5

Messi=Messi
Prawa obrona=zajebista
Iniesta=powrót
Arda=prezent
Neymar=bez komentarza
Sergio=spokój
Barca= O mój Boże!

3

O mój Boże, co ja oglądałem? Jestem spełniony.

1

Espanyol i sędzia mają coś wspólnego ze sobą, irytują mnie

1

i po farcie Espanyol, machina poszła

0

Espanyol jedzie już na farcie

1

https://www.instagram.com/p/BAIYSqBM4V2/
to się dopiero nazywa wyrzucenie z siodła trenera, trochę prawdy w tym jest, haha

5

Więc myślicie, że przejdzie do nas na ławkę, bo tam stracił miejsce?

0

a ja mam nadzieję że atl będzie wygrywać i równo rywalizować z nami

0

Ten zespół z deszczu pod rynne trafia

0

to się nazywa "smarkata" wyobraźnia

2

więc chyba dobrze

0

przestań to nie maszyna, tylko drużyna

0

więc Valencia pokaż na co Cię stać, czyli na nic... oni się spinają, ale tylko na nas, w sumie nie ma co się dziwić, wygrać z najlepszą drużyną pod słońcem.... każdy o tym marzy

5

a mnie nie, bo ta impreza nic nie warta, w dodatku w kraju, który liczy się dzięki ropie,

0

1

chyba na wikipedii

4

zamiast klaskać to żrą

0

nie wiem, ale też słyszałem

1

właśnie barany wyprowadził i przyszedł na gale

0

czyli dla nas ta nagroda też jest, dzięki Bartek

0

chyba źle zrozumiałeś

2

moc oklasków

0

Komentarz usunięty

0

100% popieram

0

Komentarz usunięty

0

Wam też na Youtubie video zatrzymuje się, a dźwięk dalej leci?

0

Ten stream na Youtube ciągle zatrzymuje się, wam też?

0

ale fajna laska wręczała nagrodę Pirlo

0

najmądrzejszy jest "f**k u all"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?