0

Co myślicie o pierwszym odcinku GoT6 ?

0

Pozwolę sobie skomentować mecz "nie ma kryszrano, nie ma goli", bo ogórek był. Tak serio de Bruyne kozak.

3

Ale real ma pogodę na mecz( wietrznie i śniegiem sypie )

0

wszyscy jesteśmy, tylko ty w obłokach, Atletico było lepsze a my zadyszka ( do tej pory nam odbija się)

0

masz rację.

1

wracaj do domu.

11

Aston Villa 7 goli w tym roku

Luis Suarez 8 goli w tym tygodniu

0

Co?

0

znowu karny.... nie tylko Suarez

2

Kogoś za miedzy piecze dziura...

0

Ja dalej wierzę w Arde w następnym sezonie

0

Luisto.

0

Była zajawka.

0

zobaczysz, że zaraz nasi strzelą

0

Sporting oddaje nam pole gry,

1

to jest troll.

0

Rayo się sprzedało raczej

0

Rayo się sprzedało.

4

uczy się od miszcza

0

Rayo gra ostro na czas, bo nie oglądam?

0

Benek jednak jest klasowym trenerem, jak ich utrzyma w lidze, to wielki plus dla niego.

0

4

Nowy bramkarz w Barcelonie
https://www.instagram.com/p/BEgCBcJrCtc/

2

Prince
totalny świr, totalny talent

0

0

mecz ustawiony pod Getafe

0

Samsung ma delikatny wyświetlacz

3

0

dobrze powiedziane, oni chyba nigdy po gębie nie dostali, że nie znają bólu

1

NIe rozumiem jak można po kilku złych meczach takie rzeczy pisać, gdyby nawet nie wygrali ligi to nie pisałbym takich bzdur jakie tu czytam o zespole. Wczoraj każdy wypluwał płuca, żeby uzyskać dobry wynik, mieliśmy pecha i musimy walczyć dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?