10

https://www.instagram.com/p/BOHjS0OBXWJ/

chwila prawdy....ja oblałem

2

Uuuuuuu....wypowiedź Luisa o przedłużenie umowy przez Messiego trochę daje po gaciach, czyżby jest coś na rzeczy, Messi może ma inne plany.

0

gdzie oglądacie Panowie i Panie?

2

Porażka, ale Oscary w podobny sposób otrzymuje się, nie za grę tylko za markę i życiorys.

3

Ogląda ktoś Westworld? Warto?

0

Nasi chyba są po ostrej libacji

1

Real gra słabo w tym meczu, ale Barca to padake

1

Śmiejecie się z Legii, a ona strzela 4 gole na wyjeździe

1

Mamy pecha i słabych rezerwowych.

3

0

już kolejny raz.

9

Grosicki jak Messi.

2

Hillary prowadzi w ilości głosów oddanych w całej Ameryce, cóż za paradoks.

0

Trump grabs Americans.

0

Rano.

7

Election night in America...niech Bóg ma nas w swojej opiece.

8

0

Co jutro wydarzy się w krainie Superheros, jakieś sugestie? DT 8/1. HC 4/1 u buka.

0

a Messinton?

4

Messi w tym roku ma najwięcej goli i asyst 51+32

1

Messi MVP.

0

przy 2 1 taka zmiana?

0

Sergio jest komuś winien piwo po meczu

0

Kura za co ta żółta, że nadbiegł

0

PSG nie da rady dzisiaj

0

Secrets and Lies, oglądał ktoś?

7

Też dodam coś od siebie na temat USA Election. Dla mnie wyborcy DT to niczym nie różniący się wyborcy tzw BREXIT z UK. Zazwyczaj ludzie, którzy zaliczają się do niższej klasy społecznej, słysząc o możliwości zmiany chwytają się obiecanek wyssanych z palca, nie zastanawiając co się stanie w przyszłości. Idą ślepo przed siebie myśląc że przeciwstawienie się czemuś rozwiąże ich wszystkie problemy.

1

ponieważ świat idzie do przodu i ja uważam że powinien

0

No i strona padła,

0

Jak możesz nazywać Barce patałachami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?