1

już mówią o tym w meczu

0

Wygląda mi to na sabotaż w klubie przeciwko Perezowi

0

chyba będzie walkower

0

Zle się stało,że Jurgen poszedł do anglii, nasz liga osłabiła się przez Beniteza

0

Widać, że James nie jest szczęśliwy w Realu Madryt

0

Benitez ma wysypane na James, mam nadzieję że w następnym sezonie przejdzie do nas

0

nie pierwszy raz

0

Z palcem w dupce pobijemy rekord bramek realu madryt

0

Dlatego Munir jest za słaby na Barcelonę

0

Gumbau to drewno

1

podobnie to się inaczej kończy takie codzienne chodzenie

0

w tej okolicy chyba daleko od domów w wielkości garażu

0

hehe, o co Ci chodzi?

1

nie mówie, że jest zły, jest orginalny,

0

Rozumiem jakby ten mecz był na weekend, ale nie jest, więc po co? Czasami grają co tydzień i nie narzekacie, unikają ryzyka.

0

miałem na myśli ciele, a ten avatar, nie wiem co mam Ci powiedzieć.

2

Czy ktoś rozumie jego wypowiedź?

0

A powiedz mi powód, dla którego miałby wystąpić w tym meczu?

1

aż z czarniał ze złości

0

ale "krowa" i ten Twój avatar, ehhh

1

czy ma ktoś linka z wczorajszej gali, proszę?

0

rzeczywiście ubaw po pachy

0

super, teraz Pique i spółce nie jest do śmiechu

0

cex

0

nie ważne kto i co, pamiętajcie głosujemy na swoich, widać że Lewy jest 100% Polakiem, a tak na poważnie Messi robi miazgę.

0

dawka nikomu nie zaszkodzi, fifa też troluje z Ronaldo

0

Co jest sprawiedliwego w Ronaldo? Za dużo mediów oglądałeś.

0

Moja finałowa trójka
1 Ronaldo
2 Lewandowski
3 Vardy

0

Dla mnie się już spłacił, patrzą na Bale

0

Dla Ronaldo powinni stworzyć inną nagrodę niż ZP, np kto najlepiej i najczęściej robi cieszynkę....hmm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?