0

0

0

Enrique ponosi winę za wczorajszy rezultat, wystawiając taki skład, ale ja widzę plus w tej porażce, że chłopaki walczyli (szczególnie Pique, Neymar i S Roberto).

3

nie ma formy, a Ty rozumu

0

nie było karnego, ale kto o tym będzie pamiętał za tydzień

0

Było machanie łapkami?

0

Nie ma nic gorszego jak flaki z olejem z wsadką końskiego śmiechu - Węgrzyn

0

to kto stawia, że bramka w ostatniej minucie?

5

Co za szczęscie, że sędzia podniósł chorągiewke- co on bierze?

0

nie udawaj głupiego

3

czemu oglądacie Real, na który nie możecie patrzeć zamiast Legię, polski klub?

0

zaraz dojdzie do szczytowania na wizji, jak niewiele trzeba

0

Torino, Utrecht, Valencia

0

postawiłem :).

0

Co sądzicie o telewizorach Panasonic, a dokładniej o 4k ultra her "50? A może coś innego?

0

https://www.lifestyle.com.au/tv/my-dream-home/
ciekawe czy L Suarez oglądał ten program telewizyjny kiedyś też?

0

idź spać lepiej.

1

Messi kontuzja.

1

Jak długo na farcie można jechać,tym razem

1

Odnosząc się do porannego przeglądu w Madrycie, szczęście nie trwa wiecznie.

7

0

obstawiasz w multiple options 7 folds,

0

nie rozumiem jak można zadać tak banalne pytanie

87

Nie wierzyłem, póki nie zobaczyłem.
https://www.instagram.com/p/BKiduACgSK1/

1

Tabela polskiej ligi ukazuje nam duże zaburzenia osobowości takowej grupy pseudo ekspertów , które są przekładane na inne ligi w rozmaitych analizach...%

0

Handicap -1 dodać do kuponu zawsze opłaca się

0

Mogliście postawić na Real i cieszyć się z ich bramki, nie wiem jak mogliście liczyć na Espanyol?

1

Postawiłem na Real, więc przegrają :)

0

postawiłem dokładny wynik 5:0, ale widzę że przesadziłem patrząc na czas...

0

po obejrzeniu zwiastuna, to raczej SF

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?