lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W środę wygramy te spotkanie, a po meczu wam napiszę ..." a nie mówiłem?" Więc troszkę więcej wiary i przestańcie krytykować.
0
zgodzę się tylko z jednym, że Rakitic był wyjechany jak koń po `łesternie` :)
0
Dużo krytykujących ludzi jest z bordowej, więc nie ma co odpisywać. Szkoda, że ta bramka wpadła w takich chwilach, ale dobrze że jakaś wpadła. Mascherano i Pique super mecz. Niestety pojedziemy zmęczeni na kolejny mecz, nie zdobywając żadnego punkta z tak słabą drużyną( nie rozumiem z czego ta Valencia cieszyła się na koniec meczu). Dalej jesteśmy liderami, więc głowa do góry i "zapierdalać".
0
To wyglądało bardzo pechowo dla nas, nie wierzę jak można w taki sposób stracić bramki i nie strzelić żadnej i te granie na czas od pierwszej bramki, Valencia nie chce a strzela drugą. Co jest grane?
0
Grając słabo i na czas strzelają bramkę numer dwa, to nie jest normalne.
0
Najgorsze jest to, że Valencia gra bardzo slabo i to znaczy kryzys
0
nie wiem już tego,
0
Cortua odbił mu dziewczynę, jak De Bruyne jeszcze grał dla Chelsea
0
De Bruyne miał okazję odegrać się za dziewczynę
0
soccerway polecam,
0
Chociaż ostatnie mecze gramy słabo oraz nie zakwalfikowaliśmy się do półfinałów, to i tak uważam że zdobędziemy niedługo kolejny puchar.
5
HI66275128Star
https://www.instagram.com/p/BELpuoXu70I/
Simone tanecznym krokiem wszedł do półfinału.
1
Ty tak na poważnie?
0
Przyznam Ci rację, chociaż ten mecz w weekend będzie bardzo ciężki i możemy nie zdobyć 3 pkt. U chłopaków widać zmęczenie, a co najgorsze brak pomysłu. Miejmy nadzieję, że w porę obudzą się. Atletico M zasługiwał na awans swoją grą, chociaż po losowaniu wydawało się, że nie są tak silni, żeby nas przeskoczyć.
1
To jest zmęczenie i brak bodźca napędowego, nie ważne co się wydarzy, zawsze Barca. Mam nadzieję, że po meczu nie będę musiał czytać waszego lamentu.
17
https://www.instagram.com/p/BEI5RKoGKIQ/
0
Będzie gra na remis
0
Nie oglądałem meczu, ale wynik mówi za siebie i trzy bramki Ronaldo nie mogą być z przypadku, należy im przyznać że zagrali super mecz.
Messi 83gole 105meczy 5hat-trick
CR7. 93gole 125meczy 5hat-trick
1
to mało wiesz o zawodnikach
0
A ja mam przeczucie, że dzisiaj Getafe wygra
1
stawiam na Valencie.
0
to Ty nie wiesz o co chodzi?
0
Getafe musi dzisiaj wygrać z villarreal, jeżeli za tydzień planuje stratę punktów :D
18
A kto to jest?
1
nie przegrana, chyba że 1 bramką 3:2, 4:3 itd
0
przypomniałem sobie, pisząć powyższą odpowiedź z całego serca życzę naszej drużynie 4 opcji, jeżeli wyjdzie opcja numer 1 lub 2, będę w chu.. szczęśliwy. Nie wiem, czy dobrze odebrałeś mój komentarz?
0
zapomniałeś opcji numer 4, Atl strzela na 1:0, w drogiej połowie Munir wchodzi i strzela na 1:1 ( lub Mascherano ładuje z główki przy rzucie rożnym, gdy Munir nie wejdzie)
0
każdy się martwi, bo sytuacja zrobiła się nie ciekawa, jedynie co nam zostało to czekać i przejść przez ten zły okres nie panikując. W środę jest najważniejszy mecz i wszystko inne idzie w zapomnienie. Mam nadzieję, że nasi zawodnicy już nie myślą o wczorajszym meczu.
0
Draxler miał wczoraj odpoczynek, czy ktoś wie z jakiego powodu?
0
dobrze stało się gnojek powinien poruszać się szybciej do zmiany, a nie jak stary zachorował się:)