lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na czym oglądacie?
8
https://www.instagram.com/p/BI8Jr0ij_HP/
0
szacunek.
0
gdzie oglądacie mecz?
0
Na jakich kanałach będzie liga hiszpańska, liga mistrzów, niemiecka i angielska?
5
https://www.instagram.com/p/BHzzJz8hnHz/
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
I takim sposobem wygrywa się ZP, żałosny ten sport zaczyna się robić.
0
gdzie, Google store?
1
Żiru niechciany w tym meczu jak Hiugain w Argentynie
0
chodzi mu o aplikację
0
https://www.instagram.com/p/BHscD8tjkN3/
już beka CR7
1
albo Benzynę, ohh wait
0
wchodzi strzelec bramki w tym meczu
1
dostanie ZP to przestanie płakać
3
https://www.instagram.com/p/BHpz-R1A_vo/
0
https://www.instagram.com/p/BHka2C1B3tc/
A mógł grać w najlepszym klubie do końca.
0
https://www.instagram.com/p/BHR2p5kh4E2/
1
https://www.instagram.com/p/BHM-VqHBofg/
0
https://www.instagram.com/p/BHJHrVcA5Te/
0
https://www.instagram.com/p/BHJGWfeAdw1/
5
On jest pijany.
0
Nie, ale to nie wina Argentyny
1
Czy telewizja nie przyśpiesza meczów CA, patrząc na Euro to wydaje się że dużo szybciej grają.
1
O 5:00 muszę wstać, ale czego się nie robi żeby zobaczyć historyczny moment...Messi!!!
14
https://www.instagram.com/p/BHHZnUfB5c5/
0
https://www.instagram.com/p/BHFpwd4AKmW/
0
Dzisiaj obejrzałem dopiero GoT i muszę stwierdzić, że uczta palce lizać
starters
dinner
dessert
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10208991642326662&id=1184928842
0
0 2
1 0
3 1.