lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
https://instagram.com/p/-YzoqBLUrA/
I jeszcze raz.
1
Najpierw upewnij się, czy dobrze interpretujesz to co widzisz, a potem wyrażaj swoją opinię, bo widzisz tyle pisania i na darmo.
0
jestem za.
0
Może dać mu parę argumentów, niech wygada się przed kumplami,
0
widząc wczoraj Neymara z piłką przed polem karnym, wstawałem z krzesła, wiedząc że zaraz coś wyczaruje, mamy szczęście że gra u nas,
0
wybacz, to był żart
1
wygrałeś nagrodę, dodałeś 4-tysięczny komentarz, zgłoś się do redakcji :)
0
Niedługo 4-tysieczny komentarz
0
Nie rozumiem, jak można zepsuć takiego zawodnika ja Danilo, przecież on w Porto wymiatał, może liga łatwiejsza, albo trener nie wie co z takim zawodnikiem robić, wczoraj był najgorszym zawodnikiem, a i jeszcze Benzema, który zniknął na ponad 70 min w trakcie meczu.
0
Nie mam za złe mu, że nie strzelił Munir piątej, ale że odebrał Pique tą satysfakcje.
0
Dawno już nie słyszałem tak dobrego żartu
https://instagram.com/p/-XInKNO71f/
5
"A wiecie co mnie boli? Że po takim meczu nawet kibice Barçy nie prowokują w komentarzach bo zwyczajnie jest im nas żal :/"
Mnie was nie żal.
4
A już jutro "najlepszy piłkarz świata" (LOL) powie:
"nie pozwolę żeby ta przegrana zepsuła mi dzień!"
Masakra...
2
Kibice realu znajdują w ciężkich czasach, nie wiedzą już na kogo mają gwizdać,
0
Masz rację.
2
Napisze potem, bo za dużo cieszących się jest w tej chwili.
0
Według mnie Neymar, a potem Bravo
1
Ronaldo po ostatnim strzale: to niesprawiedliwe, powinienem mieć już chociaż jedną bramkę.
0
Neymar !!! super, że jesteś.
0
Zaraz ryje zaczną boleć kibiców na stadionie
0
Miałem sen, że przegraliśmy 4 :0 i otrzymaliśmy dwie czerwone kartki.
0
Ona nie może być prawdziwą Niemką , jeżeli wszystko robi wbrew narodu.
1
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=914202801998037&id=100002249776051
0
A ja sądzę, że tym razem Rosja, a nie USA
0
Widać, że Loris myślami nie na meczu.
3
Tak się gra.
0
Jeżeli to prawda, to nie wydaje mi się że podstawiona przez ISIS
0
A Anglia nie boi się i słusznie, bo oni są mocni tylko z zaskoczenia lub nagrania filmiku.
0
Niby straszą Waszyngton atakiem, weryfikują nagranie, bombardują ich od soboty, ale im nic nie dzieje się, muszą posiadać nadprzyrodzoną moc.
0
Ale jak będzie znowu pierdu o miłości, jak nie które programy na tvn, to zwracasz pieniądze za bilety.