0

Sędzia w każdej gazecie byłby pogrążony

1

https://www.instagram.com/p/BCX5ET_LXb-/
3 najlepszych asystentów

0

Sam sobie zaprzecza, nie chciał nikogo urazić, żeby potem nie siedzieć na słuchawce.

0

Jedynie można gonić milan, bo reszta to liga z dupy

2

I ten uśmiech w stylu angielskim
bezcenny

0

Edit. .

0

Arda dzisiaj wygląda ok

1

Popatrz Ronaldo jak Messi zachowuje się w polu karnym, oczywiście mówię o przepychanki,

63

Gdyby w RM było 11 Ronaldo, to musieliby na basenie rozgrywać mecze.

0

Sędzia chyba na Premier League dzisiaj przyjechał, jak dla mnie super.

2

tyle lat kibicuje i nie wierzę, omg

0

spoko.

0

No to do roboty mistrzowie....

0

o co Tobie chodzi ?

0

ogarnij się,

0

tylko napisz mi co on ma do piłki nożnej?

0

Co wy z tą karną, głodni jesteście?

2

jakby nie leciał, to by nie miał tyle kasy, gdy reszta jego ludu to niewolnicy

2

Widzę, że koledzy są za multikulti, zgadzam się z Tobą w 100%, niech poczytają sobie o tym Sheik i jaką przeszłość ma. A poza tym, co arab/szejk ma wspólnego z piłką,?

0

real wygra, barca może remis w końcu

0

Czy ma lub miał ktoś z was htc one A9 i może podzielić się opinią?

0

wszyscy wiemy kto to jest, ale dzięki za informację, wyślę jej kwiaty

0

Ktoś może doradzić mi jaki mam kupić smartfon, mam na oku LG G4 lub LG G FLEX, który z nich? Wybrałem je, bo są w dobrej cenie i dużo oferują ja za tą cenę. Ktoś ma może i może mi opisać jak one w praktyce wyglądają, z góry dzięki.

2

Co myślicie o kandydaturze Sheikh Salman na prezydenta? Ja osobiście nie rozumiem, jak można na pustyni grać w piłkę. W jakim kierunku Europa idzie i jaki będzie jej koniec.

0

ktoś puścił fake link, potem zobaczyłem że nigdzie o tym nie piszą, głupie żarty

0

Edit. .

1

ogólnie super serial za gnojka, muszę teraz go ogarnąć może, ciekawe jaka różnica będzie

0

Ian Wright i Gary Lineker twierdzą, że Enrique po drugiej bramce przekazał do Pique żeby wykartkował się.

1

To się nazywa temperament hiszpański, w związku z tym się różnisz od niego i nie rozumiesz jego dialogu, więc daj sobie siana. Piłkarz powinien być dobry, a Ty się czepiasz jego natury. Over.

1

kolega mógłby, ale nie wymieni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?