1

pisać po normalnie to już wstyd, nowa moda?

0

100% że nie wygra, nawet Twoje kciuki nie pomogą

0

W tej chwili Neymar powinien być najdroższym zawodnikiem na świecie, pewnie jeszcze nie jedną ofertę klub otrzyma za niego. Dla mnie Neymar niedługo osiągnie poziom Ronaldinho, a potem go przeskoczy- będzie bardziej kompletnym zawodnikiem niż on. Ronaldinho Messi= ?

0

będzie pogrom i cieszynki

0

tak, oraz Neymara, chodziło mi o niego

0

Nie wiem z jakiego powodu mnie obrażasz, nie zgadzasz się ze mną, to napisz nie zgadzam się z Tobą bez obraźliwych słów.

0

albo Rea6 Ma5ri4

0

musiałeś nie widzieć meczów z jego udziałem, co wyprawiał w serie A jak grał w Santosie, zawsze pisałem nie ważne jakie pieniądze zapłacili, ważne że gra i też dlatego cieszyłem się jak Bartomeu został w klubie, bo dzięki niemu mieliśmy Ronaldinho, a teraz Neymara,

0

Bo jest jeszcze za wcześnie, żeby mowić że jest najlepszy na świecie, po pięciu grach nie możemy tego stwierdzić, w maju będą decydujące rozgrywki dla sezonu i zapewne on rozstrzygnie w dużej mierze wyniki finałów, półfinałów itp.

2

Cały Benitez, tylko jest jedno pytanie, czy oni potrafią to robić, Ronaldo przecież z szesnastki przeciwnika nie wyjdzie, a Bale po lini długości boiska cały mecz będzie biegał.

“I didn’t tell Bale to play on the left, nor Ronaldo to play in the centre," Benitez explained.

"They have freedom. When they interchange positions, they have to assume the responsibilities of their position. Bale and Cristiano have freedom of movement.

0

twoja wypowiedź będzie miała sens w maju dopiero dzieciaku,

0

Alves trzyma formę, Busi znowu ją ma,

0

to poczytaj sobie, zero negatywa

4

To co dzieje się na realmadryt,pl jest niepokojące, oni prawie wszyscy zachwalają się Barceloną WTF

0

Jedno słowo; KoSmOs

0

Messi chyba ma problem z nogą

0

Jak wygląda mecz, bo nie oglądałem?

3

"Granie w tym wieku jest trudniejsze niż jak byłem 10 lat młodszy"

lukiiifcb#

2

Pamiętacie to, słynne galacticos(haha) :



jeżeli tak, to znaczy że pamiętacie to:



miłego oglądania.

0

tak, ale on nigdy nie kojarzył mi się z atletą, więc ta kiwka była jaka była.

1

Ronaldo za bardzo samodzielny był i ta jego kiwka w trybie zwolnionym, nie przetrwałaby dzisiejszych czasów

0

może klawiatura się wypisała?

0

haha, spokojnie możesz spać, the sun to odpowiednik fakty

0

k

0

Alba i na rezerwie Neymar, Suarez

0

głupie pytanie, większość z nich pamięta 5 lat!

0

dziwisz się? ;

Ce sont les meilleures equipes
Es sind sie allerbesten Mannschaften
The main event
Die Meister
Die Besten
Les grandes equipes
The champions!
Une grande reunion
Eine große sportliche Veranstaltung
The main event
Ils sont les meilleurs
Sie sind die Besten
These are the champions
Die Meister
Die Besten
Les grandes equipes
The champions!

0

link nie działał , wybacz

0

To żałosne czym realmadryt.pl karmi swoich czytelników!

"Toshack: Bale może rywalizować z Messim o Złotą Piłkę"

0

A czemu taki ryj, jeżeli można popytać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?