lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Messi=Messi
Prawa obrona=zajebista
Iniesta=powrót
Arda=prezent
Neymar=bez komentarza
Sergio=spokój
Barca= O mój Boże!
3
O mój Boże, co ja oglądałem? Jestem spełniony.
1
Espanyol i sędzia mają coś wspólnego ze sobą, irytują mnie
1
i po farcie Espanyol, machina poszła
0
Espanyol jedzie już na farcie
1
https://www.instagram.com/p/BAIYSqBM4V2/
to się dopiero nazywa wyrzucenie z siodła trenera, trochę prawdy w tym jest, haha
5
Więc myślicie, że przejdzie do nas na ławkę, bo tam stracił miejsce?
0
a ja mam nadzieję że atl będzie wygrywać i równo rywalizować z nami
0
Ten zespół z deszczu pod rynne trafia
0
to się nazywa "smarkata" wyobraźnia
2
więc chyba dobrze
0
przestań to nie maszyna, tylko drużyna
0
więc Valencia pokaż na co Cię stać, czyli na nic... oni się spinają, ale tylko na nas, w sumie nie ma co się dziwić, wygrać z najlepszą drużyną pod słońcem.... każdy o tym marzy
5
a mnie nie, bo ta impreza nic nie warta, w dodatku w kraju, który liczy się dzięki ropie,
0
0
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/569174/pep-guardiola-poprosi-dzialaczy-man-city-o-neymara-na-liscie-zyczen-rowniez-mess
mała dawka humoru dla La Rambla
1
chyba na wikipedii
4
zamiast klaskać to żrą
0
nie wiem, ale też słyszałem
1
właśnie barany wyprowadził i przyszedł na gale
0
czyli dla nas ta nagroda też jest, dzięki Bartek
0
chyba źle zrozumiałeś
2
moc oklasków
0
Komentarz usunięty
0
100% popieram
0
Komentarz usunięty
0
Wam też na Youtubie video zatrzymuje się, a dźwięk dalej leci?
0
Ten stream na Youtube ciągle zatrzymuje się, wam też?
0
ale fajna laska wręczała nagrodę Pirlo
0
najmądrzejszy jest "f**k u all"