0

zależy jakie gry masz na myśli

0

zawsze jak stawiam na nich to przegrywają

0

dawać real, postawiłem na was

0

chyba dwójka(away) będzie

0

widzę, że mało widziałeś futbolu w życiu, pisząc tak

2

troszkę przesadasz, ale nic mi do tego

0

Messi+Neymar=unstoppable

0

wyluzuj chłopcze, twój komentarz jest zbyt agresywny do sytuacji.

6

Nie ma co narzekać, szkoda pkt, ale takie rzeczy są na miejscu przed przerwą w lidze, to doda nam siły i nie ma co liczyć na jutrzejszy mecz, bo real go wygra, głowy do góry, kibice!

0

2

Dla mnie real 99% wygra, atletico również powinno bez problemu wygrać

0

6

3

0

https://www.instagram.com/p/_JjjsBu715/

napiszę w stylu onet pl:
Ronaldinho otrzymał czerwoną kartkę i nie zszedł z boiska.

1

Ktoś mi wytłumaczy, co on chciał zrobić?

https://www.instagram.com/p/_J1I4MmeN7/

5

Wystarczyło spotkać się z Getafe i Malmo, żeby odzyskać pewność siebie, szkoda że ja nie mam takich wymagań, życie byłoby łatwiejsze.

0

Dziwisz się? Ja nie, to co Ronaldo i Perez wyprawia, to beka.

1

Biały Rycerz, jaki piękny nickname, podzielisz się?

3

2

Hej, witam wszystkich.

1

0

Luis chyba ma wyjebane na Rome

0

to był test ter stegen, spokojnie

0

Mam nadzieję, że Guti nie zapomni dziś o nas i napisze coś po meczu, beka z barcy uhahahahha

0

80 bramka dzisiaj

0

dzięki za info, ale może przed meczem dodadzą mecz, czasami tak robią

0

to sobie zobacz co wielki cr7 zrobił wczoraj z malmo,

0

ale zdf nie mam,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?