lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Pokaż mi kogoś kto strzelił więcej ode mnie goli"
Te powiedzenie przejdzie do histori.
0
https://www.instagram.com/p/BCrQQLJINcB/
Jutro w gazetach: Neymar ma nową dziewczynę.
2
A co ma powiedzieć, jeżeli go pytają o to:
wiem, ale nie powiem?
3
Mario Bros.
0
bo jest słaby na to.
0
Na tym polega rywalizacja, żeby liczyć na siebie, a nie czyjeś potknięcia.
0
każdy ma swoją opinie i ja bardziej lubię Atletico niż Valencia, czy Real M.
0
Brawo Atletico, pokazać kto rządzi w Madrycie!
1
czyli Ty nie i wypowiadasz się za innych, kto dał Ci takie prawo? Lol, żartuje. Swoją drogą, jeżeli nasz klub gra kosmos, to nie rozumiem czemu robisz w majtki, dla mnie jest ważne że Real zajmie 3 miejsce.
0
Jako jedyny cieszę się z prowadzenia Atletico?
11
https://www.instagram.com/p/BCfJ0BbBwKN/
0
tak jak Sergio, jak Messi strzelił realowi biegnąc z połowy boiska
1
Mówicie, że Munir dobry mecz, ale to jak podał do Suareza to "kryminał"
0
powinni dać mu bramkę strzelić
0
ja bym tego asystą nie nazwał
0
niektórzy mają rodziny, więc takie spostrzeżenie nie daje odpowiedzi
0
chodziło mi o waszą opinie
0
Pytam poważnie, nie udzielałem się w tym temacie wcześniej, aż niedawno zobaczyłem zdj w internecie, Ronaldo jest naprawdę gejem?
0
Wydaje mi się, że tak jak Arda, z miłości
0
https://www.instagram.com/p/BClEt5ApOCY/
Wow
0
koko dżambo i do przodu
0
Jeżeli Barca odkupi go potem np za 40 mln, pomyśl.
0
Marca znowu przesadza, z drugiej strony dobrą cechą jest nie tracić wiary, ciekawe czy dużo ludzi w madrycie kupuje tę gazetkę.
0
ok, już można troszkę go zrozumieć, powinni mu oddalić po meczu,... ale zasady są jasne
1
Wydaje mi się, że nie ma co przejmować się wykonywaniem rzutów karnych, należy wrócić do podań ala Cruyff, chłopaki bez klepki nie są sobą...eeh
0
Ja zrobiłbym scroll, a nie puszczał tego dalej.
2
bardzo trudno w to uwierzyć
2
https://www.instagram.com/p/BCiycyFt1gE/
Co ten gościu ku... wyprawia po czerwonej kartce,
41
https://www.instagram.com/p/BCizMv2O7y1/
2
dobrze być w top, nawet z tej przeciwnej strony...lol