0

Oooo myyy Goooooooooool!

0

Valencia- poza grą;
L. Orbán
S. Feghouli
S. Mustafi
Barragán
Negredo
Javi Fuego
João Cancelo
Diego Alves
Rodrigo
Kim oni będą grać? Nie możemy tego zmarnować.

0

"Popołudniowy spacerek" to też obiektywne spojrzenie na sytuację? Grali z Getafe, nie było cienia wątpliwości, że stracą punkty.

1

ja postawiłem też na nich oraz both to score, ale nie pomyślałem że City mnie tak zaskoczy

0

po hat-trick BBC.

9

Telefon od florka do prezesa getafe

"dajcie dupy tak, jak jeszcze nigdy w życiu, to jest mecz być albo nie być".

2

Chyba przesadziłeś z wyborem strony

0

Główna strona na fioletowej przed meczem Getafe:

"Wygrzebać się spod sterty mułu"

Redaktorzy chyba są tam z przypadku i nie mają więzi z tym klubem.

0

Bardzo, bardzo dobra decyzja tylko jest pytanie kogo? Jedno jest pewne, oni muszą wiedzieć lepiej niż my.

0

Dopóki nie wziął ślubu i mu przestało zależeć

2

Dziś na Bernabeu kibice pokażą Florentino jak mają już go dosyć.

3

Nie mam żadnego, ale wiem że iphone jest dużo lepszy, ale za drogi do jego wartości.

0

Taki info:
Wczoraj Florentino Perez także wypowiedział się na temat meczu z Barceloną:

"Tak, owszem widziałem bramki w tym meczu, ale nikt od nas ich nie strzelił, także nikt nie poinformował nas żeby ktokolwiek je strzelił z przeciwnej drużyny. Nie popełniliśmy żadnego błędu, uważam że ktoś z federacji nie dopilnował @formalnych spraw. Jeżeli nie wiemy kto strzelił bramki, więc uważam że te zwycięstwo Barcelony nie jest efektywne."


1

Wczoraj Florentino Perez także wypowiedział się na temat meczu z Barceloną:
"Tak, owszem widziałem bramki w tym meczu, ale nikt od nas ich nie strzelił, także nikt nie poinformował nas żeby ktokolwiek je strzelił z przeciwnej drużyny. Nie popełniliśmy żadnego błędu, uważam że ktoś z federacji nie dopilnował @formalnych spraw. Jeżeli nie wiemy kto strzelił bramki, więc uważam że te zwycięstwo Barcelony nie jest efektywne."
Co za drań, nie mam słów.

0

Chyba to jest nowicjusz, że pyta.

1

Właśnie spojrzałem na kolejkę La Liga i widzę 3 pkt dla realu i hat trick Ronaldo.

5

bo nasze MSN strzela serią na mecz, każdy z nich jedną przynajmniej strzeli, rozumiesz?

2

6

8

0

i Espanyol,

0

odda im Ronaldo i Bale, będą mieć najlepszy atak w trzeciej lidze

0

To jest zajebiaszczy gest z ich strony,

0

Publiczność głośniejsza, czyli chyba coś już na rzeczy

0

napisz to jutro do mnie, ok?

1

Jak Cadiz złoży skargę jutro, to nie ma bata

0

wszystko w temacie

0

ale beka, schodzi, a Benitez cały czerwony, zaraz zawał będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?