lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oooo myyy Goooooooooool!
2
https://www.instagram.com/p/-656lrhfyW/
0
http://uk.soccerway.com/matches/2015/12/05/spain/primera-division/valencia-club-de-futbol/futbol-club-barcelona/2086397/?ICID=HP_MS_04_03
możliwe, że ta strona ma błąd.
0
Valencia- poza grą;
L. Orbán
S. Feghouli
S. Mustafi
Barragán
Negredo
Javi Fuego
João Cancelo
Diego Alves
Rodrigo
Kim oni będą grać? Nie możemy tego zmarnować.
0
"Popołudniowy spacerek" to też obiektywne spojrzenie na sytuację? Grali z Getafe, nie było cienia wątpliwości, że stracą punkty.
1
ja postawiłem też na nich oraz both to score, ale nie pomyślałem że City mnie tak zaskoczy
0
po hat-trick BBC.
9
Telefon od florka do prezesa getafe
"dajcie dupy tak, jak jeszcze nigdy w życiu, to jest mecz być albo nie być".
2
Chyba przesadziłeś z wyborem strony
0
Główna strona na fioletowej przed meczem Getafe:
"Wygrzebać się spod sterty mułu"
Redaktorzy chyba są tam z przypadku i nie mają więzi z tym klubem.
0
Bardzo, bardzo dobra decyzja tylko jest pytanie kogo? Jedno jest pewne, oni muszą wiedzieć lepiej niż my.
0
Dopóki nie wziął ślubu i mu przestało zależeć
2
Dziś na Bernabeu kibice pokażą Florentino jak mają już go dosyć.
3
Nie mam żadnego, ale wiem że iphone jest dużo lepszy, ale za drogi do jego wartości.
0
Taki info:
Wczoraj Florentino Perez także wypowiedział się na temat meczu z Barceloną:
"Tak, owszem widziałem bramki w tym meczu, ale nikt od nas ich nie strzelił, także nikt nie poinformował nas żeby ktokolwiek je strzelił z przeciwnej drużyny. Nie popełniliśmy żadnego błędu, uważam że ktoś z federacji nie dopilnował @formalnych spraw. Jeżeli nie wiemy kto strzelił bramki, więc uważam że te zwycięstwo Barcelony nie jest efektywne."
1
Wczoraj Florentino Perez także wypowiedział się na temat meczu z Barceloną:
"Tak, owszem widziałem bramki w tym meczu, ale nikt od nas ich nie strzelił, także nikt nie poinformował nas żeby ktokolwiek je strzelił z przeciwnej drużyny. Nie popełniliśmy żadnego błędu, uważam że ktoś z federacji nie dopilnował @formalnych spraw. Jeżeli nie wiemy kto strzelił bramki, więc uważam że te zwycięstwo Barcelony nie jest efektywne."
Co za drań, nie mam słów.
0
Chyba to jest nowicjusz, że pyta.
1
Właśnie spojrzałem na kolejkę La Liga i widzę 3 pkt dla realu i hat trick Ronaldo.
5
bo nasze MSN strzela serią na mecz, każdy z nich jedną przynajmniej strzeli, rozumiesz?
2
https://www.instagram.com/p/-12jCpH2Lq/
true
6
https://www.instagram.com/p/-2InKEs4W7/
Nasz mistrz!
8
https://www.instagram.com/p/-2E4qGmeKd/
co wy na to?
0
i Espanyol,
0
odda im Ronaldo i Bale, będą mieć najlepszy atak w trzeciej lidze
0
To jest zajebiaszczy gest z ich strony,
0
Publiczność głośniejsza, czyli chyba coś już na rzeczy
0
napisz to jutro do mnie, ok?
1
Jak Cadiz złoży skargę jutro, to nie ma bata
0
wszystko w temacie
0
ale beka, schodzi, a Benitez cały czerwony, zaraz zawał będzie