lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.instagram.com/p/BLnlhyoBM6F/
0
https://www.instagram.com/p/BLegJRZhVag/
Kolejny cud świata.
0
Enrique ponosi winę za wczorajszy rezultat, wystawiając taki skład, ale ja widzę plus w tej porażce, że chłopaki walczyli (szczególnie Pique, Neymar i S Roberto).
3
nie ma formy, a Ty rozumu
0
nie było karnego, ale kto o tym będzie pamiętał za tydzień
0
Było machanie łapkami?
0
Nie ma nic gorszego jak flaki z olejem z wsadką końskiego śmiechu - Węgrzyn
0
to kto stawia, że bramka w ostatniej minucie?
5
Co za szczęscie, że sędzia podniósł chorągiewke- co on bierze?
0
nie udawaj głupiego
3
czemu oglądacie Real, na który nie możecie patrzeć zamiast Legię, polski klub?
0
zaraz dojdzie do szczytowania na wizji, jak niewiele trzeba
0
Torino, Utrecht, Valencia
0
postawiłem :).
0
Co sądzicie o telewizorach Panasonic, a dokładniej o 4k ultra her "50? A może coś innego?
0
https://www.lifestyle.com.au/tv/my-dream-home/
ciekawe czy L Suarez oglądał ten program telewizyjny kiedyś też?
0
idź spać lepiej.
1
Messi kontuzja.
1
Jak długo na farcie można jechać,tym razem
1
Odnosząc się do porannego przeglądu w Madrycie, szczęście nie trwa wiecznie.
7
https://www.instagram.com/p/BKen6b6BqCi/
0
obstawiasz w multiple options 7 folds,
0
nie rozumiem jak można zadać tak banalne pytanie
87
Nie wierzyłem, póki nie zobaczyłem.
https://www.instagram.com/p/BKiduACgSK1/
1
Tabela polskiej ligi ukazuje nam duże zaburzenia osobowości takowej grupy pseudo ekspertów , które są przekładane na inne ligi w rozmaitych analizach...%
0
Handicap -1 dodać do kuponu zawsze opłaca się
0
Mogliście postawić na Real i cieszyć się z ich bramki, nie wiem jak mogliście liczyć na Espanyol?
1
Postawiłem na Real, więc przegrają :)
0
postawiłem dokładny wynik 5:0, ale widzę że przesadziłem patrząc na czas...
0
po obejrzeniu zwiastuna, to raczej SF