1

W środę wygramy te spotkanie, a po meczu wam napiszę ..." a nie mówiłem?" Więc troszkę więcej wiary i przestańcie krytykować.

0

zgodzę się tylko z jednym, że Rakitic był wyjechany jak koń po `łesternie` :)

0

Dużo krytykujących ludzi jest z bordowej, więc nie ma co odpisywać. Szkoda, że ta bramka wpadła w takich chwilach, ale dobrze że jakaś wpadła. Mascherano i Pique super mecz. Niestety pojedziemy zmęczeni na kolejny mecz, nie zdobywając żadnego punkta z tak słabą drużyną( nie rozumiem z czego ta Valencia cieszyła się na koniec meczu). Dalej jesteśmy liderami, więc głowa do góry i "zapierdalać".

0

To wyglądało bardzo pechowo dla nas, nie wierzę jak można w taki sposób stracić bramki i nie strzelić żadnej i te granie na czas od pierwszej bramki, Valencia nie chce a strzela drugą. Co jest grane?

0

Grając słabo i na czas strzelają bramkę numer dwa, to nie jest normalne.

0

Najgorsze jest to, że Valencia gra bardzo slabo i to znaczy kryzys

0

nie wiem już tego,

0

Cortua odbił mu dziewczynę, jak De Bruyne jeszcze grał dla Chelsea

0

De Bruyne miał okazję odegrać się za dziewczynę

0

soccerway polecam,

0

Chociaż ostatnie mecze gramy słabo oraz nie zakwalfikowaliśmy się do półfinałów, to i tak uważam że zdobędziemy niedługo kolejny puchar.

5

HI66275128Star

https://www.instagram.com/p/BELpuoXu70I/
Simone tanecznym krokiem wszedł do półfinału.

1

Ty tak na poważnie?

0

Przyznam Ci rację, chociaż ten mecz w weekend będzie bardzo ciężki i możemy nie zdobyć 3 pkt. U chłopaków widać zmęczenie, a co najgorsze brak pomysłu. Miejmy nadzieję, że w porę obudzą się. Atletico M zasługiwał na awans swoją grą, chociaż po losowaniu wydawało się, że nie są tak silni, żeby nas przeskoczyć.

1

To jest zmęczenie i brak bodźca napędowego, nie ważne co się wydarzy, zawsze Barca. Mam nadzieję, że po meczu nie będę musiał czytać waszego lamentu.

17

0

Będzie gra na remis

0

Nie oglądałem meczu, ale wynik mówi za siebie i trzy bramki Ronaldo nie mogą być z przypadku, należy im przyznać że zagrali super mecz.

Messi 83gole 105meczy 5hat-trick

CR7. 93gole 125meczy 5hat-trick

1

to mało wiesz o zawodnikach

0

A ja mam przeczucie, że dzisiaj Getafe wygra

1

stawiam na Valencie.

0

to Ty nie wiesz o co chodzi?

0

Getafe musi dzisiaj wygrać z villarreal, jeżeli za tydzień planuje stratę punktów :D

18

A kto to jest?

1

nie przegrana, chyba że 1 bramką 3:2, 4:3 itd

0

przypomniałem sobie, pisząć powyższą odpowiedź z całego serca życzę naszej drużynie 4 opcji, jeżeli wyjdzie opcja numer 1 lub 2, będę w chu.. szczęśliwy. Nie wiem, czy dobrze odebrałeś mój komentarz?

0

zapomniałeś opcji numer 4, Atl strzela na 1:0, w drogiej połowie Munir wchodzi i strzela na 1:1 ( lub Mascherano ładuje z główki przy rzucie rożnym, gdy Munir nie wejdzie)

0

każdy się martwi, bo sytuacja zrobiła się nie ciekawa, jedynie co nam zostało to czekać i przejść przez ten zły okres nie panikując. W środę jest najważniejszy mecz i wszystko inne idzie w zapomnienie. Mam nadzieję, że nasi zawodnicy już nie myślą o wczorajszym meczu.

0

Draxler miał wczoraj odpoczynek, czy ktoś wie z jakiego powodu?

0

dobrze stało się gnojek powinien poruszać się szybciej do zmiany, a nie jak stary zachorował się:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?