lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
za to jest najlepszy na swojej pozycji i szanuj to
0
bo on nie jest liderem drużyny, za to potrafi grać z najlepszymi i dotrzymywać im kroku, w Arsenalu nie ma takich, więc rozumiesz?
13
Neuer i Cech są przykładami, że należy być skromnym przy Messi
0
słaby ten skrót
3
to był idiota, a nie komentator
0
no
0
oni wolą Ronaldo
0
nie znasz się na piłce
2
za pięć minut nasz matematyk wyliczy wszystko i będzie dobrze w drugiej połowie
0
Ten duży komentator chyba inny mecz powinien komentować, nie spełnia się najwyraźniej
0
Marcim ze studia lubi wyzwania
0
Bońka rozkaz
1
a ja myślę, że nie
1
info. ?
0
Mamy już pieniądze na transfery, dużo ich nie będzie, zaledwie dwóch piłkarzy na moje oko. A za Qatar musimy trzymać kciuki, oby nie mieli pieniędzy dla nas, czas na zmianę.
0
Nie zamieniłbym Neymara nawet za pięciu najlepszych piłkarzy na świecie z innych klubów. Nasz crack jest z kategorii Legend, a ich nie wielu jest i było.
0
dzięki za dobre rady i propozycje, to na pewno pomoże mi w szukaniu psa dla naszej rodziny
0
wiem że duże wymagania, bardziej mi chodziło, pies który nie robi dużych zniszczeń
0
urodziwy
0
znajomi mają go i bardzo im gryzie wszystko
0
właśnie patrzyłem na zdj, jest słodki, wogóle to ma być prezent dla córki
0
Czy mógłby ktoś z doświadczenia polecić mi szczeniaka, nie dużego i z zaletą nie drapania, nie gryzienia mebli, istnieje taki?
0
Myślę, że Neymar będzie jutro magiczny, Messi przypomni na Wyspach o sobie, a Suarez udowodni kibicom brytyjskim co stracili.
1
na google wpisz mecze na żywo, ta strona też oferuje skróty spotkań
1
Dzień Dobry, cóż za zaskoczenie z samego rana.
0
Komentarz usunięty
0
Wie może ktoś, dlaczego kurs na Villarreal wynosi aż 9/1 ?
0
Chociaż wczoraj Las Palmas zasłużyło na punkt, to bardzo się cieszę że go nie zdobyli. Nie chodzi o trzy punkty dla nas, tylko o to że ligę gra się cały sezon, a nie robić sobie reklamę z mega silną drużyną raz na sezon. Jeżeli graliby tak cały sezon jak wczoraj, to mogliby zajmować lepszą pozycję w lidze, zwykłe patałachy.
1
będzie pamiętał czy nie, to nie są maszyny żeby was co dni zaspokajać.
1
wstyd pisać takie komentarze jak Ty piszesz