0

0

a gdzie Ronaldo, co się stało, czy dwie bramki i dwie asysty się nie liczą, baa przytulił się z samorajem.

0

rozumiem pisać nie na temat, bo po to ta strona jest, ale pytanie się o program telewizyjny, który google dostarczyłoby 5 razy szybciej, to albo nie chce mi się szukać, albo nie wiem co napisać, zawsze ktoś odpisze, bo pytam.

1

ja staram się nie spychać innych ciekawszych postów pytaniami, które są zbędne. Czy pytanie o godzine lub który program transmituje mecz, nie można skierować do google?

0

o której gra Legia, na jakim kanale będzie Lech, ludzie tylko na tyle was stać?

2

Syrenka.

4

Czy te oczy mogą kłamać?

10

Obejrzałem skróty wczorajszych meczów i jedna rzecz przykuła mojej uwadze, wielki piłkarz CR7 po zdobyciu drugiej bramki, oddał cieszynkę ala Power Rangers, żeby przytulić się z Rumcajsem, tylko jedno nasuwa mi się na myśl, a mianowicie ...respect... z dużych liter.

0

Ja pie..., człowieku, Tello, a ty tak serio?

0

Często i gęsto, albo zazwyczaj! A co?

0

Bez przesady panowie, ale dzisiaj real będzie miał szczęście i wygra, a Krys nastrzela do pustej i będzie cieszył gębę, a potem wszyscy z realu zgodnie stwierdzą, że jest najlepszy.

0

James tylko.

0

Samper dobrze pokazał się, Sergio jak stary wyjadacz, a Vermalen nie czuje jeszcze samby

1

Neymar, albo Szczęsny bo jest Polakiem

0

Perez i ta śmieszna ficia sprzedajka rozłożą ręce teraz

3

Dla mnie Neymar najlepsze zawody, no i Szczęsny bo jest Polakiem (jestem ze studia, żegnamy państwa), buhahhaa

5

proszę tylko nie piszcie, że macie mały nie dosyt, tylko osły z białej strony mogą tak myśleć jak cr nie strzeli "tricka"

0

Luiz: co za baran, zaraz go zdejmę
Busi: Hahhaha

1

luis tracja

2

https://instagram.com/p/-dSCpQwzdl/

Stadion Narodowy to brodzik przy tym basenie

0

Czyli Benitez zostaje, Cristiano odchodzi i Reina przychodzi.....bardzo interesujące posunięcie.

0

a nawet trzech!

0

Nie ma co narzekać na brak wychowanków, bo mamy ich dwóch (młodego pokolenia), a co ma taki real powiedzieć?

0

Ktoś musi odejść z realu, jak myślicie rafa, czy krys?

0

Gdyby James u nas grał..............może, nigdy nic nie wiadomo

0

W tym roku 150 goli i nie muszę pisać kto strzelił 125

6

https://instagram.com/p/-YRe-hGeJR/

Powstał Mortal Kombat 3D!

2

całkiem możliwe, jego wczorajsze miny po golach były dziwne, jakby tablety brał.

0

https://instagram.com/p/-YtDywCc9K/

Czy Alves jest bez slipów?

0

https://instagram.com/p/-YvTSfIoIc/

Czy Tello nie słucha Ich Troje w hiszpańskim wydaniu, jak myślicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?