lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arda zawsze szuka Messiego
0
widać, że nasi są zmęczeni
0
wielka szkoda
0
czerwo należy się......lol
0
Nie macie wrażenia, że Arda w Barcelonie jest potulny jak kotek?
1
no jasne
0
i tu się mylisz, Chelsea coraz lepiej gra
0
dużo nie brakowało, wyrównany mecz
8
nie rozumiem Twojej tezy
1
nie czepiam się, ale fifa powinna zrobić aktualizaję reklamy Respect
0
platforma nc+go, nie rozumiem jak możesz nie znaleźć tego
0
nie ta pozycja
0
nie kompromituj się
0
no właśnie nie, nie krzyczą,
0
tak właśnie islamiści krzyczą
1
jest, bo oglądam, chyba jesteś nie zalogowany
0
Ja wiem dlaczego Messi to zrobił i powiem;
1. Wyprzedzić mnie w asystach
2. Wyprzedzić mnie w bramkach
0
oołłł jessss!
0
z tą jedynką miałbym wątpliwości i to wielkie
0
Czysty Ronaldo, chyba wzoruje się na nim, mówię poważnie. Te szybkie machanie nogami, strzał ze stojaka.
0
nigdy tak nie pomyślałem, dla mnie bardziej jak trener najlepszego klubu
0
zwykły dom, tylko położenie wspaniałe
0
Taki mecz, z takimi akcjami, dryblingiem, trikami i bramkami a oni tylko o jednym rzucie karnym piszą. Ok, ale kiedy dokończą reszte meczu, bo był niesamowity, kosmiczny, niebywały, nieludzki, zdumiewający, spektakularny, fascynujący, odjazdowy, znamienity, zachwycający, upojny, nie do wiary, ......
1
to prawda, ten z Valencia też
11
to Ty Gmocha w akcji nie widziałeś, na pięciu tablicach by tego nie zmieścił...hhaaha
0
Ok, dzięki.
0
https://www.instagram.com/p/BB0PX2NsH23/
pudło, co nie?
0
Czemu mnie atakujesz, tylko piszę co uważam, jaki masz problem?
0
to akurat jest za dużo na jedną głowę
2
60% że nie było lekceważące, chyba piąty post na ich linku