lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
https://www.instagram.com/p/BOHjS0OBXWJ/
chwila prawdy....ja oblałem
2
Uuuuuuu....wypowiedź Luisa o przedłużenie umowy przez Messiego trochę daje po gaciach, czyżby jest coś na rzeczy, Messi może ma inne plany.
0
gdzie oglądacie Panowie i Panie?
2
Porażka, ale Oscary w podobny sposób otrzymuje się, nie za grę tylko za markę i życiorys.
3
Ogląda ktoś Westworld? Warto?
0
Nasi chyba są po ostrej libacji
1
Real gra słabo w tym meczu, ale Barca to padake
1
Śmiejecie się z Legii, a ona strzela 4 gole na wyjeździe
1
Mamy pecha i słabych rezerwowych.
3
https://www.instagram.com/p/BMtv9tXhHsw/
0
już kolejny raz.
9
Grosicki jak Messi.
2
Hillary prowadzi w ilości głosów oddanych w całej Ameryce, cóż za paradoks.
0
Trump grabs Americans.
0
Rano.
7
Election night in America...niech Bóg ma nas w swojej opiece.
8
https://www.instagram.com/p/BMhfBM-Bajt/
0
Co jutro wydarzy się w krainie Superheros, jakieś sugestie? DT 8/1. HC 4/1 u buka.
0
a Messinton?
4
Messi w tym roku ma najwięcej goli i asyst 51+32
1
Messi MVP.
0
przy 2 1 taka zmiana?
0
Sergio jest komuś winien piwo po meczu
0
Kura za co ta żółta, że nadbiegł
0
PSG nie da rady dzisiaj
0
Secrets and Lies, oglądał ktoś?
7
Też dodam coś od siebie na temat USA Election. Dla mnie wyborcy DT to niczym nie różniący się wyborcy tzw BREXIT z UK. Zazwyczaj ludzie, którzy zaliczają się do niższej klasy społecznej, słysząc o możliwości zmiany chwytają się obiecanek wyssanych z palca, nie zastanawiając co się stanie w przyszłości. Idą ślepo przed siebie myśląc że przeciwstawienie się czemuś rozwiąże ich wszystkie problemy.
1
ponieważ świat idzie do przodu i ja uważam że powinien
0
No i strona padła,
0
Jak możesz nazywać Barce patałachami?