lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
antivirus blokuje mi to.
1
na zmiennika idealny....
17
Nie wiem czy ktoś pisał.... Alexis Sanchez 27 dzisiaj...zdrowia
0
siedzę do późna, wstaje na finał.
1
nie na jednym trolliku spotkałem Ciebie,
8
https://www.instagram.com/p/_fFiX2GeFg/
....bardzo dziwne samobójcze trafienie
0
a ja liverpool lub chelsea
0
To co gra nie jest takie złe dla młodzieży
0
https://www.instagram.com/p/_e3GmQN1qa/
United dead
0
chyba 8 pkt.
0
https://www.instagram.com/p/_ergNiCojZ/
Fc Barcelona według Yoichi Takahashi
1
A jednak to Rakitic to GO KUUU...
https://www.instagram.com/p/_eD73hCokQ/
0
https://www.instagram.com/p/_eXt6Ciok9/
0
Jeżeli trenuje to tak
0
Messi źle nie wygląda
https://www.instagram.com/p/_eeDdjnwIK/
0
Czyli magia.
0
nie polecam.
0
https://www.instagram.com/p/_cTrC5wzQU/
magia w czystej postaci
0
i bardzo dobrze, że na nas trafili,
8
Najbardziej zabawną sytuacją z gwizdami na Pique był mecz real- barca, pamiętam jakie ogromne gwizdy było słychać jak był przy piłce w pierwszej połowie, ale w drugie połowie kibice realu, jakby dostali mocny strzał w głowę, byli tak dezorientowani, że zaczęli gwizdać też na własnych zawodników. To takie tybowe dla antykibiców, dla których puchar mistrzów Europy i mistrzów Swiata nic nie znaczy, jednym słowem żałosne.
0
Nie rozumiem tych co piszą, że Mou pójdzie do PSG, niby dlaczego kos będzie chciał go tam, klub bardzo dobrze sobie radzi, w kilka lat zrobili potęgę w ligue1, a w europie są coraz silniejsi, a teraz zatrudnia Jose, żeby zmienił to na swój styl? Ktoś nie ma pojęcia o piłce, według mnie wróci do Portugalii.
0
https://www.instagram.com/p/_ZYesXu71W/
polowanie na Arsenal
3
https://www.instagram.com/p/_XqFU7n2JK/
Messi 28 lat
0
wiesz o tym, że to nie możliwe.
0
Ok, rozumiem że książka jest lepsza od serialu (z takiego nawet powodu, że to Twoja wyobraźnia działa a nie czyjaś), ale ja lubię ten serial dzięki aktorom jacy tam grają, a większość jest z Wlk. Bryt.(według mnie reżyserzy i aktorzy najlepsi są stamtąd), więc proszę nie pisać z uprzdzeniem że tracę czas na serial.
1
wczoraj skończyłem oglądać zaległy sezon 5 i nie mogę do dzisiaj uwierzyć jak mogli zrezygnować z postaci John Snow ?
0
Jest tutaj jakiś fanatyk gry o tron?
0
https://www.instagram.com/p/_XVJUdBfyl/
młody Guardiola
21
nie da się tej głupoty skomentować
1
Summary - Copa del Rey - Spain - Results, fixtures, tables and news - Soccerway
http://uk.soccerway.com/national/spain/copa-del-rey/20152016/s11691/final-stages/
Kibice realu na pocieszenie mogą wchodzić na tą stronę, według tej strony ich klub awansował.