lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
już mówią o tym w meczu
0
Wygląda mi to na sabotaż w klubie przeciwko Perezowi
0
chyba będzie walkower
0
Zle się stało,że Jurgen poszedł do anglii, nasz liga osłabiła się przez Beniteza
0
Widać, że James nie jest szczęśliwy w Realu Madryt
0
Benitez ma wysypane na James, mam nadzieję że w następnym sezonie przejdzie do nas
0
nie pierwszy raz
0
Z palcem w dupce pobijemy rekord bramek realu madryt
0
Dlatego Munir jest za słaby na Barcelonę
0
Gumbau to drewno
1
podobnie to się inaczej kończy takie codzienne chodzenie
0
w tej okolicy chyba daleko od domów w wielkości garażu
0
hehe, o co Ci chodzi?
1
nie mówie, że jest zły, jest orginalny,
0
Rozumiem jakby ten mecz był na weekend, ale nie jest, więc po co? Czasami grają co tydzień i nie narzekacie, unikają ryzyka.
0
miałem na myśli ciele, a ten avatar, nie wiem co mam Ci powiedzieć.
2
Czy ktoś rozumie jego wypowiedź?
0
A powiedz mi powód, dla którego miałby wystąpić w tym meczu?
1
aż z czarniał ze złości
0
ale "krowa" i ten Twój avatar, ehhh
1
czy ma ktoś linka z wczorajszej gali, proszę?
0
rzeczywiście ubaw po pachy
0
super, teraz Pique i spółce nie jest do śmiechu
0
cex
0
nie ważne kto i co, pamiętajcie głosujemy na swoich, widać że Lewy jest 100% Polakiem, a tak na poważnie Messi robi miazgę.
0
dawka nikomu nie zaszkodzi, fifa też troluje z Ronaldo
0
Co jest sprawiedliwego w Ronaldo? Za dużo mediów oglądałeś.
0
Moja finałowa trójka
1 Ronaldo
2 Lewandowski
3 Vardy
0
Dla mnie się już spłacił, patrzą na Bale
0
Dla Ronaldo powinni stworzyć inną nagrodę niż ZP, np kto najlepiej i najczęściej robi cieszynkę....hmm