lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędzia w każdej gazecie byłby pogrążony
1
https://www.instagram.com/p/BCX5ET_LXb-/
3 najlepszych asystentów
0
Sam sobie zaprzecza, nie chciał nikogo urazić, żeby potem nie siedzieć na słuchawce.
0
Jedynie można gonić milan, bo reszta to liga z dupy
2
I ten uśmiech w stylu angielskim
bezcenny
0
Edit. .
0
Arda dzisiaj wygląda ok
1
Popatrz Ronaldo jak Messi zachowuje się w polu karnym, oczywiście mówię o przepychanki,
63
Gdyby w RM było 11 Ronaldo, to musieliby na basenie rozgrywać mecze.
0
Sędzia chyba na Premier League dzisiaj przyjechał, jak dla mnie super.
2
tyle lat kibicuje i nie wierzę, omg
0
spoko.
0
No to do roboty mistrzowie....
0
o co Tobie chodzi ?
0
ogarnij się,
0
tylko napisz mi co on ma do piłki nożnej?
0
Co wy z tą karną, głodni jesteście?
2
jakby nie leciał, to by nie miał tyle kasy, gdy reszta jego ludu to niewolnicy
2
Widzę, że koledzy są za multikulti, zgadzam się z Tobą w 100%, niech poczytają sobie o tym Sheik i jaką przeszłość ma. A poza tym, co arab/szejk ma wspólnego z piłką,?
0
real wygra, barca może remis w końcu
0
Czy ma lub miał ktoś z was htc one A9 i może podzielić się opinią?
0
wszyscy wiemy kto to jest, ale dzięki za informację, wyślę jej kwiaty
0
Ktoś może doradzić mi jaki mam kupić smartfon, mam na oku LG G4 lub LG G FLEX, który z nich? Wybrałem je, bo są w dobrej cenie i dużo oferują ja za tą cenę. Ktoś ma może i może mi opisać jak one w praktyce wyglądają, z góry dzięki.
2
Co myślicie o kandydaturze Sheikh Salman na prezydenta? Ja osobiście nie rozumiem, jak można na pustyni grać w piłkę. W jakim kierunku Europa idzie i jaki będzie jej koniec.
0
ktoś puścił fake link, potem zobaczyłem że nigdzie o tym nie piszą, głupie żarty
0
Edit. .
1
ogólnie super serial za gnojka, muszę teraz go ogarnąć może, ciekawe jaka różnica będzie
0
Ian Wright i Gary Lineker twierdzą, że Enrique po drugiej bramce przekazał do Pique żeby wykartkował się.
1
To się nazywa temperament hiszpański, w związku z tym się różnisz od niego i nie rozumiesz jego dialogu, więc daj sobie siana. Piłkarz powinien być dobry, a Ty się czepiasz jego natury. Over.
1
kolega mógłby, ale nie wymieni