lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co myślicie o pierwszym odcinku GoT6 ?
0
Pozwolę sobie skomentować mecz "nie ma kryszrano, nie ma goli", bo ogórek był. Tak serio de Bruyne kozak.
3
Ale real ma pogodę na mecz( wietrznie i śniegiem sypie )
0
wszyscy jesteśmy, tylko ty w obłokach, Atletico było lepsze a my zadyszka ( do tej pory nam odbija się)
0
masz rację.
1
wracaj do domu.
11
Aston Villa 7 goli w tym roku
Luis Suarez 8 goli w tym tygodniu
0
Co?
0
znowu karny.... nie tylko Suarez
2
Kogoś za miedzy piecze dziura...
0
Ja dalej wierzę w Arde w następnym sezonie
0
Luisto.
0
Była zajawka.
0
zobaczysz, że zaraz nasi strzelą
0
Sporting oddaje nam pole gry,
1
to jest troll.
0
Rayo się sprzedało raczej
0
Rayo się sprzedało.
4
uczy się od miszcza
0
Rayo gra ostro na czas, bo nie oglądam?
0
Benek jednak jest klasowym trenerem, jak ich utrzyma w lidze, to wielki plus dla niego.
0
https://www.instagram.com/p/BEiPXE_lAoS/
wiedzieliście?
4
Nowy bramkarz w Barcelonie
https://www.instagram.com/p/BEgCBcJrCtc/
2
Prince
totalny świr, totalny talent
0
https://www.instagram.com/p/BEeJMIss4b_/
Barca osiem lat temu
0
mecz ustawiony pod Getafe
0
Samsung ma delikatny wyświetlacz
3
https://www.instagram.com/p/BEW5JoMze_O/
0
dobrze powiedziane, oni chyba nigdy po gębie nie dostali, że nie znają bólu
1
NIe rozumiem jak można po kilku złych meczach takie rzeczy pisać, gdyby nawet nie wygrali ligi to nie pisałbym takich bzdur jakie tu czytam o zespole. Wczoraj każdy wypluwał płuca, żeby uzyskać dobry wynik, mieliśmy pecha i musimy walczyć dalej.