lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/562942/astronomiczna-oferta-dla-messiego-argentynczyk-zamieni-hiszpanie-na-anglie
brzmi sensowie, ale to napisał the sun, czyli napisać byle co
0
a gdzie Ronaldo, co się stało, czy dwie bramki i dwie asysty się nie liczą, baa przytulił się z samorajem.
0
rozumiem pisać nie na temat, bo po to ta strona jest, ale pytanie się o program telewizyjny, który google dostarczyłoby 5 razy szybciej, to albo nie chce mi się szukać, albo nie wiem co napisać, zawsze ktoś odpisze, bo pytam.
1
ja staram się nie spychać innych ciekawszych postów pytaniami, które są zbędne. Czy pytanie o godzine lub który program transmituje mecz, nie można skierować do google?
0
o której gra Legia, na jakim kanale będzie Lech, ludzie tylko na tyle was stać?
2
Syrenka.
4
Czy te oczy mogą kłamać?
10
Obejrzałem skróty wczorajszych meczów i jedna rzecz przykuła mojej uwadze, wielki piłkarz CR7 po zdobyciu drugiej bramki, oddał cieszynkę ala Power Rangers, żeby przytulić się z Rumcajsem, tylko jedno nasuwa mi się na myśl, a mianowicie ...respect... z dużych liter.
0
Ja pie..., człowieku, Tello, a ty tak serio?
0
Często i gęsto, albo zazwyczaj! A co?
0
Bez przesady panowie, ale dzisiaj real będzie miał szczęście i wygra, a Krys nastrzela do pustej i będzie cieszył gębę, a potem wszyscy z realu zgodnie stwierdzą, że jest najlepszy.
0
James tylko.
0
Samper dobrze pokazał się, Sergio jak stary wyjadacz, a Vermalen nie czuje jeszcze samby
1
Neymar, albo Szczęsny bo jest Polakiem
0
Perez i ta śmieszna ficia sprzedajka rozłożą ręce teraz
3
Dla mnie Neymar najlepsze zawody, no i Szczęsny bo jest Polakiem (jestem ze studia, żegnamy państwa), buhahhaa
5
proszę tylko nie piszcie, że macie mały nie dosyt, tylko osły z białej strony mogą tak myśleć jak cr nie strzeli "tricka"
0
Luiz: co za baran, zaraz go zdejmę
Busi: Hahhaha
1
luis tracja
2
https://instagram.com/p/-dSCpQwzdl/
Stadion Narodowy to brodzik przy tym basenie
0
Czyli Benitez zostaje, Cristiano odchodzi i Reina przychodzi.....bardzo interesujące posunięcie.
0
a nawet trzech!
0
Nie ma co narzekać na brak wychowanków, bo mamy ich dwóch (młodego pokolenia), a co ma taki real powiedzieć?
0
Ktoś musi odejść z realu, jak myślicie rafa, czy krys?
0
Gdyby James u nas grał..............może, nigdy nic nie wiadomo
0
W tym roku 150 goli i nie muszę pisać kto strzelił 125
6
https://instagram.com/p/-YRe-hGeJR/
Powstał Mortal Kombat 3D!
2
całkiem możliwe, jego wczorajsze miny po golach były dziwne, jakby tablety brał.
0
https://instagram.com/p/-YtDywCc9K/
Czy Alves jest bez slipów?
0
https://instagram.com/p/-YvTSfIoIc/
Czy Tello nie słucha Ich Troje w hiszpańskim wydaniu, jak myślicie?