0

Arda zawsze szuka Messiego

0

widać, że nasi są zmęczeni

0

wielka szkoda

0

czerwo należy się......lol

0

Nie macie wrażenia, że Arda w Barcelonie jest potulny jak kotek?

1

no jasne

0

i tu się mylisz, Chelsea coraz lepiej gra

0

dużo nie brakowało, wyrównany mecz

8

nie rozumiem Twojej tezy

1

nie czepiam się, ale fifa powinna zrobić aktualizaję reklamy Respect

0

platforma nc+go, nie rozumiem jak możesz nie znaleźć tego

0

nie ta pozycja

0

nie kompromituj się

0

no właśnie nie, nie krzyczą,

0

tak właśnie islamiści krzyczą

1

jest, bo oglądam, chyba jesteś nie zalogowany

0

Ja wiem dlaczego Messi to zrobił i powiem;
1. Wyprzedzić mnie w asystach
2. Wyprzedzić mnie w bramkach

0

oołłł jessss!

0

z tą jedynką miałbym wątpliwości i to wielkie

0

Czysty Ronaldo, chyba wzoruje się na nim, mówię poważnie. Te szybkie machanie nogami, strzał ze stojaka.

0

nigdy tak nie pomyślałem, dla mnie bardziej jak trener najlepszego klubu

0

zwykły dom, tylko położenie wspaniałe

0

Taki mecz, z takimi akcjami, dryblingiem, trikami i bramkami a oni tylko o jednym rzucie karnym piszą. Ok, ale kiedy dokończą reszte meczu, bo był niesamowity, kosmiczny, niebywały, nieludzki, zdumiewający, spektakularny, fascynujący, odjazdowy, znamienity, zachwycający, upojny, nie do wiary, ......

1

to prawda, ten z Valencia też

11

to Ty Gmocha w akcji nie widziałeś, na pięciu tablicach by tego nie zmieścił...hhaaha

0

Ok, dzięki.

0

0

Czemu mnie atakujesz, tylko piszę co uważam, jaki masz problem?

0

to akurat jest za dużo na jedną głowę

2

60% że nie było lekceważące, chyba piąty post na ich linku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?