0

obyś miał rację, martwie się że w LM z doświadczonym zespołem to może być za mało.

0

Ok, wskaż mi obok Ardy drugiego konkretnego ofensywnego pomocnika, gdy Iniesta nie da rady fizycznie, a Messi pozostanie na prawej nie cofając się?

0

żeby trzymać wysoki poziom w LM, albo liczyć na Rafinha, że da radę z poziomem w LM, LL

0

mam pytanie, kiedy przeszedł na islam i dlaczego?

0

to też, ale pomocnik by się przydał też, nie wiemy czy Iniesta utrzyma tempo, a Rakitic musi czuć oddech na plecach, bo częściej gra piach.

0

zobaczymy konkrety w LM, wtedy przekonamy się

3

Piszecie już o powrocie Halilovic, Suarez, według mnie powinni jeszcze conajmniej rok lub dwa pozostać tam gdzie są i nabierać większego doświadczenia niż być zmiennikami na puchary,my potrzebujemy transferu dojrzałego pomocnika by nie hamować.

0

Nic nie napisałem o jego umiejętnościach, ani formie, tylko dałem przykład jak przyznaje się głos, bo kogoś się lubi, a nie kto jak ugrał sezon.

0

https://www.instagram.com/p/BAl2KIzt1uf/
Jak można być tak ślepy panie Lewandowski?

0

Już mnie szczęka boli od śmiechu, a tu kolejna wtopa z drugim trenerem, okazuje się że on tylko czyści buty.

0

jeszcze nie ma "komentarz usunięty"?

0

bałwan jest ze śniegu, mylisz pojęcia

0

po jego minie sędzia stwierdził, że nie chciał tego zrobić,

0

nie wiesz, że Mou nie trenuje Chelsea

1

Messi pomógł mu uwierzyć w siebie

0

no co wy nie chciał,

0

sprawdził czy jajka ma całe

5

Munir dzisiaj, albo nigdy, moc z Tobą!

0

Caicedo dobry napastnik się zrobił, ciekawe gdzie odejdzie po sezonie?

0

jedyne logiczne wytłumaczenie jest takie, że chłopaki zakończyli konkurencję nie narażając się na wysiłek i ewentualne kontuzje oraz poszli obstawić u buka.

1

następny który nakazuje komuś jak musi używać szacunku,

0

3

od jakiegoś czasu wiadomo, że nie ma go w pierwszej trójce, a niektórzy od wczoraj zaczęli pokazywać swoje nie zadowolenie, ?

1

nie będziesz wybierał mu szacunku, chcesz to go miej, wolny człowiek jesteś, niedobrze mi się robi od tej poprawności,

8

https://www.instagram.com/p/BAcVCEXO75n/
Dream Team Ibrahimovica, żadnego piłkarza z Barcelony! Szok!

6

napiszę tak:
chwyt poniżej pasa.

1

zdj w bardzo dobrym momencie zrobione, te spojrzenia ich wszystkich, dużo mogą mówić, np: Ronaldo- ale ona jest ładna, nie zrób gafy, Messi- ciekawe jak spojrzy na nią, gdy dojdzie do przywitania?, Antonella- wygląda fit

0

tak jak wcześniej pisałem 11 z dup.y, są zawodnicy którzy grali coś, a nie grali dla silnego klubu

0

Ciekawe co Messi myśli w tym momencie?
Zdj z gali:
https://www.instagram.com/p/BAabBMXzL37/

3

https://www.instagram.com/p/BAabBMXzL37/
Cóż za zdjęcie z gali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?