lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zależy jakie gry masz na myśli
0
zawsze jak stawiam na nich to przegrywają
0
dawać real, postawiłem na was
0
chyba dwójka(away) będzie
0
widzę, że mało widziałeś futbolu w życiu, pisząc tak
2
troszkę przesadasz, ale nic mi do tego
0
Messi+Neymar=unstoppable
0
wyluzuj chłopcze, twój komentarz jest zbyt agresywny do sytuacji.
6
Nie ma co narzekać, szkoda pkt, ale takie rzeczy są na miejscu przed przerwą w lidze, to doda nam siły i nie ma co liczyć na jutrzejszy mecz, bo real go wygra, głowy do góry, kibice!
0
https://www.instagram.com/p/_Kod-MPM_0/
Messi świątecznie
2
Dla mnie real 99% wygra, atletico również powinno bez problemu wygrać
0
https://www.instagram.com/p/_Kjw7ZM4b4/
prawda
6
https://www.instagram.com/p/rAbzsDv0mn/
Co za banan.
0
https://www.instagram.com/p/_KXHRCH2BI/
3
https://www.instagram.com/p/9JDOyPMH0h/
Legend.
0
https://www.instagram.com/p/_JjjsBu715/
napiszę w stylu onet pl:
Ronaldinho otrzymał czerwoną kartkę i nie zszedł z boiska.
1
Ktoś mi wytłumaczy, co on chciał zrobić?
https://www.instagram.com/p/_J1I4MmeN7/
5
Wystarczyło spotkać się z Getafe i Malmo, żeby odzyskać pewność siebie, szkoda że ja nie mam takich wymagań, życie byłoby łatwiejsze.
0
Dziwisz się? Ja nie, to co Ronaldo i Perez wyprawia, to beka.
1
Biały Rycerz, jaki piękny nickname, podzielisz się?
3
Co wam to przypomina?
https://www.instagram.com/p/_HNDCdu77e/
2
Hej, witam wszystkich.
1
0
Luis chyba ma wyjebane na Rome
0
to był test ter stegen, spokojnie
0
Mam nadzieję, że Guti nie zapomni dziś o nas i napisze coś po meczu, beka z barcy uhahahahha
0
80 bramka dzisiaj
0
dzięki za info, ale może przed meczem dodadzą mecz, czasami tak robią
0
to sobie zobacz co wielki cr7 zrobił wczoraj z malmo,
0
ale zdf nie mam,