensywnego pomocnika, gdy Iniesta nie da rady fizycznie, a Messi pozostanie na prawej nie cofając się?
0
żeby trzymać wysoki poziom w LM, albo liczyć na Rafinha, że da radę z poziomem w LM, LL
0
mam pytanie, kiedy przeszedł na islam i dlaczego?
0
to też, ale pomocnik by się przydał też, nie wiemy czy Iniesta utrzyma tempo, a Rakitic musi czuć oddech na plecach, bo częściej gra piach.
0
zobaczymy konkrety w LM, wtedy przekonamy się
3
Piszecie już o powrocie Halilovic, Suarez, według mnie powinni jeszcze conajmniej rok lub dwa pozostać tam gdzie są i nabierać większego doświadczenia niż być zmiennikami na puchary,my potrzebujemy transferu dojrzałego pomocnika by nie hamować.
0
Nic nie napisałem o jego umiejętnościach, ani formie, tylko dałem przykład jak przyznaje się głos, bo kogoś się lubi, a nie kto jak ugrał sezon.
0
https://www.instagram.com/p/BAl2KIzt1uf/
Jak można być tak ślepy panie Lewandowski?
0
Już mnie szczęka boli od śmiechu, a tu kolejna wtopa z drugim trenerem, okazuje się że on tylko czyści buty.
0
jeszcze nie ma "komentarz usunięty"?
0
bałwan jest ze śniegu, mylisz pojęcia
0
po jego minie sędzia stwierdził, że nie chciał tego zrobić,
0
nie wiesz, że Mou nie trenuje Chelsea
1
Messi pomógł mu uwierzyć w siebie
0
no co wy nie chciał,
0
sprawdził czy jajka ma całe
5
Munir dzisiaj, albo nigdy, moc z Tobą!
0
Caicedo dobry napastnik się zrobił, ciekawe gdzie odejdzie po sezonie?
0
jedyne logiczne wytłumaczenie jest takie, że chłopaki zakończyli konkurencję nie narażając się na wysiłek i ewentualne kontuzje oraz poszli obstawić u buka.
1
następny który nakazuje komuś jak musi używać szacunku,
0
https://www.instagram.com/p/BAcelS5EL4W/
od adidas
3
od jakiegoś czasu wiadomo, że nie ma go w pierwszej trójce, a niektórzy od wczoraj zaczęli pokazywać swoje nie zadowolenie, ?
1
nie będziesz wybierał mu szacunku, chcesz to go miej, wolny człowiek jesteś, niedobrze mi się robi od tej poprawności,
8
https://www.instagram.com/p/BAcVCEXO75n/
Dream Team Ibrahimovica, żadnego piłkarza z Barcelony! Szok!
6
napiszę tak:
chwyt poniżej pasa.
1
zdj w bardzo dobrym momencie zrobione, te spojrzenia ich wszystkich, dużo mogą mówić, np: Ronaldo- ale ona jest ładna, nie zrób gafy, Messi- ciekawe jak spojrzy na nią, gdy dojdzie do przywitania?, Antonella- wygląda fit
0
tak jak wcześniej pisałem 11 z dup.y, są zawodnicy którzy grali coś, a nie grali dla silnego klubu
0
Ciekawe co Messi myśli w tym momencie?
Zdj z gali:
https://www.instagram.com/p/BAabBMXzL37/
3
https://www.instagram.com/p/BAabBMXzL37/
Cóż za zdjęcie z gali.